vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej

19.05.2012   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa93.20 0 99.60 2 93.20 22
2.1/VMMILLER Jan 1968 2+ Turnov98.30 2 96.50 0 96.503.30/3,518
3.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.60 2 106.20 4 105.6012.40/13,314
4.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.00 2 106.70 0 106.7013.50/14,510
5.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov112.10 8 118.10 6 120.1026.90/28,96
6.2/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 115.70 6 121.7028.50/30,65
7.1/U2BLOCH Marco 1989 0 Spremberg120.30 4 122.60 6 124.3031.10/33,40
8.1/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov130.00 6 118.70 6 124.7031.50/33,84
9.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa130.10 0 121.30 4 125.3032.10/34,43
10.2/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov156.90 8 126.07 4 130.0736.87/39,62
11.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.90 8 145.60 8 150.9057.70/61,91

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice111.60 150 97.90 0 97.90 14
2.1/U2SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa102.40 2 104.10 4 104.406.50/6,610
3.2/U2ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa110.80 2 106.30 0 106.308.40/8,66
4.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice137.20 8 131.40 8 139.4041.50/42,42
5.2/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice143.50 6 138.80 2 140.8042.90/43,81
6.2/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov135.30 60 138.30 10 148.3050.40/51,50
7.1/PZFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa181.40 66 161.40 62 223.40125.50/128,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
107.10 8 107.70 0 107.70 13
2.1/DSŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
107.10 4 0.00 999 111.103.40/3,29
3.1/U2BLOCH Marco
WITKOWSKI Milton
1989
1992
Spremberg
Spremberg
117.50 10 126.00 14 127.5019.80/18,40
4.1/VFILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1964
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
150.20 6 142.50 14 156.2048.50/45,05
5.1/VMŠEDIVÝ Václav
HAVEL Václav
1966
1973
3 Č.Lípa
Č.Lípa
152.90 4 154.50 8 156.9049.20/45,71
6.1/ZSHŘEBÍČEK Jakub
FIALA Jakub
1999
1998
KK Brand
KK Brand
221.70 118 208.50 10 218.50110.80/102,90
  HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod79.90 0 82.90 2 79.90 67
2.1/U2ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha77.70 4 0.00 999 81.701.80/2,359
3.2/U2WITKOWSKI Milton 1992 0 Spremberg86.50 0 82.30 0 82.302.40/3,00
4.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa84.10 4 81.30 2 83.303.40/4,355
5.2/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa89.90 2 89.10 0 89.109.20/11,551
6.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa90.70 0 96.60 0 90.7010.80/13,547
7.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa91.30 0 91.70 4 91.3011.40/14,343
8. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice93.10 0 0.00 999 93.1013.20/16,539
9.1/VMBÍZEK Zdeněk 1971 3 KK Brand93.60 0 96.60 0 93.6013.70/17,135
10.1/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky93.50 2 93.60 4 95.5015.60/19,531
11.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov96.60 0 103.30 6 96.6016.70/20,927
12.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand100.50 0 95.40 2 97.4017.50/21,923
13. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa98.40 2 101.30 6 100.4020.50/25,719
14.3/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.99.80 2 104.10 8 101.8021.90/27,418
15. HEK Jan 1979 2 Roudnice97.60 6 100.60 2 102.6022.70/28,417
16.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky109.20 8 104.80 0 104.8024.90/31,216
17.2/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.105.40 4 107.00 0 107.0027.10/33,915
18.4/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky107.00 4 123.10 0 111.0031.10/38,914
19.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.106.10 52 107.50 4 111.5031.60/39,513
20.3/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice106.30 6 105.90 56 112.3032.40/40,612
21.5/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice110.50 52 109.00 4 113.0033.10/41,411
22.3/VMŠENK Marek 1974 0 KK Brand109.40 4 110.90 52 113.4033.50/41,910
23.6/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky120.50 6 115.90 2 117.9038.00/47,69
24.4/VTĚHLE Zbyněk 1964 0 Štětí117.50 4 123.10 4 121.5041.60/52,18
25.4/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice120.90 6 117.30 6 123.3043.40/54,37
26.1/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky116.60 8 124.60 4 124.6044.70/55,96
27.3/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand129.50 6 118.40 8 126.4046.50/58,25
28.4/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 0 KK Brand145.10 2 127.00 0 127.0047.10/58,94
29.5/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.138.30 4 124.10 6 130.1050.20/62,83
30.6/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov154.30 58 146.20 10 156.2076.30/95,52
31.2/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.128.40 56 121.50 52 173.5093.60/117,11
32.3/ZMSTAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.134.70 58 145.10 62 192.70112.80/141,20
33.4/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov144.20 160 134.90 64 198.90119.00/148,90
34.5/VMFOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand133.70 254 152.20 60 212.20132.30/165,60
35.1/PZLÜHR Henri 2002 0 Spremberg173.10 58 202.80 162 231.10151.20/189,20
36.7/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 0 KK Brand170.10 68 180.20 64 238.10158.20/198,00
37.8/ZSKRČ Ladislav 1999 0 KK Brand142.40 210 156.40 106 262.40182.50/228,40
38.5/ZMVALENTA Petr 2001 0 Štětí182.40 402 174.70 214 388.70308.80/386,50
 7/DMBINDER Martin 1997 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3