vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

26.07.2015   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:10,70 01:09,90 01:09,90 3
2.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:22,20 01:22,40 01:22,2012.30/17,62
3.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm01:23,20 01:24,70 01:23,2013.30/19,01
4.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm01:27,90 01:30,20 01:27,9018.00/25,80
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:08,00 01:06,80 01:06,80 0
2.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:14,70 01:17,60 01:14,707.90/11,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,80 00:52,70 00:51,80 30
2.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:54,50 00:55,00 00:54,502.70/5,226
3.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:55,80 00:56,70 00:55,804.00/7,722
4.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:56,60 00:55,90 00:55,904.10/7,918
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.00:56,50 00:56,10 00:56,104.30/8,314
6. MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.00:56,70 00:57,80 00:56,704.90/9,513
7.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:58,00 00:56,90 00:56,905.10/9,812
8.2/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.00:57,00 00:59,10 00:57,005.20/10,011
9.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.00:59,20 00:58,30 00:58,306.50/12,510
10.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:58,50 00:00,00 00:58,506.70/12,99
11.3/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:08,50 01:07,80 01:07,8016.00/30,98
12.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:08,70 01:11,50 01:08,7016.90/32,67
13.2/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:10,00 01:10,70 01:10,0018.20/35,16
14.3/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:10,20 01:10,10 01:10,1018.30/35,35
15.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:10,50 01:11,00 01:10,5018.70/36,14
16.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:14,90 01:13,30 01:13,3021.50/41,53
17.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:16,00 01:14,80 01:14,8023.00/44,42
18.1/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm01:16,00 01:15,30 01:15,3023.50/45,41
19.2/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov01:16,80 01:34,30 01:16,8025.00/48,30
20.4/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm01:18,00 01:17,20 01:17,2025.40/49,00
21.3/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.01:21,10 01:20,40 01:20,4028.60/55,20
22.5/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.01:21,60 01:20,60 01:20,6028.80/55,60
23.6/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:20,70 01:21,70 01:20,7028.90/55,80
  VENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3