Memoriál Jaroslava Froňka, neděle

25.08.2013   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1DRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club88.50 0 89.71 4 88.50
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.92 4 91.20 0 91.20
3C1M/1FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.95.80 0 95.93 0 95.80
4K1M/3ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.03 50 96.40 0 96.40
5K1M/4RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.43 2 100.66 0 96.43
6K1M/5CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha94.29 4 94.75 2 96.75
7K1M/6ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky96.61 2 94.82 2 96.82
8K1M/7SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.23 0 97.59 0 97.59
9K1M/8ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava0.00 999 95.91 2 97.91
10K1M/9LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus102.61 2 98.16 0 98.16
11C1M/2JORDÁN František 1991 1 Dukla B.96.36 2 95.53 4 98.36
12K1M/10KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.37 2 98.49 4 99.37
13K1M/11MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.96 2 123.95 4 99.96
14K1M/12PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.93 4 98.38 2 100.38
15K1M/13LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.98.79 2 103.16 6 100.79
16K1M/14PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha98.88 2 101.30 2 100.88
17K1M/15ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus96.97 4 100.68 58 100.97
18K1M/16ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.99.25 6 97.21 4 101.21
19K1M/17VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy101.49 0 105.77 52 101.49
20K1M/18ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha103.57 6 97.71 4 101.71
21C1M/3BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.75 0 99.00 4 101.75
22K1M/19ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.52 52 100.29 2 102.29
23K1M/20KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.30 0 103.10 2 102.30
24K1M/21TŮMA Martin 1972 2 Hubertus99.14 4 100.76 2 102.76
25K1M/22JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.99.10 4 101.61 2 103.10
26C1M/4HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK103.36 0 103.53 2 103.36
27K1M/23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.38 4 108.52 6 104.38
28K1M/24KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha102.23 4 102.56 2 104.56
29K1M/25POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice123.83 4 104.64 0 104.64
30C1M/5KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja103.73 2 102.81 2 104.81
31K1M/26HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK128.56 54 106.51 0 106.51
32C1M/6PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha104.65 52 105.14 2 107.14
33C1M/7PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy105.19 2 105.15 2 107.15
34C1M/8DRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club0.00 999 107.70 0 107.70
35K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice108.33 0 105.71 2 107.71
36K1M/27ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice107.74 0 108.72 2 107.74
37C1M/9MATULA Roman 1996 1 USK Pha105.47 6 104.21 4 108.21
38K1M/28HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK108.30 0 0.00 999 108.30
39C1M/10PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha112.10 6 105.14 4 109.14
40K1M/29ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.89 6 103.39 52 110.89
41C1M/11HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK116.17 6 111.45 0 111.45
42K1M/30STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.44 6 105.66 6 111.66
43K1W/2POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň122.12 6 109.75 2 111.75
44K1W/3JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí117.71 6 108.74 4 112.74
45C2M/1BUCHNAR Vladimír
DOLEŽAL Tomáš
1919
1976
SKŽižkov
Kralupy
109.14 6 107.30 6 113.30
46C1M/12LERCH Adam 1998 2 Klášter.110.50 8 113.48 0 113.48
47K1W/4KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK109.55 4 112.46 2 113.55
48K1M/31VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha112.47 2 109.89 4 113.89
49K1M/32ROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva121.74 4 114.24 0 114.24
50K1W/5KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy112.26 2 0.00 999 114.26
51K1W/6ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice112.63 2 0.00 999 114.63
52C1M/13KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB114.32 2 114.86 0 114.86
53K1M/33KYSELA David 1977 2 Kralupy115.02 2 115.48 0 115.48
54C1M/14LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha124.13 4 110.24 6 116.24
55K1M/34KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha111.11 6 126.24 8 117.11
56K1M/35DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy117.46 10 113.28 4 117.28
57C1M/15KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov134.27 0 114.52 4 118.52
58K1M/36PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha129.51 12 115.11 6 121.11
59C1M/16VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy117.72 4 121.74 58 121.72
60C1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice132.97 4 121.02 2 123.02
61C1M/17ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice142.85 6 121.95 2 123.95
