Stružnická peřej

12.04.2014   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec77.20 0 78.70 2 77.20 139
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice75.70 2 75.60 6 77.700.50/0,6131
3. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod85.30 52 78.50 2 80.503.30/4,3123
4.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky82.40 2 86.40 0 84.407.20/9,3115
5.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha86.80 4 85.70 0 85.708.50/11,0111
6.3/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha85.80 0 83.90 4 85.808.60/11,1107
7.1/VMRUBÍN Daniel 1975 0 Dukla B.84.80 2 86.30 0 86.309.10/11,8103
8.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec86.50 2 86.50 0 86.509.30/12,099
9.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.87.30 0 86.80 2 87.3010.10/13,195
10. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa88.40 2 87.60 0 87.6010.40/13,591
11.4/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa84.50 4 85.20 6 88.5011.30/14,687
12. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.90 2 92.20 2 89.9012.70/16,583
13.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha87.70 6 88.00 2 90.0012.80/16,679
14.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.90.20 62 88.30 2 90.3013.10/17,075
15.2/ZSMUTTON Zack 2000 0 Kick NZL91.00 2 88.40 2 90.4013.20/17,10
16.3/VMMUTTON Kenny 1975 0 Kick NZL88.80 2 89.30 4 90.8013.60/17,60
17.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice93.50 6 92.30 0 92.3015.10/19,671
18.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim90.90 4 88.60 4 92.6015.40/19,967
19.5/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky91.50 4 92.50 10 95.5018.30/23,763
20.5/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.90 2 97.70 0 97.7020.50/26,659
21.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa95.00 4 93.90 50 99.0021.80/28,255
22. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa98.40 4 98.20 2 100.2023.00/29,851
23.4/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha101.90 2 97.20 4 101.2024.00/31,147
24.1/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky102.90 8 99.30 2 101.3024.10/31,243
25.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.60 0 99.80 2 101.8024.60/31,939
25.2/DSMICKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg97.80 4 100.20 4 101.8024.60/31,90
25.6/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand101.60 54 101.80 0 101.8024.60/31,935
28.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha102.80 2 101.10 12 104.8027.60/35,831
29.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.80 10 99.00 6 105.0027.80/36,030
30.7/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha101.50 4 96.20 10 105.5028.30/36,729
31.7/ZSSCHOENWAELDER Richard 2000 0 Spremberg100.60 12 100.20 6 106.2029.00/37,60
32.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník102.40 4 106.70 4 106.4029.20/37,828
33.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice105.40 4 105.80 2 107.8030.60/39,627
34.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky105.60 4 105.50 4 109.5032.30/41,826
35.8/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.107.60 2 100.10 108 109.6032.40/42,025
36.9/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha96.80 14 102.00 10 110.8033.60/43,524
37.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.90 8 109.30 2 111.3034.10/44,223
38.2/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.109.00 10 107.40 4 111.4034.20/44,322
39.9/DMVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník102.40 14 101.80 10 111.8034.60/44,821
40.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec106.00 6 116.60 6 112.0034.80/45,120
41.10/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice121.80 2 110.10 4 114.1036.90/47,819
42.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.80 6 116.30 4 114.8037.60/48,718
43.11/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha106.00 10 119.90 6 116.0038.80/50,317
44.4/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life121.10 62 110.80 6 116.8039.60/51,316
45.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4109.20 8 109.00 12 117.2040.00/51,815
46.12/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha111.90 8 118.80 10 119.9042.70/55,314
47.3/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky112.20 12 114.90 6 120.9043.70/56,613
48.4/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha127.70 8 114.80 8 122.8045.60/59,112
49.13/ZSVEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky123.80 18 120.40 8 128.4051.20/66,311
50.14/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec123.80 12 121.40 8 129.4052.20/67,610
50.11/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec117.40 12 121.10 64 129.4052.20/67,69
52.5/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha134.90 12 125.60 4 129.6052.40/67,98
53.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky126.30 12 106.30 206 138.3061.10/79,17
54.5/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life132.70 8 138.30 10 140.7063.50/82,36
55.6/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.50 14 138.70 10 144.5067.30/87,25
56.15/ZSKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim135.70 14 138.80 12 149.7072.50/93,94
57.16/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha154.40 6 134.10 58 160.4083.20/107,83
58.12/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa134.10 66 148.70 12 160.7083.50/108,22
59.7/ZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha155.40 6 160.20 10 161.4084.20/109,11
60.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek148.00 66 155.30 10 165.3088.10/114,10
61.8/ZMLUEHR Henri 2002 0 Spremberg184.00 18 0.00 999 202.00124.80/161,70
62.13/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa0.00 999 140.80 64 204.80127.60/165,30
63.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha139.00 158 147.30 256 297.00219.80/284,70
64.10/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha161.70 156 144.60 210 317.70240.50/311,50
65.11/ZMWESTPHAL Benno 2002 0 Spremberg160.10 212 171.20 160 331.20254.00/329,00
66.12/ZMREHKLAU Max 2002 0 Spremberg0.00 999 223.00 264 487.00409.80/530,80
67.13/ZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
67.17/ZSRICHTER Kevin 2001 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení