MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném

10.09.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSCHALOUPKA Václav, 1998, Olomouc CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc94.93 2 94.72 6 96.93 -
2.2/DSLHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha95.73 6 94.08 4 98.081.15/1,2-
3.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.108.60 8 98.33 2 100.333.40/3,5-
4.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha95.10 6 95.72 10 101.104.17/4,3-
5.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.101.25 2 101.71 0 101.714.78/4,9-
6.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.27 2 102.66 0 102.665.73/5,9-
7.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc100.88 2 104.75 56 102.885.95/6,1-
8.7/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB114.29 106 99.08 4 103.086.15/6,3-
9.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha107.13 2 146.77 18 109.1312.20/12,6-
10.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc113.58 4 115.77 2 117.5820.65/21,3-
11.3/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn119.53 0 111.33 54 119.5322.60/23,3-
12.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.23 56 111.99 8 119.9923.06/23,8-
13.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec116.40 54 118.92 6 124.9227.99/28,9-
14.10/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.133.24 10 125.10 0 125.1028.17/29,1-
15.11/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB119.71 6 148.34 4 125.7128.78/29,7-
16.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk122.83 4 130.38 6 126.8329.90/30,8-
17.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha150.69 68 130.11 2 132.1135.18/36,3-
18.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice121.27 14 120.15 112 135.2738.34/39,6-
19.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc138.52 8 145.17 60 146.5249.59/51,2-
20.4/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava137.26 12 143.29 106 149.2652.33/54,0-
21.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc130.75 52 144.46 8 152.4655.53/57,3-
22.6/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha166.12 2 146.64 8 154.6457.71/59,5-
23.12/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.153.48 8 139.33 16 155.3358.40/60,2-
24.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc1.00 999 151.54 6 157.5460.61/62,5-
25.8/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn155.44 8 164.36 204 163.4466.51/68,6-
26.9/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc152.26 60 146.59 18 164.5967.66/69,8-
27.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha131.08 108 167.83 8 175.8378.90/81,4-
28.13/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk186.10 8 176.77 14 190.7793.84/96,8-
29.8/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand1.00 999 156.94 62 218.94122.01/125,9-
30.10/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.157.84 62 212.74 108 219.84122.91/126,8-
31.14/DSRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.191.89 50 200.11 360 241.89144.96/149,6-
32.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc254.17 16 185.67 58 243.67146.74/151,4-
33.15/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK164.50 352 158.32 104 262.32165.39/170,6-
34.9/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava203.58 106 165.24 108 273.24176.31/181,9-
35.11/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak211.32 158 191.46 110 301.46204.53/211,0-
36.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk0.00 999 203.77 108 311.77214.84/221,6-
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl