Podřipský slalom v Roudnici

29.07.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Jan Hek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.00 2 84.60 0 84.60 188
2. ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice91.70 0 89.10 4 91.707.10/8,4178
3. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy107.30 4 94.00 0 94.009.40/11,1168
4. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky95.30 2 91.60 4 95.6011.00/13,0163
5. EDWARDS Duncan 2000 X Scotland91.80 4 98.80 2 95.8011.20/13,20
6. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy102.30 2 98.00 0 98.0013.40/15,8158
7. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.70 2 96.80 2 98.8014.20/16,8153
8. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB99.80 0 102.20 52 99.8015.20/18,0148
9. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.50 0 99.70 4 101.5016.90/20,0143
9. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.60 8 97.50 4 101.5016.90/20,0138
11. VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.60 6 96.20 10 101.6017.00/20,1133
12. ŠTAFFEN Matúš 2002 X ŽKV-ZA97.80 6 103.80 6 103.8019.20/22,70
13. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.70 4 100.80 6 105.7021.10/24,9128
14. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy114.40 2 104.60 2 106.6022.00/26,0123
15. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.00 4 106.10 2 107.0022.40/26,5118
16. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB154.20 6 107.30 0 107.3022.70/26,8113
17. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník106.80 6 100.80 10 110.8026.20/31,0108
18. KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice107.60 52 109.80 2 111.8027.20/32,2103
19. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy119.30 10 110.00 2 112.0027.40/32,498
20. SELEZNEV Mikhail 1967 X DKKayak Moscow115.70 4 109.70 4 113.7029.10/34,40
21. VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.112.30 8 113.90 0 113.9029.30/34,693
22. BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz119.60 8 112.20 4 116.2031.60/37,488
23. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.40 2 138.50 8 116.4031.80/37,683
24. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV122.20 4 116.60 0 116.6032.00/37,878
24. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.60 4 123.90 6 116.6032.00/37,873
26. SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec143.20 8 117.50 0 117.5032.90/38,968
27. SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.90 6 137.80 4 118.9034.30/40,563
28. ROMASHKIN Dmitry 1968 X DKKayak Moscow122.00 10 115.70 4 119.7035.10/41,50
29. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.70 6 118.60 2 120.6036.00/42,658
30. ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy119.80 6 120.20 2 122.2037.60/44,453
31. HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice122.60 4 125.20 2 126.6042.00/49,648
32. KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand120.20 8 125.00 2 127.0042.40/50,143
33. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice158.00 56 126.60 2 128.6044.00/52,038
34. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand139.70 52 125.10 4 129.1044.50/52,633
35. TURNER Karel 2004 3+ Blovice161.60 4 125.50 4 129.5044.90/53,128
36. MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.30 4 134.20 0 133.3048.70/57,623
37. BENDA Libor 1966 3+ Roudnice4.00 999 132.70 2 134.7050.10/59,218
38. VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha122.00 54 129.10 6 135.1050.50/59,717
39. CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.132.00 4 174.00 52 136.0051.40/60,816
40. DIEŠKA Marek 2004 X ŽKV-ZA162.10 8 132.30 4 136.3051.70/61,10
41. MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec135.30 4 113.50 52 139.3054.70/64,715
42. SUK Jakub 2002 3+ Trutnov138.80 4 219.30 52 142.8058.20/68,814
43. KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.00 58 138.90 4 142.9058.30/68,913
44. KYSELA David 1977 2 Kralupy139.40 54 137.40 6 143.4058.80/69,512
45. BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag139.00 8 171.40 56 147.0062.40/73,811
46. BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand145.60 2 147.50 0 147.5062.90/74,310
47. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky166.10 8 148.60 0 148.6064.00/75,79
48. SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice161.60 60 152.90 2 154.9070.30/83,18
49. LUPTÁK Sebastián 2005 X ŽKV-ZA156.80 56 149.50 6 155.5070.90/83,80
50. AKSENOV Nikolay 1962 X DKKayak Moscow145.50 108 150.90 6 156.9072.30/85,50
51. PAGÁČ Domink 2005 X ŽKV-ZA148.00 12 168.30 2 160.0075.40/89,10
52. BEIER Alva 2005 3+ Trutnov161.10 8 164.20 56 169.1084.50/99,97
53. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice169.70 16 221.70 54 185.70101.10/119,50
54. AKHMETZIANOV Marat 1962 X DKKayak Moscow229.80 66 185.80 4 189.80105.20/124,30
55. MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice179.10 52 134.60 56 190.60106.00/125,36
56. HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak142.40 54 755.00 110 196.40111.80/132,25
57. HODOŇ Samuel 2006 X ŽKV-ZA183.40 52 213.40 6 219.40134.80/159,30
58. KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz148.80 106 120.70 102 222.70138.10/163,24
59. NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice196.40 204 243.70 6 249.70165.10/195,23
60. VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand1.00 999 152.90 104 256.90172.30/203,72
61. VAJDA Ivan 2007 X ŽKV-ZA170.40 108 210.20 106 278.40193.80/229,10
62. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec125.10 158 147.80 154 283.10198.50/234,61
63. STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov150.10 152 189.80 108 297.80213.20/252,00
64. ŠUGAR Oliver 2007 X ŽKV-ZA143.40 264 147.10 164 311.10226.50/267,70
65. HAUCK Marek 2007 KVS HK166.30 252 191.00 252 418.30333.70/394,40
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl