vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9. ČP ve slalomu

06.09.2008   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanováq
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha104.83 2 102.32 0 209.15  -
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.104.70 2 103.55 0 210.25 1.10/0,5-
3. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha105.78 2 106.14 0 213.92 4.77/2,3-
4. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha107.16 0 104.46 4 215.62 6.47/3,1-
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.110.40 0 108.21 0 218.61 9.46/4,5-
6. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha106.72 2 112.99 4 225.71 16.56/7,9-
7. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.115.32 2 109.59 0 226.91 17.76/8,5-
8. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.111.42 8 108.83 0 228.25 19.10/9,1-
9. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha122.17 2 114.95 2 241.12 31.97/15,3-
10. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha117.63 2 115.16 52 286.79 77.64/37,1-
11. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.120.17 4 117.76 102 343.93 134.78/64,4-
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy120.28 4 123.46 0 247.74 38.59/18,5-
13. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.126.45 6 119.20 4 255.65 46.50/22,2-
14. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.124.65 10 132.73 8 275.38 66.23/31,7-
15. JANČAR David 1974 1 USK Pha114.64 52 124.42 0 291.06 81.91/39,2-
16. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha116.81 54 118.28 2 291.09 81.94/39,2-
17. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.115.14 56 116.80 6 293.94 84.79/40,5-
18. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB123.99 4 129.53 56 313.52 104.37/49,9-
19. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov133.30 4 127.88 52 317.18 108.03/51,7-
20. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.144.47 52 125.99 0 322.46 113.31/54,2-
21. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc114.90 54 113.86 52 334.76 125.61/60,1-
22. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha116.08 106 111.60 52 385.68 176.53/84,4-
23. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.119.33 6 126.79 158 410.12 200.97/96,1-
24. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn141.15 108 123.59 52 424.74 215.59/103,1-
25. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.110.13 152 123.25 50 435.38 226.23/108,2-
26. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy147.11 104 129.13 56 436.24 227.09/108,6-
27. PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB151.39 102 128.69 58 440.08 230.93/110,4-
28. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB156.99 56 129.49 108 450.48 241.33/115,4-
29. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa141.32 50 154.55 154 499.87 290.72/139,0-
30. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc111.82 154 132.10 108 505.92 296.77/141,9-
31. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha147.64 110 151.03 104 512.67 303.52/145,1-
32. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus131.40 206 129.11 158 624.51 415.36/198,6-
33. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí122.03 110 0.00 999 1231.03  -
34. DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc144.40 104 0.00 999 1247.40  -
35. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.113.37 306 0.00 999 1418.37  -
  FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.0.00 0 0.00 0  -
  MORKES Jan 1990 2+ KVS HK0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.113.92 2 107.84 4 227.76  -
2. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha113.34 2 111.66 2 229.00 1.24/0,5-
3. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha112.68 0 121.15 2 235.83 8.07/3,5-
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha118.62 2 116.30 0 236.92 9.16/4,0-
5. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha121.23 4 114.41 0 239.64 11.88/5,2-
6. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.119.20 2 121.53 2 244.73 16.97/7,5-
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek131.15 4 125.39 0 260.54 32.78/14,4-
8. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy131.41 2 125.61 2 261.02 33.26/14,6-
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha134.61 0 126.16 50 310.77 83.01/36,4-
10. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice130.94 4 136.72 50 321.66 93.90/41,2-
11. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.136.01 4 126.71 10 276.72 48.96/21,5-
12. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha128.41 54 116.19 0 298.60 70.84/31,1-
13. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec135.51 52 155.24 8 350.75 122.99/54,0-
14. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha149.14 52 150.19 4 355.33 127.57/56,0-
15. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.118.83 58 124.53 60 361.36 133.60/58,7-
16. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB152.81 2 155.77 56 366.58 138.82/61,0-
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice164.45 54 120.09 52 390.54 162.78/71,5-
18. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky130.45 54 132.73 100 417.18 189.42/83,2-
19. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.128.92 52 141.27 102 424.19 196.43/86,2-
20. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice145.31 58 118.54 106 427.85 200.09/87,9-
21. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice173.81 252 128.69 108 662.50 434.74/190,9-
22. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.155.58 108 143.50 264 671.08 443.32/194,6-
23. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha150.92 212 147.12 166 676.04 448.28/196,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
107.35 2 109.07 0 218.42  -
2. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
113.68 0 112.08 0 225.76 7.34/3,4-
3. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
116.88 6 110.74 2 235.62 17.20/7,9-
4. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.84 4 116.51 2 243.35 24.93/11,4-
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
116.46 6 113.43 8 243.89 25.47/11,7-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
121.05 2 118.70 4 245.75 27.33/12,5-
7. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
127.43 4 124.62 10 266.05 47.63/21,8-
8. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
120.67 0 126.64 52 299.31 80.89/37,0-
9. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
124.22 2 118.55 56 300.77 82.35/37,7-
10. ROHAN Jiří
MAŠEK Jan
1964
1978
USK Pha
USK Pha
114.25 2 0.00 999 1115.25  -
11. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
134.54 8 138.00 8 288.54 70.12/32,1-
12. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
153.36 6 157.62 10 326.98 108.56/49,7-
13. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
123.44 56 122.75 54 356.19 137.77/63,1-
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
161.55 10 143.53 54 369.08 150.66/69,0-
15. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
2 Olomouc
Olomouc
130.59 106 131.53 58 426.12 207.70/95,1-
16. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
149.75 114 138.28 62 464.03 245.61/112,4-
17. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
133.32 4 148.93 204 490.25 271.83/124,5-
18. CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
160.51 204 140.35 56 560.86 342.44/156,8-
19. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
167.54 156 143.81 104 571.35 352.93/161,6-
20. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
RK Troja
RK Troja
145.93 650 134.26 106 1036.19  -
  ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  -
  ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  -
  DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.95.47 0 96.36 2 193.83  -
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha96.02 2 98.64 2 198.66 4.83/2,5-
3. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha96.17 2 95.77 8 201.94 8.11/4,2-
4. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.01 0 100.70 0 202.71 8.88/4,6-
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.105.35 0 99.05 0 204.40 10.57/5,5-
6. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.106.18 0 98.23 4 208.41 14.58/7,5-
7. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha104.77 4 99.00 2 209.77 15.94/8,2-
8. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec104.13 2 104.83 4 214.96 21.13/10,9-
9. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.107.58 0 105.52 2 215.10 21.27/11,0-
10. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.26 0 101.59 54 254.85 61.02/31,5-
11. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc109.11 2 103.75 2 216.86 23.03/11,9-
12. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec110.39 2 108.21 0 220.60 26.77/13,8-
13. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy108.46 2 108.43 2 220.89 27.06/14,0-
14. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha109.49 2 110.87 0 222.36 28.53/14,7-
15. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava108.41 4 104.11 6 222.52 28.69/14,8-
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha113.99 2 108.09 4 228.08 34.25/17,7-
17. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice116.71 4 112.08 0 232.79 38.96/20,1-
18. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB113.19 4 114.59 2 233.78 39.95/20,6-
19. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy109.36 4 116.04 6 235.40 41.57/21,4-
20. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB113.56 2 113.12 8 236.68 42.85/22,1-
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně113.88 6 116.35 2 238.23 44.40/22,9-
22. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV118.20 2 116.34 2 238.54 44.71/23,1-
23. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice122.59 0 112.96 4 239.55 45.72/23,6-
24. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus105.46 56 98.76 4 264.22 70.39/36,3-
25. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec110.73 52 105.72 2 270.45 76.62/39,5-
26. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.33 54 114.71 2 281.04 87.21/45,0-
27. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.73 2 113.59 52 285.32 91.49/47,2-
28. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice112.52 52 113.95 8 286.47 92.64/47,8-
29. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha117.60 6 109.41 54 287.01 93.18/48,1-
30. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava124.25 52 118.02 8 302.27 108.44/55,9-
31. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava118.52 6 123.89 54 302.41 108.58/56,0-
32. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc104.05 50 106.77 50 310.82 116.99/60,4-
33. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.52 100 102.96 4 315.48 121.65/62,8-
34. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus111.88 54 109.85 52 327.73 133.90/69,1-
35. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec117.71 10 129.27 104 360.98 167.15/86,2-
36. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.113.39 4 118.20 154 389.59 195.76/101,0-
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0  -
  JAKEŠ Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3