9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy

07.07.2012   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto01:00,12 00:58,70 01:58,82 60/78/0
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:00,23 01:00,13 02:00,361.54/1,353/0/97
3.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:01,60 01:02,80 02:04,405.58/4,747/0/85
4.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:01,97 01:02,51 02:04,485.66/4,842/0/73
5. HÁKOVÁ Jitka 1980 MT Boh.Pha01:01,09 01:03,78 02:04,876.05/5,138/66/0
6.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:04,09 01:02,74 02:06,838.01/6,734/54/0
7.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:03,49 01:03,54 02:07,038.21/6,931/0/61
8.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:04,87 01:04,01 02:08,8810.06/8,528/42/0
9. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:06,51 01:04,93 02:11,4412.62/10,625/0/55
10. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:05,59 01:05,92 02:11,5112.69/10,722/0/49
11.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:06,26 01:07,39 02:13,6514.83/12,520/30/0
12.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:07,41 01:06,61 02:14,0215.20/12,818/18/0
13.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:09,74 01:07,88 02:17,6218.80/15,816/0/43
14.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:11,46 01:06,92 02:18,3819.56/16,514/0/37
15.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:14,13 01:07,93 02:22,0623.24/19,612/0/31
16.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:14,47 01:09,89 02:24,3625.54/21,510/0/25
17.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:12,49 01:14,17 02:26,6627.84/23,49/12/0
18.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava01:15,10 01:16,37 02:31,4732.65/27,58/0/19
19.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:14,64 01:18,28 02:32,9334.11/28,77/0/13
20.6/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:12,62 01:22,25 02:34,8736.05/30,36/6/0
21.4/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:58,40 01:20,67 03:19,0780.25/67,55/0/7
  FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:00,00 01:17,93 01:17,93 0/0/0
Oddíl