vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

18.05.2013   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha91.73 0 92.75 0 92.75 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.95.60 0 93.31 0 93.310.56/0,668
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha92.44 6 91.97 2 93.971.22/1,362
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.77 2 94.02 0 94.021.27/1,457
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.55 0 96.52 0 96.523.77/4,153
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.50 0 96.24 2 98.245.49/5,949
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.30 2 99.12 0 99.126.37/6,946
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.01 2 98.84 2 100.848.09/8,743
9. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha100.68 0 98.71 4 102.719.96/10,740
10. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB101.10 2 103.48 0 103.4810.73/11,637
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.20 6 100.98 2 102.9810.23/11,035
12. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha100.01 4 0.00 999 104.0111.26/12,133
13. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.105.69 4 104.26 0 104.2611.51/12,431
14. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.12 0 106.52 6 106.1213.37/14,429
15. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha102.13 52 102.86 4 106.8614.11/15,227
16. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.08 4 105.10 2 107.1014.35/15,525
17. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha103.11 4 107.38 2 107.1114.36/15,523
18. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja109.06 2 103.21 4 107.2114.46/15,621
19. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK103.55 4 105.83 2 107.5514.80/16,019
20. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB108.21 50 103.21 6 109.2116.46/17,717
21. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB107.76 2 110.04 10 109.7617.01/18,315
22. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.110.01 14 108.44 2 110.4417.69/19,114
23. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha110.75 4 108.26 4 112.2619.51/21,013
24. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.112.10 6 108.69 4 112.6919.94/21,512
25. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.110.56 8 106.29 8 114.2921.54/23,211
26. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK115.12 0 129.86 60 115.1222.37/24,110
27. MATULA Roman 1996 1 USK Pha118.43 8 111.33 8 119.3326.58/28,79
28. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK115.81 4 115.40 14 119.8127.06/29,28
29. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.31 6 117.17 4 121.1728.42/30,67
30. LERCH Adam 1998 2 Klášter.123.15 6 115.42 6 121.4228.67/30,96
31. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc115.06 8 113.72 56 123.0630.31/32,75
32. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.127.88 10 116.27 8 124.2731.52/34,04
33. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha117.93 12 118.32 6 124.3231.57/34,03
34. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.49 6 126.35 56 125.4932.74/35,32
35. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB125.54 10 115.62 14 129.6236.87/39,81
36. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc113.99 56 125.07 10 135.0742.32/45,60
37. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha128.93 8 135.48 58 136.9344.18/47,60
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy150.87 8 138.14 160 158.8766.12/71,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.101.19 4 100.74 2 102.74 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.62 6 100.74 4 104.742.00/1,968
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha100.37 2 101.24 4 105.242.50/2,462
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha101.07 2 102.28 4 106.283.54/3,457
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.60 2 107.99 0 107.995.25/5,153
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha110.34 4 108.64 0 108.645.90/5,749
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha105.39 2 108.39 2 110.397.65/7,446
8. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha112.85 4 110.25 2 112.259.51/9,343
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.114.39 4 114.23 2 116.2313.49/13,140
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK118.63 2 116.01 6 122.0119.27/18,837
11. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.20 4 111.30 8 119.3016.56/16,135
12. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.113.89 8 120.64 110 121.8919.15/18,633
13. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy147.23 6 121.10 2 123.1020.36/19,831
14. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí119.58 4 115.83 8 123.5820.84/20,329
15. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.122.04 2 117.30 50 124.0421.30/20,727
16. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava132.11 54 122.16 2 124.1621.42/20,825
17. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB127.11 2 124.36 4 128.3625.62/24,923
18. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň139.53 62 125.90 6 131.9029.16/28,421
19. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice128.07 4 127.03 54 132.0729.33/28,519
20. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8122.99 10 121.07 12 132.9930.25/29,417
21. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha138.92 60 127.21 6 133.2130.47/29,715
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.58 10 132.60 8 136.5833.84/32,914
23. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha132.95 12 128.82 8 136.8234.08/33,213
24. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice135.33 8 127.52 12 139.5236.78/35,812
25. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.46 56 135.13 6 141.1338.39/37,411
26. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB137.26 14 142.76 164 151.2648.52/47,210
27. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.108.65 56 0.00 999 164.6561.91/60,39
28. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha159.24 10 149.44 16 165.4462.70/61,08
29. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc153.50 14 139.89 56 167.5064.76/63,07
30. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.150.39 18 0.00 999 168.3965.65/63,96
31. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy159.63 114 159.54 68 227.54124.80/121,55
32. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK160.06 68 160.26 168 228.06125.32/122,04
33. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
34. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
103.23 2 100.95 0 100.95 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
104.15 0 101.87 0 101.870.92/0,953
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
101.29 0 98.58 6 104.583.63/3,647
4. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
110.03 2 105.62 0 105.624.67/4,642
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
110.17 6 106.00 2 108.007.05/7,038
6. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
113.54 6 107.84 2 109.848.89/8,834
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
110.73 6 107.09 6 113.0912.14/12,031
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
109.30 6 103.68 10 113.6812.73/12,628
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
115.89 6 121.72 4 125.7224.77/24,525
10. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
118.04 12 119.12 58 177.1276.17/75,522
11. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
127.74 6 120.89 10 130.8929.94/29,720
12. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
118.30 14 129.36 6 132.3031.35/31,118
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
128.09 6 152.12 108 134.0933.14/32,816
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
125.83 12 128.71 6 134.7133.76/33,414
15. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
131.29 10 142.31 14 141.2940.34/40,012
16. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
155.35 16 165.03 114 171.3570.40/69,710
17. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1985
1987
2 Dukla B.
SKVS ČB
175.11 8 145.93 162 183.1182.16/81,49
18. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
161.66 60 133.49 60 193.4992.54/91,78
19. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.73 66 139.83 60 199.8398.88/97,97
20. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
152.30 60 0.00 999 212.30111.35/110,36
21. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
170.47 114 0.00 999 284.47183.52/181,85
22. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha84.15 2 83.75 0 83.75 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha88.06 0 84.90 0 84.901.15/1,468
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha88.09 0 86.12 0 86.122.37/2,862
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.83 0 87.42 0 87.423.67/4,457
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.92.70 0 87.73 0 87.733.98/4,853
6. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.91 0 86.61 2 88.614.86/5,849
7. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.26 4 89.05 0 89.055.30/6,346
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.20 0 90.04 0 90.046.29/7,543
9. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.90 0 89.05 2 91.057.30/8,740
10. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc92.96 0 90.40 6 96.4012.65/15,137
11. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.90.49 4 88.63 0 88.634.88/5,835
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha96.50 52 87.23 4 91.237.48/8,933
13. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.93.42 0 92.29 54 93.429.67/11,531
14. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.19 2 89.84 8 94.1910.44/12,529
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.68 2 93.34 2 95.3411.59/13,827
16. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.67 0 91.75 8 95.6711.92/14,225
17. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.51 2 93.41 6 96.5112.76/15,223
18. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.98 0 97.63 0 96.9813.23/15,821
19. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno95.21 2 90.32 50 97.2113.46/16,119
20. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB96.43 2 95.27 2 97.2713.52/16,117
21. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha99.40 0 97.39 0 97.3913.64/16,315
22. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec94.07 4 93.64 56 98.0714.32/17,114
23. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha98.77 0 97.16 6 98.7715.02/17,913
24. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.51 2 99.66 0 99.6615.91/19,012
25. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc103.71 2 96.50 4 100.5016.75/20,011
26. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB102.07 2 100.59 0 100.5916.84/20,110
27. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa98.94 2 101.64 62 100.9417.19/20,59
28. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy104.70 2 101.05 0 101.0517.30/20,78
29. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.09 6 150.61 10 102.0918.34/21,97
30. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.28 0 100.06 4 102.2818.53/22,16
31. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava101.08 2 105.83 4 103.0819.33/23,15
32. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha99.34 4 99.15 4 103.1519.40/23,24
33. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy116.06 56 101.63 2 103.6319.88/23,73
34. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava103.26 4 99.96 4 103.9620.21/24,12
35. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.66 56 100.34 4 104.3420.59/24,61
36. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava103.65 52 101.58 4 105.5821.83/26,10
37. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov109.18 10 102.10 4 106.1022.35/26,70
38. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha106.46 4 100.44 6 106.4422.69/27,10
39. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.102.59 4 102.96 10 106.5922.84/27,30
40. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod103.95 106 96.75 10 106.7523.00/27,50
41. TAIŠL Filip 1976 Sušice105.23 6 119.08 158 111.2327.48/32,80
42. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava107.26 4 108.40 56 111.2627.51/32,80
43. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB129.25 52 107.24 6 113.2429.49/35,20
44. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha122.99 0 121.53 2 123.53 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.129.67 2 121.87 4 125.872.34/1,953
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy159.92 8 125.20 10 135.2011.67/9,447
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK141.33 58 134.38 6 140.3816.85/13,642
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha137.80 4 135.24 8 143.2419.71/16,038
6. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB131.30 8 139.61 6 145.6122.08/17,934
7. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.153.87 4 142.73 12 154.7331.20/25,331
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava180.58 56 160.13 8 168.1344.60/36,128
9. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava148.27 14 0.00 999 999.00 25
10. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň189.43 70 0.00 999 999.00 22
11. FIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc221.06 168 226.57 70 296.57173.04/140,120
12. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3