MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu

07.06.2014   Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz12:37,40 88
2.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc12:41,103.70/0,580
3.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí13:01,1023.70/3,172
4.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno13:03,8026.40/3,568
5.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha13:04,1026.70/3,564
6.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.13:09,2031.80/4,260
7.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno13:11,3033.90/4,556
8.5/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov13:12,9035.50/4,752
9.2/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc13:46,6069.20/9,148
10.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně13:56,0078.60/10,444
11.3/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel14:02,9085.50/11,340
12.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně14:20,00102.60/13,536
13.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.14:23,90106.50/14,132
14.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov14:36,90119.50/15,828
15.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov14:45,60128.20/16,924
16.6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc14:59,70142.30/18,823
17.7/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto15:30,60173.20/22,922
18.8/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno15:39,40182.00/24,021
19.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:55,10197.70/26,120
20.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:58,20200.80/26,519
21.3/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí16:05,60208.20/27,518
22.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc16:16,20218.80/28,917
23.5/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.16:32,80235.40/31,116
24.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.16:38,90241.50/31,915
25.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí16:49,10251.70/33,214
26.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.17:11,40274.00/36,213
27.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc17:13,80276.40/36,512
28.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:14,70277.30/36,611
29.4/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně17:16,30278.90/36,810
30.7/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov17:20,00282.60/37,39
31.8/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc17:48,60311.20/41,18
32.9/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc18:02,10324.70/42,97
33.5/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.18:03,20325.80/43,06
34.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc18:03,60326.20/43,15
35.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:03,70326.30/43,14
36.7/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc18:05,70328.30/43,33
37.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc18:13,30335.90/44,32
38.11/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto18:14,40337.00/44,51
39.12/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc18:22,70345.30/45,60
40.13/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk18:26,20348.80/46,10
41.14/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto18:36,40359.00/47,40
42.9/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc18:45,00367.60/48,50
43.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.19:56,60439.20/58,00
44.11/ZMENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov20:15,00457.60/60,40
45.12/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.38:17,901540.50/203,40
  KLEIN Pavel 1976 2 RK TýnDNS 0
  SMEYKAL Karel 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK BrnoDNS 0
  KLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.DNS 0
Oddíl