5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ

08.05.2010   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha105.91 0 104.53 2 106.53 -
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha114.29 2 110.75 2 112.756.22/5,8-
3. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.110.23 0 109.40 4 113.406.87/6,4-
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha119.04 2 113.45 2 115.458.92/8,4-
5. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha115.22 4 113.57 2 115.579.04/8,5-
6. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.113.38 0 116.15 0 116.159.62/9,0-
7. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha121.46 2 117.33 2 119.3312.80/12,0-
8. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.119.69 2 122.38 2 124.3817.85/16,8-
9. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice124.49 0 124.97 0 124.9718.44/17,3-
10. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice114.68 4 110.30 50 160.3053.77/50,5-
11. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha111.56 50 106.86 2 108.862.33/2,2-
12. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava125.27 0 117.39 0 117.3910.86/10,2-
13. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec129.49 2 119.73 2 121.7315.20/14,3-
14. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy125.35 2 121.97 2 123.9717.44/16,4-
15. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB120.94 4 117.83 8 124.9418.41/17,3-
16. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy127.35 4 122.99 4 126.9920.46/19,2-
17. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice132.89 4 131.51 2 133.5126.98/25,3-
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.62 6 136.01 2 133.6227.09/25,4-
19. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava130.73 4 141.17 6 134.7328.20/26,5-
20. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí138.62 4 131.10 4 135.1028.57/26,8-
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ Sušice137.54 0 139.02 2 137.5431.01/29,1-
22. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava151.71 2 138.46 2 140.4633.93/31,9-
23. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV154.81 50 139.61 2 141.6135.08/32,9-
24. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava151.35 4 143.61 0 143.6137.08/34,8-
25. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec163.60 2 142.35 4 146.3539.82/37,4-
26. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja149.97 0 155.15 100 149.9743.44/40,8-
27. BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava178.61 56 152.24 8 160.2453.71/50,4-
28. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy172.99 6 170.15 104 178.9972.46/68,0-
29. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice168.97 104 174.06 8 182.0675.53/70,9-
30. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn180.18 4 135.71 54 184.1877.65/72,9-
31. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha164.39 54 125.55 60 185.5579.02/74,2-
32. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.136.81 52 139.15 50 188.8182.28/77,2-
33. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha173.45 54 0.00 999 227.45120.92/113,5-
34. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB184.50 56 178.53 104 240.50133.97/125,8-
35. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava165.92 254 184.92 300 419.92313.39/294,2-
36. HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha173.75 252 0.00 999 425.75319.22/299,7-
37. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn181.94 352 0.00 0 533.94427.41/401,2-
Oddíl