vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Křivoklátský slalom, sobota

25.06.2011   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Pechlátová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.89.65 0 89.48 0 89.48 86
2. KÜHN Michael 1961 KC Sömmerda91.70 0 91.31 0 91.311.83/2,00
3.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB91.72 0 92.08 2 91.722.24/2,576
4. PITT Stewart 1968 GBR0.00 0 92.37 2 94.374.89/5,50
5.2/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov95.16 0 98.38 4 95.165.68/6,371
6. GEBHARD Klaus 1950 GER95.20 0 97.81 0 95.205.72/6,40
7.3/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov101.36 0 97.60 0 97.608.12/9,166
8. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov98.88 0 94.56 6 98.889.40/10,561
9.4/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec99.84 0 100.98 0 99.8410.36/11,656
10.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha99.21 6 98.38 2 100.3810.90/12,251
11. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus104.52 4 98.98 2 100.9811.50/12,946
12.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa100.49 2 101.55 0 101.5512.07/13,541
13. RAUE Frank 1958 KC Sömmerda108.51 0 101.73 0 101.7312.25/13,70
14.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy106.74 104 100.13 2 102.1312.65/14,136
15.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav102.60 2 101.61 2 103.6114.13/15,831
16.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov105.98 0 103.07 2 105.0715.59/17,426
17. HERRMANN Rolf 1958 GER106.29 0 107.32 2 106.2916.81/18,80
18.3/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK149.67 4 107.52 0 107.5218.04/20,221
19.4/VKLIMUŠKIN Pavel 1964 0 Kotva B.0.00 0 109.79 0 109.7920.31/22,716
20. KÜHN Thomas 1969 KC Sömmerda109.82 2 112.43 156 111.8222.34/25,00
21.2/VSPANENKA Petr 1947 3 RK Troja112.47 0 118.24 0 112.4722.99/25,715
22.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník111.23 2 116.52 102 113.2323.75/26,514
23.6/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.127.32 102 111.45 2 113.4523.97/26,813
24. WOLF Eddi 1971 GER120.97 52 112.65 2 114.6525.17/28,10
25. PFLUK Normen 1965 KC Sömmerda113.33 2 116.14 4 115.3325.85/28,90
26.6/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov118.50 52 117.23 2 119.2329.75/33,212
27.7/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa120.81 2 119.53 0 119.5330.05/33,611
28.8/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB119.15 2 110.53 102 121.1531.67/35,410
29.9/VŠEDIVÝ Václav 1966 0 Č.Lípa118.74 4 123.35 2 122.7433.26/37,29
30.2/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha115.00 256 120.79 4 124.7935.31/39,58
31.7/VMKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L123.93 2 106.77 104 125.9336.45/40,77
32.8/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník122.55 8 127.53 54 130.5541.07/45,96
33.10/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník127.90 8 124.01 54 135.9046.42/51,95
34.1/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov138.55 152 120.08 50 170.0880.60/90,14
35.11/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus126.48 54 122.60 50 172.6083.12/92,93
36.3/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB95.23 500 129.75 58 187.7598.27/109,82
37.12/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus124.97 102 118.09 206 226.97137.49/153,71
38.3/VSKRECHLER Miroslav 1952 0 Jihlava118.71 152 127.43 102 229.43139.95/156,40
39.4/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.115.37 204 113.81 156 269.81180.33/201,50
40.2/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.128.11 354 89.27 452 482.11392.63/438,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMSADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.91.31 2 92.65 0 92.65 48
2. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha93.43 6 91.18 6 97.184.53/4,938
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník100.25 0 100.40 0 100.257.60/8,233
4. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja103.19 0 115.46 4 103.1910.54/11,428
5. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa101.81 2 103.65 0 103.6511.00/11,923
6. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec107.22 6 100.97 4 104.9712.32/13,318
7. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy101.13 6 102.74 6 107.1314.48/15,613
8. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky105.88 2 107.29 0 107.2914.64/15,88
9. RÜBHAUSEN Martina 1964 0 GER108.87 0 0.00 999 108.8716.22/17,50
10.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB114.89 4 128.40 158 118.8926.24/28,33
11.2/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek106.27 556 115.42 8 123.4230.77/33,22
12.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.134.90 0 126.87 0 126.8734.22/36,91
13. PODUŠKOVÁ Marie 1974 0 Sokol Troja146.26 54 139.47 0 139.4746.82/50,50
14.1/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB110.69 306 115.70 154 269.70177.05/191,10
15. HANZALOVÁ Eva 1974 0 Sokol Troja123.45 250 150.22 152 302.22209.57/226,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
87.72 0 89.09 0 87.72 31
2. TURNBALL Steven
PITT Stewart
1972
1968
GBR
GBR
96.20 2 94.93 2 96.939.21/10,50
3.2/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
105.40 2 101.25 0 101.2513.53/15,426
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
0 Dukla B.
Dukla B.
102.61 2 102.43 0 102.4314.71/16,821
5.1/VŠTERCL Pavel
ŠTERCL Petr
1966
1966
0 Dukla B.
Dukla B.
102.57 2 104.48 6 104.5716.85/19,216
6.2/VŠEDIVÝ Václav
FILIPI Robert
1966
1964
3 Č.Lípa
Č.Lípa
107.82 2 106.16 0 106.1618.44/21,011
7.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
134.03 250 108.34 0 108.3420.62/23,56
8.3/VHORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
S.Žižkov
115.16 4 108.35 2 110.3522.63/25,85
9.4/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
0 Sláv.HK
Sláv.HK
116.15 52 113.71 0 113.7125.99/29,64
10.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
111.02 4 126.79 156 115.0227.30/31,13
11.2/VSPANENKA Petr
KRECHLER Miroslav
1947
1952
0 RK Troja
Jihlava
117.02 4 116.93 2 118.9331.21/35,62
12.4/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
113.94 6 131.86 202 119.9432.22/36,71
13.5/VŠRÁMEK Jaroslav
MULAČ Oldřich
1957
1961
3 Č.Lípa
Hubertus
173.49 58 136.42 0 136.4248.70/55,50
14.6/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
137.26 64 131.53 60 191.53103.81/118,30
15.1/DMŠTERCL Vít
ŠKRANC Antonín
1999
1996
0 Dukla B.
Kotva B.
0.00 999 137.69 158 295.69207.97/237,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus80.53 2 78.13 0 78.13 153
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus81.01 0 82.06 2 81.012.88/3,7143
3.2/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod82.47 0 85.84 2 82.474.34/5,6138
4.3/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus87.09 2 83.69 0 83.695.56/7,1133
5.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz84.14 0 83.87 2 84.146.01/7,7128
6.1/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník84.74 0 88.09 10 84.746.61/8,5123
7. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky83.18 2 84.52 2 85.187.05/9,0118
8. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.88.82 2 85.62 2 87.629.49/12,1113
9. HERRMANN Rolf 1958 0 GER87.73 0 87.47 2 87.739.60/12,30
10.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus90.04 0 89.46 0 89.4611.33/14,5108
11.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice99.05 6 90.37 0 90.3712.24/15,7103
12.6/VMMILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec92.27 0 88.88 2 90.8812.75/16,398
13.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.17 0 90.89 0 90.8912.76/16,393
14. MÜLLER Thomas 1959 0 GER92.00 0 89.16 2 91.1613.03/16,70
15.3/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa91.88 2 91.28 0 91.2813.15/16,888
16.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.90.56 2 90.51 2 92.5114.38/18,483
17. KECK Dieter 1959 0 GER102.61 2 92.63 0 92.6314.50/18,60
18.7/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha93.01 0 95.12 50 93.0114.88/19,078
19.8/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov105.76 4 91.94 2 93.9415.81/20,273
20.2/VSBUCHTEL Eduard 1951 0 Ot.Strak100.59 8 95.42 0 95.4217.29/22,168
21. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.100.13 4 95.76 0 95.7617.63/22,663
22.2/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha93.97 2 94.66 4 95.9717.84/22,858
23. SRBEK Jiří 1977 0 SK Žižkov94.10 6 94.19 2 96.1918.06/23,10
24.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.98.76 2 94.35 2 96.3518.22/23,353
25.9/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov98.72 0 97.93 0 97.9319.80/25,348
26.3/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník102.66 2 97.97 0 97.9719.84/25,443
27. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy92.52 6 103.49 6 98.5220.39/26,138
28. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník98.62 0 96.12 4 98.6220.49/26,233
29.10/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec101.04 50 96.68 2 98.6820.55/26,332
30. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.99.60 4 97.60 2 99.6021.47/27,531
31.3/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.36 8 99.85 0 99.8521.72/27,830
32.1/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha109.65 0 98.41 2 100.4122.28/28,529
33.1/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB101.23 2 99.78 2 101.7823.65/30,328
34.5/VCHOD Václav 1961 2 Blovice100.26 2 103.61 2 102.2624.13/30,927
35. HRON Robin 1979 3 Kralupy124.97 50 98.52 4 102.5224.39/31,226
36.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.109.45 8 104.10 0 104.1025.97/33,225
37.2/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník111.02 6 103.57 2 105.5727.44/35,124
38. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.103.84 2 118.94 52 105.8427.71/35,523
39.2/DSVOMÁČKA Jakub 1993 2 Trutnov93.16 14 112.00 54 107.1629.03/37,222
40. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník103.88 4 117.86 8 107.8829.75/38,121
41.3/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov106.32 2 108.46 106 108.3230.19/38,620
42.4/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.108.39 4 108.12 2 110.1231.99/40,919
43.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.113.64 52 106.15 4 110.1532.02/41,018
44.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha109.42 2 108.21 8 111.4233.29/42,617
45.1/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.113.80 8 109.92 2 111.9233.79/43,216
46.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník113.66 2 112.85 0 112.8534.72/44,415
47. PODUŠKA Patrik 1976 0 Sokol Troja103.46 52 109.18 4 113.1835.05/44,90
48.2/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim115.04 0 122.72 108 115.0436.91/47,214
49.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB116.72 56 113.29 6 119.2941.16/52,713
50.5/DMKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha115.56 4 116.86 4 119.5641.43/53,012
51. WELLHAUSEN Bernd 2000 0 097.58 152 120.12 0 120.1241.99/53,70
52.5/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník119.36 4 118.81 54 123.3645.23/57,911
53. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník129.21 2 127.89 14 131.2153.08/67,910
54.6/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.115.73 16 122.43 56 131.7353.60/68,69
55.6/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.118.73 160 128.70 8 136.7058.57/75,08
56.3/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.127.81 60 136.60 6 142.6064.47/82,57
57.7/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus108.29 56 105.18 104 164.2986.16/110,36
58.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky121.59 256 119.45 54 173.4595.32/122,05
59.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky115.39 156 117.56 56 173.5695.43/122,14
60.11/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník123.10 54 121.33 58 177.1098.97/126,73
61.6/VSSVOBODA Jan 1946 0 Hubertus115.52 102 124.89 156 217.52139.39/178,42
62.7/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.107.33 304 119.18 102 221.18143.05/183,11
63.8/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky121.69 108 107.27 206 229.69151.56/194,00
64.9/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.126.02 106 140.32 152 232.02153.89/197,00
65.5/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky117.29 152 96.06 208 269.29191.16/244,70
66. SIMPSON Ian 1964 0 GBR0.00 0 113.01 200 313.01234.88/300,60
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 0 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3