vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství České republiky ve slalomu

28.08.2011   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. BEŇUŠ Matej 1987 SVK105.00 4 102.31 0 102.31 0
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.104.24 2 104.95 0 104.952.64/2,675
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha106.21 0 105.44 0 105.443.13/3,168
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.32 2 104.63 4 108.636.32/6,262
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.92 0 108.73 0 108.736.42/6,357
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.107.59 4 107.22 2 109.226.91/6,853
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.29 0 109.83 0 109.837.52/7,449
8. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha110.14 2 105.90 4 109.907.59/7,446
9. BAĎURA Jerguš 1991 SVK108.14 4 108.22 2 110.227.91/7,70
10. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.109.11 0 108.61 2 110.618.30/8,143
11. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha107.75 4 100.54 52 152.5450.23/49,140
12. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.109.25 0 108.97 54 162.9760.66/59,337
13. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.70 2 109.96 2 111.969.65/9,435
14. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB114.33 0 111.78 2 113.7811.47/11,233
15. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.113.58 4 112.88 2 114.8812.57/12,331
16. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha114.92 0 112.82 4 114.9212.61/12,329
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB113.84 52 115.19 2 117.1914.88/14,527
18. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja117.06 2 115.61 4 119.0616.75/16,425
19. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn117.77 106 115.09 4 119.0916.78/16,423
20. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.114.17 54 115.46 4 119.4617.15/16,821
21. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn119.72 4 118.11 2 120.1117.80/17,419
22. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha114.18 6 0.00 999 120.1817.87/17,517
23. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc116.57 4 117.75 4 120.5718.26/17,815
24. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha125.27 54 121.40 0 121.4019.09/18,714
25. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.06 4 120.01 2 122.0119.70/19,313
26. GURECA Marko 1996 SVK119.93 54 120.38 2 122.3820.07/19,60
27. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.119.78 4 117.51 52 123.7821.47/21,012
28. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB117.85 6 133.66 10 123.8521.54/21,111
29. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava124.21 54 122.17 2 124.1721.86/21,410
30. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov130.76 4 124.42 2 126.4224.11/23,69
31. JANČAR David 1974 2 USK Pha128.69 4 124.50 4 128.5026.19/25,68
32. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň129.98 6 125.72 4 129.7227.41/26,87
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.28 58 126.06 4 130.0627.75/27,16
34. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha125.31 6 0.00 999 131.3129.00/28,35
35. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha134.67 258 127.01 6 133.0130.70/30,04
36. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava130.23 4 138.94 8 134.2331.92/31,23
37. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha138.48 52 133.91 2 135.9133.60/32,82
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy143.45 2 0.00 999 145.4543.14/42,21
39. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.122.22 52 115.85 56 171.8569.54/68,00
40. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha136.46 104 125.35 54 179.3577.04/75,30
41. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy125.18 100 128.66 106 225.18122.87/120,10
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.111.06 4 108.01 0 108.01 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha113.25 2 109.54 0 109.541.53/1,468
3. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha114.02 2 110.48 0 110.482.47/2,362
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.32 4 111.17 0 111.173.16/2,957
5. BOUZIDI Carole 1985 FRA114.07 2 111.92 2 113.925.91/5,50
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha118.05 0 112.91 2 114.916.90/6,453
7. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice119.22 0 113.75 2 115.757.74/7,249
8. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.119.32 2 114.15 2 116.158.14/7,546
9. JONES Luuka 1988 NZL116.89 2 114.50 2 116.508.49/7,90
10. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.116.89 4 118.92 0 118.9210.91/10,143
11. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB126.77 2 119.50 0 119.5011.49/10,640
12. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava119.55 0 119.07 50 169.0761.06/56,537
13. JULL Louise 1988 NZL122.95 0 127.66 50 177.6669.65/64,50
14. MANN Dana 1984 SVK117.06 104 113.78 2 115.787.77/7,20
15. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy132.99 4 123.04 0 123.0415.03/13,935
16. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice161.94 52 123.35 2 125.3517.34/16,133
17. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí126.55 50 123.70 2 125.7017.69/16,431
18. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV133.72 4 129.96 0 129.9621.95/20,329
19. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.128.92 2 127.18 4 130.9222.91/21,227
20. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB133.18 0 137.61 2 133.1825.17/23,325
21. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha140.55 2 131.28 2 133.2825.27/23,423
22. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 SVK145.07 58 131.68 4 135.6827.67/25,60
23. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava136.20 0 134.60 52 136.2028.19/26,121
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.79 8 145.09 54 136.7928.78/26,619
25. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava140.67 0 171.54 54 140.6732.66/30,217
26. VAN WIJK Katrina 1988 CAN141.45 4 0.00 999 145.4537.44/34,70
27. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.113.80 56 112.44 52 164.4456.43/52,215
28. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha131.52 56 132.01 104 187.5279.51/73,614
29. CHRAŠTELOVÁ Nika 1995 SVK162.71 164 167.12 60 227.12119.11/110,30
  ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
109.55 0 108.79 0 108.79 60
2. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
112.55 0 110.64 0 110.641.85/1,753
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
112.46 4 110.68 0 110.681.89/1,747
4. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
112.95 4 110.71 0 110.711.92/1,842
5. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
113.17 2 112.19 2 114.195.40/5,038
6. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
116.22 2 113.27 2 115.276.48/6,034
7. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
112.38 6 114.16 2 116.167.37/6,831
8. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
118.50 2 119.18 4 123.1814.39/13,228
9. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
124.41 0 123.17 4 127.1718.38/16,925
10. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
116.67 0 117.96 54 171.9663.17/58,122
11. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
124.27 2 121.10 2 123.1014.31/13,220
12. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
138.76 8 123.46 2 125.4616.67/15,318
13. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
122.61 10 130.55 6 132.6123.82/21,916
14. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
134.13 10 127.26 6 133.2624.47/22,514
15. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
127.69 8 136.23 58 135.6926.90/24,712
16. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
132.67 4 130.16 6 136.1627.37/25,210
17. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
127.63 54 123.25 14 137.2528.46/26,29
18. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
158.95 10 139.54 2 141.5432.75/30,18
19. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
143.97 10 132.69 10 142.6933.90/31,27
20. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
155.75 8 131.04 154 163.7554.96/50,56
21. RENČÍN Tomáš
HAJDUČÍK Miroslav
1961
1962
3 Sláv.HK
Sláv.HK
170.36 14 0.00 999 184.3675.57/69,55
22. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
131.27 110 130.86 58 188.8680.07/73,64
23. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
155.43 68 143.90 56 199.9091.11/83,73
24. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
158.47 166 160.14 60 220.14111.35/102,42
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha98.95 0 95.86 0 95.86 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.51 2 95.52 2 97.521.66/1,768
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha99.31 2 97.86 0 97.862.00/2,162
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.03 0 96.21 2 98.212.35/2,557
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.48 0 100.19 0 100.194.33/4,553
6. DAWSON Mike 1984 NZL101.20 0 98.69 2 100.694.83/5,00
7. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec102.78 0 99.08 2 101.085.22/5,449
8. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha99.45 2 99.56 2 101.565.70/5,946
9. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha101.54 0 102.89 0 102.897.03/7,343
10. BENEŠ Jindřich 1985 2 USK Pha104.11 0 101.53 4 105.539.67/10,140
11. VASEY Robin 1984 NZL103.54 0 107.40 2 109.4013.54/14,10
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.30 2 109.91 2 111.9116.05/16,737
13. MRÁZ Tomáš 1983 SVK102.23 0 99.12 50 149.1253.26/55,60
14. DEGENARO Giovanni 1992 ITA100.07 0 97.63 52 149.6353.77/56,10
15. POTOČNÝ Marcel 1985 SVK102.99 0 99.49 56 155.4959.63/62,20
16. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.108.33 0 96.52 0 96.520.66/0,735
17. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.102.95 2 99.30 0 99.303.44/3,633
18. ŠAJBIDOR Ján 1983 SVK102.23 4 99.67 0 99.673.81/4,00
19. HEURTEAU Ciran 1987 IRL101.66 54 99.10 2 101.105.24/5,50
20. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.103.30 2 101.14 2 103.147.28/7,631
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.04 2 104.58 0 104.588.72/9,129
22. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod104.74 0 110.41 4 104.748.88/9,327
23. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha109.77 54 102.94 2 104.949.08/9,525
24. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.32 6 0.00 999 105.329.46/9,923
25. RAIBA Omar 1988 ITA101.72 4 102.53 52 105.729.86/10,30
26. CLARKE Joe 1992 GBR104.20 2 102.23 4 106.2010.34/10,80
27. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha108.44 0 105.15 2 107.1511.29/11,821
28. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha105.68 2 109.31 0 107.6811.82/12,319
29. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno106.62 2 109.47 8 108.6212.76/13,317
30. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava106.19 6 107.27 2 109.2713.41/14,015
31. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy108.66 2 109.36 0 109.3613.50/14,114
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.109.90 2 105.55 4 109.5513.69/14,313
33. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice107.92 2 114.16 200 109.9214.06/14,712
34. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava109.98 0 104.34 50 109.9814.12/14,711
35. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc108.32 2 0.00 999 110.3214.46/15,110
36. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha110.54 0 109.31 2 110.5414.68/15,39
37. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.110.81 0 108.98 8 110.8114.95/15,68
38. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava111.98 2 112.22 0 112.2216.36/17,17
39. HRIC Filip 1993 2 Olomouc113.66 4 112.64 0 112.6416.78/17,56
40. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus113.24 0 109.89 50 113.2417.38/18,15
41. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec111.40 2 109.43 4 113.4017.54/18,34
42. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.19 4 112.21 2 114.2118.35/19,13
43. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus114.27 0 112.41 2 114.2718.41/19,22
44. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava115.58 0 112.04 6 115.5819.72/20,61
45. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.10 0 113.99 2 115.9920.13/21,00
46. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK117.32 0 113.33 8 117.3221.46/22,40
47. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy109.18 50 109.57 8 117.5721.71/22,60
48. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice121.24 2 116.55 2 118.5522.69/23,70
49. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz113.05 50 114.72 4 118.7222.86/23,80
50. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy122.76 2 114.23 104 124.7628.90/30,10
51. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK130.41 56 126.19 4 130.1934.33/35,80
  MANN Scott 1983 USA0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha133.50 54 131.23 2 133.23 60
2. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava145.97 204 183.67 10 193.6760.44/45,453
3. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB163.11 158 133.36 104 237.36104.13/78,247
4. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha160.21 158 216.71 56 272.71139.48/104,742
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3