2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

10.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha93.02 0 89.07 0 89.07 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.30 4 90.04 0 90.040.97/1,168
3. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha90.01 0 90.62 2 92.623.55/4,062
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha92.72 0 90.79 2 92.793.72/4,257
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.81 4 91.41 4 95.416.34/7,153
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.12 2 94.02 2 96.026.95/7,849
7. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.57 0 92.22 4 96.227.15/8,046
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.16 2 93.43 4 97.438.36/9,443
9. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.96.29 4 92.24 6 98.249.17/10,340
10. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.51 0 97.85 6 103.8514.78/16,637
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.98.30 4 92.82 0 92.823.75/4,235
12. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.32 2 97.26 2 99.2610.19/11,433
13. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno98.49 4 97.89 2 99.8910.82/12,131
14. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc98.57 4 97.91 2 99.9110.84/12,229
15. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice98.36 2 103.92 2 100.3611.29/12,727
16. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha100.92 0 100.80 0 100.8011.73/13,225
17. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha95.31 6 99.61 6 101.3112.24/13,723
18. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha104.10 2 102.37 0 102.3713.30/14,921
19. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.96.65 6 101.63 56 102.6513.58/15,219
20. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy100.94 2 101.75 4 102.9413.87/15,617
21. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha99.11 4 103.92 8 103.1114.04/15,815
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha105.16 2 103.35 0 103.3514.28/16,014
23. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.11 0 100.67 6 104.1115.04/16,913
24. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha104.26 6 102.18 2 104.1815.11/17,012
25. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice102.28 2 103.32 6 104.2815.21/17,111
26. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc103.22 8 98.50 6 104.5015.43/17,310
27. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB105.15 8 101.68 4 105.6816.61/18,69
28. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.85 8 99.08 62 105.8516.78/18,88
29. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc102.36 4 106.97 8 106.3617.29/19,47
30. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.56 14 102.95 4 106.9517.88/20,16
31. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.01 4 103.14 4 107.1418.07/20,35
32. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava108.26 6 103.21 4 107.2118.14/20,44
33. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.38 2 99.51 8 107.5118.44/20,73
34. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.55 8 0.00 999 107.5518.48/20,72
35. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha106.29 54 102.24 6 108.2419.17/21,51
36. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.09 2 106.93 6 109.0920.02/22,50
37. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha103.80 8 107.94 6 111.8022.73/25,50
38. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice119.89 104 108.48 4 112.4823.41/26,30
39. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.116.95 4 112.56 0 112.5623.49/26,40
40. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.99 10 102.09 14 112.9923.92/26,90
41. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava122.25 62 109.43 6 115.4326.36/29,60
42. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky109.19 8 119.72 10 117.1928.12/31,60
43. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim115.06 8 108.96 10 118.9629.89/33,60
44. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha118.06 6 112.37 10 122.3733.30/37,40
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl