8. Český pohár ve slalomu na Lipně

23.08.2015   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.33 2 102.28 0 102.28 75
2. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.105.44 0 103.11 2 105.112.83/2,868
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.53 2 101.13 4 105.132.85/2,862
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.76 4 104.57 4 108.576.29/6,157
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus104.30 2 109.08 0 109.086.80/6,653
6. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.107.29 2 105.91 4 109.917.63/7,549
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha109.38 2 110.85 0 110.858.57/8,446
8. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.92 0 109.79 2 111.799.51/9,343
9. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha109.90 2 108.89 4 112.8910.61/10,440
10. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.108.16 2 110.35 4 114.3512.07/11,837
11. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha109.19 4 105.70 0 105.703.42/3,335
12. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice111.12 6 108.65 0 108.656.37/6,233
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha112.48 56 108.53 2 110.538.25/8,131
14. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha116.14 0 109.19 2 111.198.91/8,729
15. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha113.84 4 112.31 0 112.3110.03/9,827
16. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.112.64 0 110.81 10 112.6410.36/10,125
17. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice113.52 4 113.02 0 113.0210.74/10,523
18. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí110.46 52 111.04 2 113.0410.76/10,521
19. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.49 8 0.00 999 113.4911.21/11,019
20. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc113.73 0 113.26 52 113.7311.45/11,217
21. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB112.28 4 114.62 10 116.2814.00/13,715
22. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc114.38 2 123.83 54 116.3814.10/13,814
23. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha112.45 4 122.55 56 116.4514.17/13,913
24. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc116.53 0 0.00 999 116.5314.25/13,912
25. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy113.19 4 113.04 4 117.0414.76/14,411
26. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha110.84 56 115.61 2 117.6115.33/15,010
27. BAHENSKÝ Matouš 1994 1 KK Opava117.79 0 118.32 4 117.7915.51/15,29
28. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky128.43 56 116.44 2 118.4416.16/15,88
29. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha112.74 6 113.45 54 118.7416.46/16,17
30. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava113.93 6 114.48 6 119.9317.65/17,36
31. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava139.01 2 118.56 2 120.5618.28/17,95
32. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice124.31 0 115.60 6 121.6019.32/18,94
33. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava122.37 4 113.78 8 121.7819.50/19,13
34. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.115.27 8 130.11 108 123.2720.99/20,52
35. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha133.07 6 129.85 60 139.0736.79/36,01
36. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava113.89 52 0.00 999 165.8963.61/62,20
37. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice119.35 54 123.60 154 173.3571.07/69,50
38. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim121.27 54 120.62 102 175.2772.99/71,40
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl