Stružnická peřej

13.04.2014   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna,
ředitel: Iva   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice79.00 4 80.20 0 80.20 138
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod83.10 0 84.60 2 83.102.90/3,6130
3.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec84.30 0 82.80 2 84.304.10/5,1122
4.1/VMRUBÍN Daniel 1975 0 Dukla B.90.90 6 90.10 0 90.109.90/12,3114
5.1/ZSMUTTON Zack 2000 0 Kick NZL90.40 0 90.00 2 90.4010.20/12,70
6.1/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha97.00 2 90.60 0 90.6010.40/13,0110
7.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky89.40 2 89.30 2 91.3011.10/13,8106
8.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa93.80 4 89.40 2 91.4011.20/14,0102
9.4/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha91.80 2 91.50 0 91.5011.30/14,198
10. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa91.70 0 0.00 999 91.7011.50/14,394
11.2/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim96.50 0 90.30 2 92.3012.10/15,190
12.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha89.30 6 88.40 4 92.4012.20/15,286
13.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.50 0 94.70 2 93.5013.30/16,682
14.5/U23MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa97.70 0 93.70 0 93.7013.50/16,878
15. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha92.20 2 91.90 2 93.9013.70/17,174
16.4/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.94.70 4 91.80 4 95.8015.60/19,570
17.2/VMMUTTON Kenny 1975 0 Kick NZL91.40 8 93.00 4 97.0016.80/20,90
18.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa97.90 0 100.80 0 97.9017.70/22,166
19.5/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.20 2 96.50 4 98.2018.00/22,462
20.3/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.20 0 100.60 2 100.2020.00/24,958
21.4/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha99.60 8 98.60 2 100.6020.40/25,454
22.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.98.00 4 98.30 4 102.0021.80/27,250
23.6/ZSSCHOENWAELDER Richard 2000 0 Spremberg100.80 2 102.30 0 102.3022.10/27,60
24.1/DSMICKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg102.40 0 103.30 2 102.4022.20/27,70
25.7/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha109.00 54 101.50 2 103.5023.30/29,146
26.6/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.90 2 103.30 4 103.9023.70/29,642
27.6/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha101.80 6 100.00 4 104.0023.80/29,738
28. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa105.50 0 106.10 4 105.5025.30/31,534
29.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.80 2 105.80 0 105.8025.60/31,930
30.7/DMVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník106.70 6 106.80 0 106.8026.60/33,229
31.3/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life96.90 10 109.90 8 106.9026.70/33,328
32.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.60 0 104.50 4 107.6027.40/34,227
33.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník109.80 8 109.30 0 109.3029.10/36,326
34.8/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha107.90 62 106.70 6 112.7032.50/40,525
35.9/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice113.20 0 1203.90 56 113.2033.00/41,124
36.10/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha118.00 2 113.50 0 113.5033.30/41,523
37.8/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice111.30 4 113.90 0 113.9033.70/42,022
38.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky111.60 4 114.00 0 114.0033.80/42,121
39.3/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha40.00 999 111.80 4 115.8035.60/44,420
40.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.115.50 8 116.00 0 116.0035.80/44,619
41.11/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec112.40 4 118.40 2 116.4036.20/45,118
42.2/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha129.90 2 116.60 2 118.6038.40/47,917
43.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy118.70 0 118.80 2 118.7038.50/48,016
44.12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec115.20 4 113.10 8 119.2039.00/48,615
44.13/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha114.60 16 115.20 4 119.2039.00/48,614
46.3/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.120.50 4 118.40 4 122.4042.20/52,613
47.4/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky121.60 8 122.80 8 129.6049.40/61,612
48.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec120.50 58 126.90 4 130.9050.70/63,211
49.14/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha150.30 6 132.40 0 132.4052.20/65,110
50.5/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha132.00 6 127.40 6 133.4053.20/66,39
51.6/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha180.40 8 131.30 4 135.3055.10/68,78
52.7/ZMKRÁL Adam 2003 0 USK Pha131.20 152 131.20 6 137.2057.00/71,17
52.15/ZSVEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky125.20 12 0.00 999 137.2057.00/71,16
54.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky144.40 10 134.50 4 138.5058.30/72,75
55.10/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa136.80 56 134.00 6 140.0059.80/74,64
56.11/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa125.60 18 171.30 64 143.6063.40/79,13
57.16/ZSKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim146.10 6 139.30 8 147.3067.10/83,72
58.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek138.10 12 0.00 999 150.1069.90/87,21
59.8/ZMLUEHR Henri 2002 0 Spremberg169.40 8 150.00 58 177.4097.20/121,20
60.9/ZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha168.60 12 0.00 999 180.60100.40/125,20
61.17/ZSHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha150.10 210 132.40 64 196.40116.20/144,90
62.10/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha0.00 999 170.50 50 220.50140.30/174,90
63.11/ZMWESTPHAL Benno 2002 0 Spremberg190.90 64 165.20 106 254.90174.70/217,80
64.12/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha152.20 106 183.50 104 258.20178.00/221,90
65.13/ZMREHKLAU Max 2002 0 Spremberg183.50 314 175.20 110 285.20205.00/255,60
66.14/ZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha164.20 256 187.60 204 391.60311.40/388,30
67.18/ZSRICHTER Kevin 2001 0 Spremberg257.10 158 218.90 256 415.10334.90/417,60
68.4/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení