vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje

08.06.2014   Shodné jako závod č.61
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc12:33,10 80
2.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov12:59,1026.00/3,572
3.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno13:07,5034.40/4,664
4.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno13:09,0035.90/4,860
5.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.13:15,7042.60/5,756
6.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn13:33,9060.80/8,152
7.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí13:35,3062.20/8,348
8.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně13:50,3077.20/10,344
9.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel13:50,5077.40/10,340
10.3/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc14:03,4090.30/12,036
11.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně14:19,80106.70/14,232
12.5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc14:21,90108.80/14,428
13.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.14:35,00121.90/16,224
14.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov14:41,20128.10/17,020
15.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto15:24,30171.20/22,719
16.7/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno15:25,70172.60/22,918
17.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov15:27,80174.70/23,217
18.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:39,70186.60/24,816
19.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:51,80198.70/26,415
20.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc15:56,70203.60/27,014
21.4/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí16:06,60213.50/28,313
22.5/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto16:13,40220.30/29,312
23.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.16:33,80240.70/32,011
24.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.16:39,90246.80/32,810
25.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí16:55,70262.60/34,99
26.6/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov16:57,30264.20/35,18
27. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice17:01,80268.70/35,77
28.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc17:20,90287.80/38,26
29.8/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.17:29,10296.00/39,35
30.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:50,30317.20/42,14
31.10/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc17:51,00317.90/42,23
32.4/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.18:07,60334.50/44,42
33.11/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:25,70352.60/46,81
34.5/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.19:01,00387.90/51,50
35.12/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk19:21,90408.80/54,30
36.5/ZMENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov19:52,80439.70/58,40
37.6/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.20:11,30458.20/60,80
38.7/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.21:28,40535.30/71,10
  MAYER Roman 1971 3 BechyněDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0
  JANŮ Filip 2002 3 OlomoucDNS 0
  LÁTAL Filip 2001 0 OlomoucDNS 0
  SMEYKAL Karel 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 OlomoucDNS 0
  ŠVARC Adam 2001 0 OlomoucDNS 0
  RUDORFER Martin 2003 0 OlomoucDNS 0
  HRADEC Matěj 2003 0 OlomoucDNS 0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK BrnoDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3