62K1M/37VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy115.27 56 116.17 8 124.17
63K1M/38KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice119.16 6 132.20 0 125.16
64K1M/39SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz119.55 6 122.15 8 125.55
65C2M/2RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1919
1995
2 USK Pha
USK Pha
119.89 52 119.61 6 125.61
66K1M/40PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.132.67 58 113.65 12 125.65
67K1M/41ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim125.78 54 122.08 4 126.08
68K1W/7ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy144.29 56 121.10 6 127.10
69C1W/2KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy125.56 2 122.52 54 127.56
70K1M/42KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.168.58 8 125.78 2 127.78
71K1M/43ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky139.98 16 115.01 14 129.01
72K1M/44ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.12 60 123.10 6 129.10
73C1W/3KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK124.14 6 142.46 106 130.14
74K1M/45PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice120.26 10 127.40 4 130.26
75K1M/46BERAN Václav 2000 3 USK Pha121.53 10 170.23 4 131.53
76K1M/47ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky119.56 12 154.64 158 131.56
77C1M/18ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy153.90 6 128.72 4 132.72
78K1M/48HRON Robin 1979 2 Kralupy129.51 4 141.67 12 133.51
79C1M/19JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy123.63 10 139.10 6 133.63
80K1M/49WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha126.48 8 140.12 8 134.48
81K1M/50POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy160.04 52 130.83 4 134.83
82K1M/51SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky134.15 8 125.10 10 135.10
83K1W/8DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha138.49 4 123.78 12 135.78
84K1M/52RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha127.88 8 169.65 112 135.88
85K1W/9LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.133.04 4 138.82 54 137.04
86C2M/3ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
138.79 6 131.68 6 137.68
87K1M/53LHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha135.47 4 126.56 12 138.56
88K1M/54ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha129.03 10 149.53 106 139.03
89K1M/55PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life166.43 10 131.76 10 141.76
90K1W/10ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha140.71 12 134.03 8 142.03
91C1M/20ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja149.13 6 140.53 2 142.53
92K1M/56PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha161.03 12 144.26 6 150.26
93K1M/57LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.68 56 108.42 56 151.68
94K1M/58BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.168.81 104 146.37 6 152.37
95K1M/59LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha146.71 6 153.95 6 152.71
96K1M/60REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB143.76 10 159.90 106 153.76
97K1M/61KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.83 52 102.08 54 156.08
98K1W/11ROMASHKINA Ekaterina 1974 0 DK Kayak Moskva146.99 10 0.00 999 156.99
99K1M/62KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník135.67 108 154.94 4 158.94
100K1W/12PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja179.39 8 158.68 4 162.68
101K1W/13DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha158.64 8 152.86 10 162.86
102K1M/63BÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.09 52 120.70 152 168.09
103K1M/64PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice156.95 12 203.60 10 168.95
104K1W/14KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice161.26 10 172.82 8 171.26
105K1M/65KORZHOV Alexandr 1975 0 DK Kayak Moskva159.31 122 153.01 20 173.01
106K1M/66FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy138.49 56 165.93 12 177.93
107K1M/67KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice200.10 64 168.14 10 178.14
108K1M/68POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy137.06 112 131.52 54 185.52
109K1M/69HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand0.00 999 131.95 54 185.95
110K1M/70KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand0.00 999 150.04 60 210.04
111K1M/71BINDER Martin 1997 3 Roudnice147.00 64 162.20 60 211.00
112K1W/15ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň162.92 60 207.17 8 215.17
113C1M/21BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.179.34 204 173.46 64 237.46
114K1W/16KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy137.40 114 0.00 999 251.40
115C1M/22KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB148.19 112 144.49 202 260.19
116K1M/72KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim215.72 158 210.47 56 266.47
117K1W/17BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník108.35 258 96.92 554 366.35
118K1M/73BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand145.60 258 0.00 999 403.60
119C2M/4KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
116.37 306 0.00 999 422.37
120K1M/74LHOTA David 1971 3 Happy Life204.92 314 0.00 999 518.92
121C2M/5BERAN Václav
WALLISCH Vít
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl