vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. ČP ve slalomu

18.05.2008   Labe
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: František Koliba
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha114.33 0 116.21 2 232.54  -
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.114.03 0 116.00 4 234.03 1.49/0,6-
3. Karásek Petr 1986 1 USK Pha119.84 0 118.19 0 238.03 5.49/2,4-
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha121.45 0 117.71 0 239.16 6.62/2,8-
5. Busta Jan 1989 1 USK Pha121.61 0 121.14 0 242.75 10.21/4,4-
6. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.126.78 0 119.60 2 248.38 15.84/6,8-
7. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.120.19 4 123.92 2 250.11 17.57/7,6-
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.127.32 0 126.67 0 253.99 21.45/9,2-
9. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.127.34 0 132.77 4 264.11 31.57/13,6-
10. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha126.96 2 0.00 999 1127.96  -
11. Říha Martin 1992 2+ USK Pha130.48 0 127.82 0 258.30 25.76/11,1-
12. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB130.30 0 130.45 4 264.75 32.21/13,9-
13. Jančar David 1974 1 USK Pha135.89 0 130.88 0 266.77 34.23/14,7-
14. Jordán František 1991 2+ SKVeselí129.54 2 138.83 0 270.37 37.83/16,3-
15. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn136.74 2 128.59 4 271.33 38.79/16,7-
16. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.135.94 2 133.69 0 271.63 39.09/16,8-
17. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha135.63 4 132.32 2 273.95 41.41/17,8-
18. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy141.15 2 131.13 2 276.28 43.74/18,8-
19. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov138.79 0 143.87 4 286.66 54.12/23,3-
20. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK143.28 0 139.55 4 286.83 54.29/23,3-
21. Cuc Michal 1977 2+ Tech.Pha139.21 4 142.97 6 292.18 59.64/25,6-
22. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa144.41 4 153.83 2 304.24 71.70/30,8-
23. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.129.28 0 126.40 50 305.68 73.14/31,5-
24. Herink Jiří 1990 1 Olomouc134.60 50 126.59 0 311.19 78.65/33,8-
25. Janoušek Milan 1988 2+ USK Pha141.43 2 138.69 54 336.12 103.58/44,5-
26. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn148.12 58 147.20 10 363.32 130.78/56,2-
27. Božek Radim 1992 2+ Olomouc141.23 104 144.32 60 449.55 217.01/93,3-
28. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy151.88 158 138.83 4 452.71 220.17/94,7-
29. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.126.47 4 0.00 999 1129.47  -
30. Jáně Jakub 1990 2+ Dukla B.132.40 4 0.00 999 1135.40  -
31. Karlovský Ondřej 1991 2+ Dukla B.149.51 100 0.00 999 1248.51  -
  Mašek Jan 1978 MT USK Pha0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  Nováček Michal 1977 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha110.90 0 108.40 2 221.30  -
2. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.113.35 0 108.41 0 221.76 0.46/0,2-
3. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.111.84 0 108.77 2 222.61 1.31/0,6-
4. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha113.60 2 108.98 0 224.58 3.28/1,5-
5. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus112.61 4 111.89 0 228.50 7.20/3,3-
6. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha115.34 0 114.80 0 230.14 8.84/4,0-
7. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec116.74 0 112.49 2 231.23 9.93/4,5-
8. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha114.59 0 119.38 0 233.97 12.67/5,7-
9. Maslaňák Tomáš 1990 1 Ostrava111.72 4 117.61 2 235.33 14.03/6,3-
10. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc114.87 2 131.82 104 352.69 131.39/59,4-
11. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice118.32 0 114.13 4 236.45 15.15/6,8-
12. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec117.28 0 117.29 2 236.57 15.27/6,9-
13. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.121.49 2 115.89 0 239.38 18.08/8,2-
14. Bílý Petr 1981 1 USK Pha121.37 4 120.42 0 245.79 24.49/11,1-
15. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha122.03 0 124.39 0 246.42 25.12/11,4-
16. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.123.12 0 122.52 2 247.64 26.34/11,9-
17. Taišl Filip 1976 2+ Sušice120.23 0 127.65 0 247.88 26.58/12,0-
18. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy122.35 0 128.78 0 251.13 29.83/13,5-
19. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice121.73 2 123.79 4 251.52 30.22/13,7-
20. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.128.03 0 123.98 0 252.01 30.71/13,9-
21. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec125.27 4 123.25 0 252.52 31.22/14,1-
22. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV131.29 0 124.89 0 256.18 34.88/15,8-
23. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB131.44 4 121.33 0 256.77 35.47/16,0-
24. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava126.10 2 128.95 0 257.05 35.75/16,2-
25. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha128.70 6 119.83 4 258.53 37.23/16,8-
26. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy126.89 6 122.38 4 259.27 37.97/17,2-
27. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB117.56 0 143.22 0 260.78 39.48/17,8-
28. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec122.51 2 121.20 52 297.71 76.41/34,5-
29. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod125.18 50 123.38 0 298.56 77.26/34,9-
30. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně120.59 4 124.37 56 304.96 83.66/37,8-
31. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy148.45 100 147.29 52 447.74 226.44/102,3-
32. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.121.25 2 0.00 999 1122.25  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.121.08 4 119.69 2 246.77  -
2. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha121.93 0 126.49 0 248.42 1.65/0,7-
3. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha127.96 2 118.88 0 248.84 2.07/0,8-
4. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.124.64 2 125.19 2 253.83 7.06/2,9-
5. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha127.16 2 125.19 0 254.35 7.58/3,1-
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha132.45 0 125.24 0 257.69 10.92/4,4-
7. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha138.71 0 133.62 2 274.33 27.56/11,2-
8. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.137.94 0 138.85 4 280.79 34.02/13,8-
9. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha134.88 4 145.09 50 333.97 87.20/35,3-
10. Zástěrová Pavlína 1993 1 So Písek143.24 0 152.29 54 349.53 102.76/41,6-
11. Benešová Martina 1986 2+ Sušice143.72 0 136.68 0 280.40 33.63/13,6-
12. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy149.02 2 136.33 0 287.35 40.58/16,4-
13. Jančová Monika 1992 2 SK VS ČB167.38 4 149.46 4 324.84 78.07/31,6-
14. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.135.12 54 141.76 0 330.88 84.11/34,1-
15. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.148.12 2 144.22 54 348.34 101.57/41,2-
16. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice160.78 58 146.84 6 371.62 124.85/50,6-
17. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha145.29 108 0.00 999 1252.29  -
  Zimová Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  Galušková Karolína 1995 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  Slováková Petra 1986 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
121.70 2 120.78 0 244.48  -
2. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
126.76 2 124.16 2 254.92 10.44/4,3-
3. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
128.83 0 126.49 0 255.32 10.84/4,4-
4. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
129.43 2 124.56 0 255.99 11.51/4,7-
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
127.04 4 127.91 0 258.95 14.47/5,9-
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
131.00 4 125.72 4 264.72 20.24/8,3-
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
132.29 4 125.87 6 268.16 23.68/9,7-
8. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
138.97 4 141.88 2 286.85 42.37/17,3-
9. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
132.99 0 133.99 52 318.98 74.50/30,5-
10. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
151.39 4 0.00 999 1154.39  -
11. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
153.70 4 145.86 6 309.56 65.08/26,6-
12. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
151.49 6 154.61 6 318.10 73.62/30,1-
13. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
151.08 12 149.35 6 318.43 73.95/30,2-
  Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 1998.00  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3