vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod

01.05.2010   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha99.96 0 101.32 0 101.32 -
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.105.99 0 102.19 2 104.192.87/2,8-
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.99.27 2 102.23 2 104.232.91/2,9-
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.101.33 6 101.63 4 105.634.31/4,3-
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha106.17 2 104.78 2 106.785.46/5,4-
6. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.105.47 4 105.32 4 109.328.00/7,9-
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha102.46 2 111.63 2 113.6312.31/12,1-
8. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.109.70 0 115.75 6 121.7520.43/20,2-
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.108.63 0 119.25 4 123.2521.93/21,6-
10. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.109.19 2 130.17 54 184.1782.85/81,8-
11. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.06 52 99.71 2 101.710.39/0,4-
12. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.107.91 6 106.94 0 106.945.62/5,5-
13. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha119.22 52 113.18 0 113.1811.86/11,7-
14. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.00 2 109.73 6 115.7314.41/14,2-
15. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha113.57 4 128.07 4 117.5716.25/16,0-
16. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn126.46 10 112.45 6 118.4517.13/16,9-
17. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc116.51 4 119.93 4 120.5119.19/18,9-
18. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.129.16 6 114.66 6 120.6619.34/19,1-
19. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc118.74 2 114.23 54 120.7419.42/19,2-
20. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek118.88 2 124.89 156 120.8819.56/19,3-
21. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB117.41 4 113.79 400 121.4120.09/19,8-
22. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.121.29 4 120.60 4 124.6023.28/23,0-
23. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.124.46 202 124.70 0 124.7023.38/23,1-
24. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov123.20 2 130.39 152 125.2023.88/23,6-
25. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja128.59 58 119.23 6 125.2323.91/23,6-
26. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.139.84 60 127.89 14 141.8940.57/40,0-
27. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava143.65 100 130.18 56 186.1884.86/83,8-
28. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB137.77 160 126.48 62 188.4887.16/86,0-
29. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava141.65 56 147.65 154 197.6596.33/95,1-
30. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov148.47 54 159.41 154 202.47101.15/99,8-
31. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy152.84 62 0.00 999 214.84113.52/112,0-
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.112.42 2 110.08 0 110.08 -
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha106.32 0 111.45 0 111.451.37/1,2-
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha115.54 2 112.50 0 112.502.42/2,2-
4. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha111.14 4 112.93 0 112.932.85/2,6-
5. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha106.94 0 117.35 4 121.3511.27/10,2-
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.129.56 0 117.21 6 123.2113.13/11,9-
7. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.118.48 0 119.87 4 123.8713.79/12,5-
8. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.119.50 4 117.98 8 125.9815.90/14,4-
9. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha120.99 0 122.28 6 128.2818.20/16,5-
10. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha120.14 2 126.36 4 130.3620.28/18,4-
11. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha133.31 0 119.72 0 119.729.64/8,8-
12. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice140.83 0 117.34 4 121.3411.26/10,2-
13. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha141.78 4 133.78 2 135.7825.70/23,3-
14. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava138.33 6 138.19 2 140.1930.11/27,4-
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice149.36 106 138.69 2 140.6930.61/27,8-
16. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB133.58 104 136.67 6 142.6732.59/29,6-
17. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava168.26 100 171.26 4 175.2665.18/59,2-
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy144.65 56 145.72 58 200.6590.57/82,3-
19. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice151.02 56 146.69 64 207.0296.94/88,1-
20. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ Sušice166.01 54 150.18 108 220.01109.93/99,9-
21. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc171.68 156 159.64 110 269.64159.56/144,9-
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec171.67 204 179.46 106 285.46175.38/159,3-
23. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava130.32 454 0.00 999 584.32474.24/430,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
106.08 0 102.28 0 102.28 -
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
109.32 6 106.53 2 108.536.25/6,1-
3. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
112.36 4 108.41 2 110.418.13/7,9-
4. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
123.92 4 109.00 2 111.008.72/8,5-
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.18 0 109.03 2 111.038.75/8,6-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
121.07 6 105.04 6 111.048.76/8,6-
7. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
108.33 4 109.31 4 113.3111.03/10,8-
8. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
109.67 2 110.34 4 114.3412.06/11,8-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.31 8 111.18 8 119.1816.90/16,5-
10. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
120.51 2 123.93 54 177.9375.65/74,0-
11. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
126.52 10 121.55 2 123.5521.27/20,8-
12. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
122.50 204 122.73 2 124.7322.45/21,9-
13. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
129.00 204 127.47 8 135.4733.19/32,5-
14. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc
KK Opava
129.52 6 96.23 452 135.5233.24/32,5-
15. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
146.21 12 130.17 6 136.1733.89/33,1-
16. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
125.93 156 128.16 10 138.1635.88/35,1-
17. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
140.69 4 143.50 14 144.6942.41/41,5-
18. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
138.44 8 134.94 10 144.9442.66/41,7-
19. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
137.13 56 142.95 4 146.9544.67/43,7-
20. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
146.81 204 154.77 14 168.7766.49/65,0-
  ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha94.37 2 91.90 0 91.90 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.97.54 0 94.92 0 94.923.02/3,3-
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha92.35 2 93.59 2 95.593.69/4,0-
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.02 0 95.84 0 95.843.94/4,3-
5. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha97.89 4 94.47 2 96.474.57/5,0-
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.97.11 2 94.51 2 96.514.61/5,0-
7. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha94.87 2 94.12 4 98.126.22/6,8-
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.34 0 97.23 2 99.237.33/8,0-
9. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.84 0 98.74 2 100.748.84/9,6-
10. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.62 2 0.00 999 999.00 -
11. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha99.24 4 95.62 2 97.625.72/6,2-
12. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc98.87 8 97.57 2 99.577.67/8,3-
13. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc101.25 106 99.88 2 101.889.98/10,9-
14. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.97.21 6 100.05 2 102.0510.15/11,0-
15. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod101.86 54 102.32 0 102.3210.42/11,3-
16. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.76 0 103.72 2 102.7610.86/11,8-
17. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus104.17 0 102.19 52 104.1712.27/13,4-
18. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava100.23 4 103.95 56 104.2312.33/13,4-
19. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec103.95 2 100.41 4 104.4112.51/13,6-
20. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy100.81 4 106.22 2 104.8112.91/14,0-
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha108.52 4 104.02 2 106.0214.12/15,4-
22. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha102.03 6 102.44 54 108.0316.13/17,6-
23. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice105.29 4 106.20 4 109.2917.39/18,9-
24. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus107.71 2 109.48 0 109.4817.58/19,1-
25. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava115.59 56 101.66 8 109.6617.76/19,3-
26. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy115.70 52 108.56 2 110.5618.66/20,3-
27. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.110.64 0 0.00 999 110.6418.74/20,4-
28. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus114.08 6 109.38 2 111.3819.48/21,2-
29. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.108.31 6 114.63 2 114.3122.41/24,4-
30. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava119.96 54 113.80 6 119.8027.90/30,4-
31. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava118.45 2 120.86 10 120.4528.55/31,1-
32. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice129.50 60 119.27 2 121.2729.37/32,0-
33. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno122.64 6 118.06 50 128.6436.74/40,0-
34. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice123.36 6 107.05 156 129.3637.46/40,8-
35. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava132.66 2 123.76 56 134.6642.76/46,5-
36. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.105.70 56 101.26 52 153.2661.36/66,8-
37. HRIC Filip 1993 2 Olomouc109.89 54 119.37 56 163.8971.99/78,3-
38. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava113.61 56 126.20 58 169.6177.71/84,6-
39. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa132.45 64 116.00 56 172.0080.10/87,2-
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha148.01 206 172.82 108 280.82 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha148.32 210 143.02 250 393.02112.20/40,0-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3