Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009

30.08.2009   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha116.94 2 116.29 0 116.29 -
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice126.98 2 119.91 0 119.913.62/3,1-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.125.03 4 121.11 0 121.114.82/4,1-
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha119.43 0 119.56 2 121.565.27/4,5-
5. BEŇUŠOVÁ Dana 2000 121.41 0 121.99 0 121.995.70/4,9-
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.123.85 4 119.68 4 123.687.39/6,4-
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha123.01 0 123.97 0 123.977.68/6,6-
8. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha125.16 0 121.29 6 127.2911.00/9,5-
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.82 0 131.71 2 133.7117.42/15,0-
10. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy131.06 2 132.32 2 134.3218.03/15,5-
11. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.127.27 4 123.93 102 225.93109.64/94,3-
12. JANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB132.87 52 133.02 2 135.0218.73/16,1-
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí132.41 2 133.25 4 137.2520.96/18,0-
14. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava139.90 50 139.91 4 143.9127.62/23,8-
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha154.29 6 145.07 4 149.0732.78/28,2-
16. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.137.10 0 129.85 54 183.8567.56/58,1-
17. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha133.49 2 132.34 56 188.3472.05/62,0-
18. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice139.86 4 136.24 58 194.2477.95/67,0-
19. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha141.85 2 146.48 50 196.4880.19/69,0-
20. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava150.62 8 145.76 58 203.7687.47/75,2-
21. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice152.24 106 134.71 106 240.71124.42/107,0-
22. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.153.93 4 152.18 108 260.18143.89/123,7-
23. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa160.55 58 157.03 106 263.03146.74/126,2-
24. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice129.63 158 131.49 158 289.49173.20/148,9-
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.31 6 139.21 156 295.21178.92/153,9-
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy145.53 58 143.49 152 295.49179.20/154,1-
27. JODAR Celia 1988 139.67 206 181.83 158 339.83223.54/192,2-
28. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc166.60 110 135.35 252 387.35271.06/233,1-
  HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -
  WOLFFHARDT Viktoria 1994 2+ KVSPísek0.00 999 0.00 0 DNS -
  LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
Oddíl