Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2018   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:55,10
2K1M/2BÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:07,20
3K1M/3UHLÍK František 1975 2 Bechyně20:22,80
4K1M/4PAZOUREK Jan 1973 Bechyně20:39,90
5K1W/1BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand21:03,50
6K1W/2KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav21:03,80
7K1M/5PAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:18,30
8C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec21:24,60
9K1W/3NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.21:39,20
10K1W/4LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:44,70
11K1M/6ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand21:46,10
12K1M/7OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.21:58,70
13K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor22:12,30
14C2M/1VANDASOVÁ Lenka
SLANINA Vladimír
1985
1969
1 Soběslav
L.Žatec
22:14,20
15K1W/6ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand22:33,40
16K1M/8KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.22:37,00
17C2M/2MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:41,90
18K1M/9MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav22:44,10
19K1W/7KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.22:47,40
20K1W/8BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:50,20
21C2M/3DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
2 Jihlava
Jihlava
22:51,70
22K1M/10VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice22:52,20
23K1M/11ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB22:58,80
24K1W/9KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:05,40
25K1W/10MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz23:10,50
26C1M/2MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.23:16,60
27K1W/11ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:38,80
28K1M/12VÁLEK Michal 2006 VS Tábor23:40,80
29K1M/13KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor23:43,20
30C1M/3VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.23:46,80
31C1M/4KOTEK Miloš 1974 VS Tábor23:54,50
32C1W/1NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.23:59,60
33K1M/14ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor24:01,90
34K1M/15SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav24:16,40
35C1W/2KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.24:16,40
36C1M/5VÁLEK Michal 1974 VS Tábor24:26,30
37K1M/16ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně24:29,00
38K1M/17NOVÁK Václav 2005 VS Tábor24:35,40
39C1W/3BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand24:40,40
40K1M/18VOLF Matěj 2003 VS Tábor24:44,70
41C1W/4KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav24:44,90
42K1M/19MÁRA Michal 2003 VS Tábor24:57,70
43K1M/20SKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko Plz25:18,10
44C1M/6KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor25:21,60
45C1W/5BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav25:43,90
46K1M/21NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.26:24,40
47K1M/22KREMLA Jakub 2006 Soběslav26:42,80
48K1M/23PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.26:47,30
49K1M/24NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor26:54,60
50K1W/12ŠKARDOVÁ Barbora 2003 KK Brand26:58,80
51K1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor27:14,00
52K1M/25VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz27:16,50
53K1M/26KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.29:47,90
Oddíl

Historie procházení