vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku

27.06.2015   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava89.80 0 92.19 0 89.80 58
2.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec91.75 4 92.09 0 92.092.29/2,654
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.75 0 91.71 2 92.752.95/3,350
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.97.71 2 96.85 0 96.857.05/7,946
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc98.25 2 98.80 0 98.809.00/10,042
6.5/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha100.22 2 99.99 0 99.9910.19/11,338
7.6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor100.01 0 99.52 2 100.0110.21/11,434
8.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha104.92 10 102.10 0 102.1012.30/13,730
9.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice105.66 8 103.82 2 105.8216.02/17,826
10.2/ZMALTMAN Marcella 2004 Buddeus105.93 2 104.49 2 106.4916.69/18,60
11.9/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí101.50 6 101.30 6 107.3017.50/19,522
12.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc102.53 6 104.22 4 108.2218.42/20,521
13.10/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky114.33 6 110.65 0 110.6520.85/23,220
14.11/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.44 4 110.86 0 110.8621.06/23,519
15.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha114.31 6 110.97 0 110.9721.17/23,618
16.12/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava109.54 4 109.19 2 111.1921.39/23,817
16.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava110.30 6 111.19 0 111.1921.39/23,816
18.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa116.16 4 115.15 0 115.1525.35/28,215
19.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha115.48 4 122.55 2 119.4829.68/33,114
20.14/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.11 2 117.49 2 119.4929.69/33,113
21.7/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa117.14 4 112.92 8 120.9231.12/34,712
22.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy119.78 2 126.78 2 121.7831.98/35,611
23.9/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc111.90 10 115.50 8 121.9032.10/35,710
24.15/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand137.33 8 119.18 4 123.1833.38/37,29
25.16/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.22 6 123.54 0 123.5433.74/37,68
26.17/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky118.20 10 131.75 14 128.2038.40/42,87
27.10/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa124.33 10 123.39 6 129.3939.59/44,16
28.18/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand139.43 12 132.65 4 136.6546.85/52,25
29.11/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha139.31 8 132.94 4 136.9447.14/52,54
30.19/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.139.72 10 136.60 6 142.6052.80/58,83
31.12/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice149.62 18 143.50 2 145.5055.70/62,02
32.13/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy137.85 8 142.13 10 145.8556.05/62,41
33.20/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov160.77 12 149.65 4 153.6563.85/71,10
34.14/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB152.92 10 152.30 6 158.3068.50/76,30
35.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.153.95 6 154.34 6 159.9570.15/78,10
36.16/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.166.95 8 160.76 2 162.7672.96/81,20
37.17/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc212.55 16 199.87 14 213.87124.07/138,20
38.18/ZMHOŘEJŠÍ Anna 2004 KK Brand172.37 116 163.10 166 288.37198.57/221,10
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3