vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech

24.05.2014   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,26 01:03,46 01:03,26 60/105/0
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:03,99 01:04,12 01:03,990.73/1,253/93/0
3. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:04,66 01:04,66 01:04,661.40/2,247/0/45
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:05,80 01:05,04 01:05,041.78/2,842/81/0
5. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:05,48 01:07,98 01:05,482.22/3,538/69/0
6.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:06,28 01:08,09 01:06,283.02/4,834/57/33
7.2/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:08,27 01:08,275.01/7,931/0/21
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,47 01:11,64 01:11,648.38/13,228/45/0
9.1/VSHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:12,24 01:11,85 01:11,858.59/13,625/33/0
10.2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,33 00:00,00 01:12,339.07/14,322/0/9
11.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
3 KK Brno
Litovel
01:12,54 01:13,36 01:12,549.28/14,720/0/3
12. MATULA Zdeněk
MALACH Tobiáš
1955
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:13,02 01:13,09 01:13,029.76/15,418/0/2
13.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:13,25 01:14,12 01:13,259.99/15,816/21/0
14. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:18,25 01:14,57 01:14,5711.32/17,914/9/0
15.2/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:18,61 01:15,12 01:15,1211.86/18,712/0/1
16.3/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,74 01:17,52 01:15,7412.48/19,710/3/0
17.1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:31,55 01:20,06 01:20,0616.80/26,69/2/0
18.4/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:28,20 01:25,15 01:25,1521.89/34,68/1/0
19.3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:27,61 00:00,00 01:27,6124.35/38,57/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3