vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. ČP ve slalomu

07.06.2008   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.89.67 0 86.88 2 178.55  -
2. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha89.01 0 88.86 2 179.87 1.32/0,7-
3. Karásek Petr 1986 1 USK Pha90.68 0 90.22 4 184.90 6.35/3,6-
4. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.92.62 4 91.38 2 190.00 11.45/6,4-
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.94.24 2 94.36 2 192.60 14.05/7,9-
6. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.98.58 0 95.56 2 196.14 17.59/9,9-
7. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha97.64 0 97.27 4 198.91 20.36/11,4-
8. Říha Martin 1992 2+ USK Pha98.65 0 99.86 4 202.51 23.96/13,4-
9. Tomek Lukáš 1987 USK Pha97.61 2 100.11 4 203.72 25.17/14,1-
10. Mašek Jan 1978 MT USK Pha90.10 2 88.12 54 234.22 55.67/31,2-
11. Jáně Jakub 1990 2+ Dukla B.100.68 0 99.99 4 204.67 26.12/14,6-
12. Karlovský Ondřej 1991 2+ Dukla B.102.92 0 102.18 0 205.10 26.55/14,9-
13. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov101.49 2 100.61 2 206.10 27.55/15,4-
14. Jordán František 1991 2+ SKVeselí101.33 0 101.05 4 206.38 27.83/15,6-
15. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc100.97 0 105.60 0 206.57 28.02/15,7-
16. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha101.64 6 101.29 0 208.93 30.38/17,0-
17. Busta Jan 1989 1 USK Pha105.33 2 94.24 8 209.57 31.02/17,4-
18. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.100.40 4 101.67 4 210.07 31.52/17,7-
19. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.104.64 4 99.57 4 212.21 33.66/18,9-
20. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.103.00 2 107.86 0 212.86 34.31/19,2-
21. Božek Radim 1992 2+ Olomouc115.25 4 99.66 0 218.91 40.36/22,6-
22. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK109.26 6 105.78 4 225.04 46.49/26,0-
23. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy116.54 4 105.12 0 225.66 47.11/26,4-
24. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy119.09 2 103.61 4 228.70 50.15/28,1-
25. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB118.67 4 104.90 4 231.57 53.02/29,7-
26. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn99.62 4 120.35 8 231.97 53.42/29,9-
27. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus109.41 0 120.51 8 237.92 59.37/33,3-
28. Weber Oldřich 1987 2+ SK VS ČB123.20 6 109.57 2 240.77 62.22/34,8-
29. Herink Jiří 1990 1 Olomouc97.10 52 94.22 4 247.32 68.77/38,5-
30. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.101.15 50 98.11 2 251.26 72.71/40,7-
31. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn104.10 54 105.33 4 267.43 88.88/49,8-
32. Cuc Michal 1977 2+ Tech.Pha116.15 50 114.32 6 286.47 107.92/60,4-
33. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa132.77 12 106.88 52 303.65 125.10/70,1-
34. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.112.16 2 161.18 152 427.34 248.79/139,3-
35. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB105.68 4 0.00 999 1108.68  -
  Jančar David 1974 1 USK Pha0.00 999 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.85.46 0 85.63 0 171.09  -
2. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.86.04 0 85.71 0 171.75 0.66/0,4-
3. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha85.43 0 85.68 2 173.11 2.02/1,2-
4. Cipressi Stefano 2000 ITA84.77 2 85.33 2 174.10 3.01/1,8-
5. Maslaňák Tomáš 1990 1 Ostrava86.03 2 84.79 2 174.82 3.73/2,2-
6. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus86.04 2 84.98 2 175.02 3.93/2,3-
7. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.83.14 2 85.98 4 175.12 4.03/2,4-
8. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.89.14 0 86.90 0 176.04 4.95/2,9-
9. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha88.40 2 86.43 2 178.83 7.74/4,5-
10. Taišl Filip 1976 2+ Sušice91.17 0 89.75 2 182.92 11.83/6,9-
11. Hastings John 2000 CAN90.02 0 94.09 4 188.11 17.02/9,9-
12. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha86.12 4 85.63 52 227.75 56.66/33,1-
13. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.86.65 6 85.02 2 179.67 8.58/5,0-
14. Bílý Petr 1981 1 USK Pha91.78 0 88.63 0 180.41 9.32/5,4-
15. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha89.20 4 85.87 2 181.07 9.98/5,8-
16. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec94.08 0 91.22 0 185.30 14.21/8,3-
17. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc88.49 6 88.51 4 187.00 15.91/9,3-
18. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.90.54 6 90.87 0 187.41 16.32/9,5-
19. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy95.23 0 91.94 2 189.17 18.08/10,6-
20. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec90.73 6 90.51 2 189.24 18.15/10,6-
21. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.95.58 0 91.68 2 189.26 18.17/10,6-
22. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB91.51 6 93.38 0 190.89 19.80/11,6-
23. Waloszek Jakub 1989 1 Ostrava92.72 4 91.26 4 191.98 20.89/12,2-
24. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy95.53 2 94.97 2 194.50 23.41/13,7-
25. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava95.31 0 96.54 4 195.85 24.76/14,5-
26. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice96.99 4 91.56 4 196.55 25.46/14,9-
27. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod97.19 2 96.57 2 197.76 26.67/15,6-
28. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.96.85 2 98.97 0 197.82 26.73/15,6-
29. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha94.49 4 94.59 6 199.08 27.99/16,4-
30. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec92.69 4 96.46 6 199.15 28.06/16,4-
31. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc99.30 6 91.30 4 200.60 29.51/17,2-
32. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha93.28 10 94.09 4 201.37 30.28/17,7-
33. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB100.11 0 98.00 6 204.11 33.02/19,3-
34. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice108.70 6 93.14 6 213.84 42.75/25,0-
35. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV118.55 0 117.81 2 238.36 67.27/39,3-
36. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus102.57 56 93.45 0 252.02 80.93/47,3-
37. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně98.76 0 106.09 50 254.85 83.76/49,0-
38. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy106.15 6 101.70 52 265.85 94.76/55,4-
39. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice96.32 2 99.31 106 303.63 132.54/77,5-
  Hayward Ben 2000 CAN90.55 2 0.00 0  -
  Davis Natha 2000 CAN91.16 58 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha91.47 4 93.83 2 191.30  -
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha94.48 0 95.69 2 192.17 0.87/0,5-
3. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha98.10 2 99.99 0 200.09 8.79/4,6-
4. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.101.66 4 99.47 0 205.13 13.83/7,2-
5. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha101.39 2 101.79 2 207.18 15.88/8,3-
6. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.105.36 2 99.97 2 209.33 18.03/9,4-
7. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha107.63 2 100.82 0 210.45 19.15/10,0-
8. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.106.07 4 103.02 2 215.09 23.79/12,4-
9. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy108.14 2 107.18 0 217.32 26.02/13,6-
10. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha102.34 2 111.06 6 221.40 30.10/15,7-
11. Zástěrová Pavlína 1993 1 So Písek110.12 4 106.52 2 222.64 31.34/16,4-
12. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha109.45 2 112.01 0 223.46 32.16/16,8-
13. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha109.15 10 116.15 0 235.30 44.00/23,0-
14. Benešová Martina 1986 2+ Sušice113.14 6 113.11 4 236.25 44.95/23,5-
15. Dandová Anna 1988 2+ Benátky132.32 6 112.07 6 256.39 65.09/34,0-
16. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice125.11 4 125.72 4 258.83 67.53/35,3-
17. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.109.89 2 114.57 56 282.46 91.16/47,7-
18. Galušková Karolína 1995 2+ Sušice115.59 0 124.09 58 297.68 106.38/55,6-
19. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha116.84 8 122.46 56 303.30 112.00/58,5-
20. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice127.58 8 113.72 58 307.30 116.00/60,6-
21. Jančová Monika 1992 2 SK VS ČB131.22 60 116.96 4 312.18 120.88/63,2-
22. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.141.27 102 125.51 106 474.78 283.48/148,2-
  Slováková Petra 1986 1 Olomouc0.00 999 0.00 0  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
96.19 2 92.88 0 191.07  -
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
94.68 4 94.56 0 193.24 2.17/1,1-
3. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
95.78 4 91.81 2 193.59 2.52/1,3-
4. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
96.76 4 94.10 0 194.86 3.79/2,0-
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
94.86 6 95.07 0 195.93 4.86/2,5-
6. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
97.97 2 94.76 2 196.73 5.66/3,0-
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
98.62 2 95.95 2 198.57 7.50/3,9-
8. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
101.02 2 100.93 4 207.95 16.88/8,8-
9. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
104.77 4 99.50 2 210.27 19.20/10,0-
10. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
105.04 0 111.01 0 216.05 24.98/13,1-
11. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
101.80 10 100.68 2 214.48 23.41/12,3-
12. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
111.60 2 108.08 0 221.68 30.61/16,0-
13. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
108.18 4 106.86 4 223.04 31.97/16,7-
14. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
111.50 2 106.89 6 226.39 35.32/18,5-
15. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
116.61 4 114.87 2 237.48 46.41/24,3-
16. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
119.32 8 118.82 2 248.14 57.07/29,9-
17. Christov Ivan
Peřina Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
119.35 6 113.80 10 249.15 58.08/30,4-
18. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
130.13 8 111.75 4 253.88 62.81/32,9-
19. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
129.55 6 117.01 4 256.56 65.49/34,3-
20. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
RK Troja
RK Troja
112.06 0 112.11 56 280.17 89.10/46,6-
21. Zverka Petr
Hojda Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
119.63 60 110.10 252 541.73 350.66/183,5-
22. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
121.76 2 0.00 999 1122.76  -
  Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 1998.00  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3