vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR ve slalomu

07.09.2008   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha104.32 0 106.41 2 212.73  -
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.105.62 0 106.60 2 214.22 1.49/0,7-
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha104.77 4 108.01 2 218.78 6.05/2,8-
4. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.111.84 2 112.86 4 230.70 17.97/8,4-
5. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha114.48 6 117.13 0 237.61 24.88/11,7-
6. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc119.74 4 114.09 2 239.83 27.10/12,7-
7. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn113.21 4 119.29 6 242.50 29.77/14,0-
8. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha100.97 4 107.02 50 261.99 49.26/23,2-
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha106.49 2 105.39 50 263.88 51.15/24,0-
10. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.110.82 4 127.82 50 292.64 79.91/37,6-
11. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.120.75 4 124.51 4 253.26 40.53/19,1-
12. PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB140.18 2 116.27 0 258.45 45.72/21,5-
13. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.124.33 2 131.50 8 265.83 53.10/25,0-
14. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí115.61 54 111.78 0 281.39 68.66/32,3-
15. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.113.27 54 114.72 4 285.99 73.26/34,4-
16. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.116.36 52 118.23 0 286.59 73.86/34,7-
17. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc121.23 4 113.42 52 290.65 77.92/36,6-
18. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.135.47 2 112.50 56 305.97 93.24/43,8-
19. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha105.91 102 107.16 4 319.07 106.34/50,0-
20. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.118.10 54 103.35 50 325.45 112.72/53,0-
21. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy120.66 56 118.12 52 346.78 134.05/63,0-
22. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.118.53 50 116.51 102 387.04 174.31/81,9-
23. JANČAR David 1974 1 USK Pha165.38 50 127.71 54 397.09 184.36/86,7-
24. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.124.38 102 127.71 54 408.09 195.36/91,8-
25. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus128.96 58 138.53 104 429.49 216.76/101,9-
26. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha134.57 12 143.69 154 444.26 231.53/108,8-
27. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa136.36 60 113.01 152 461.37 248.64/116,9-
28. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov165.05 58 152.06 108 483.11 270.38/127,1-
29. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB128.05 104 149.73 204 585.78 373.05/175,4-
30. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy137.36 108 130.55 254 629.91 417.18/196,1-
31. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha127.00 54 0.00 999 1180.00  -
32. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha116.71 104 0.00 999 1219.71  -
33. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB131.75 108 0.00 999 1238.75  -
34. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.100.15 602 0.00 999 1701.15  -
  DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.0.00 0 0.00 0  -
  MORKES Jan 1990 2+ KVS HK0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha113.98 6 108.69 4 232.67  -
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha109.54 6 120.63 4 240.17 7.50/3,2-
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha114.31 2 123.14 2 241.45 8.78/3,8-
4. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.126.57 0 117.95 4 248.52 15.85/6,8-
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.122.06 4 127.89 6 259.95 27.28/11,7-
6. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha145.89 0 129.12 4 279.01 46.34/19,9-
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha122.79 4 147.56 52 326.35 93.68/40,3-
8. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy123.03 0 126.86 102 351.89 119.22/51,2-
9. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.108.13 0 121.53 154 383.66 150.99/64,9-
10. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice129.97 4 157.74 206 497.71 265.04/113,9-
11. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha124.51 54 109.82 4 292.33 59.66/25,6-
12. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.143.56 56 124.64 52 376.20 143.53/61,7-
13. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice165.57 100 113.49 8 387.06 154.39/66,4-
14. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha128.95 106 114.89 54 403.84 171.17/73,6-
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice161.82 102 139.34 50 453.16 220.49/94,8-
16. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.129.91 56 121.99 152 459.90 227.23/97,7-
17. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB165.32 52 141.76 104 463.08 230.41/99,0-
18. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky140.35 104 140.65 100 485.00 252.33/108,4-
19. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec135.49 156 146.17 56 493.66 260.99/112,2-
20. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha164.18 106 125.07 110 505.25 272.58/117,2-
21. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek124.90 152 128.46 106 511.36 278.69/119,8-
22. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice143.05 108 139.97 204 595.02 362.35/155,7-
23. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.162.29 160 139.63 306 767.92 535.25/230,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
104.94 0 104.63 2 211.57  -
2. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
112.43 4 110.70 8 235.13 23.56/11,1-
3. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
116.94 6 116.29 2 241.23 29.66/14,0-
4. ROHAN Jiří
MAŠEK Jan
1964
1978
USK Pha
USK Pha
115.66 4 111.71 10 241.37 29.80/14,1-
5. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
116.17 4 115.01 10 245.18 33.61/15,9-
6. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
127.12 8 116.10 2 253.22 41.65/19,7-
7. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
111.17 2 111.84 56 281.01 69.44/32,8-
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.90 8 110.94 106 341.84 130.27/61,6-
9. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
152.88 10 115.42 102 380.30 168.73/79,8-
10. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
131.95 4 115.13 152 403.08 191.51/90,5-
11. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
124.52 108 133.72 2 368.24 156.67/74,1-
12. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
2 Olomouc
Olomouc
143.30 158 134.75 8 444.05 232.48/109,9-
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
149.52 54 165.46 108 476.98 265.41/125,4-
14. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
133.11 54 157.78 208 552.89 341.32/161,3-
15. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
118.23 52 0.00 999 1169.23  -
16. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
RK Troja
RK Troja
135.39 106 0.00 999 1240.39  -
17. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
120.66 154 0.00 999 1273.66  -
18. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
172.53 310 0.00 999 1481.53  -
  CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  -
  ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  -
  ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  -
  DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha94.18 6 94.25 2 196.43  -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha94.63 4 98.22 0 196.85 0.42/0,2-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.96.28 2 94.59 4 196.87 0.44/0,2-
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.33 0 100.05 0 198.38 1.95/1,0-
5. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus98.23 4 97.68 0 199.91 3.48/1,8-
6. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc99.05 0 101.10 0 200.15 3.72/1,9-
7. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.102.09 0 100.25 0 202.34 5.91/3,0-
8. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.100.84 0 103.46 0 204.30 7.87/4,0-
9. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec102.97 0 99.77 2 204.74 8.31/4,2-
10. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha97.93 0 104.63 4 206.56 10.13/5,2-
11. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.81 2 100.17 0 204.98 8.55/4,4-
12. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy106.07 0 102.41 0 208.48 12.05/6,1-
13. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.23 0 105.63 0 210.86 14.43/7,3-
14. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc103.01 0 104.14 4 211.15 14.72/7,5-
15. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice106.61 0 109.59 0 216.20 19.77/10,1-
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB107.34 2 104.73 6 220.07 23.64/12,0-
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.72 2 109.17 4 220.89 24.46/12,5-
18. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha108.43 2 112.84 0 223.27 26.84/13,7-
19. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec106.69 6 109.46 2 224.15 27.72/14,1-
20. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice111.65 2 111.38 0 225.03 28.60/14,6-
21. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.82 4 111.62 0 228.44 32.01/16,3-
22. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus110.03 2 115.44 4 231.47 35.04/17,8-
23. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy122.31 4 113.68 0 239.99 43.56/22,2-
24. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně136.75 0 107.60 2 246.35 49.92/25,4-
25. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.46 4 96.04 52 251.50 55.07/28,0-
26. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.129.30 2 125.85 0 257.15 60.72/30,9-
27. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec105.11 0 104.12 50 259.23 62.80/32,0-
28. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod108.92 52 109.36 2 272.28 75.85/38,6-
29. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.107.06 2 108.50 56 273.56 77.13/39,3-
30. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB108.90 54 110.71 6 279.61 83.18/42,3-
31. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha128.77 56 104.36 0 289.13 92.70/47,2-
32. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava103.67 100 105.55 6 315.22 118.79/60,5-
33. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice109.42 0 111.58 104 325.00 128.57/65,5-
34. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV114.71 2 124.79 100 341.50 145.07/73,9-
35. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava118.78 112 110.82 10 351.60 155.17/79,0-
36. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec143.40 106 126.71 52 428.11 231.68/117,9-
37. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha96.13 50 0.00 999 1145.13  -
38. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.104.26 52 0.00 999 1155.26  -
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0  -
  JAKEŠ Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3