Sjezd na Sázavě

02.04.2016   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
ředitel: Michal Cuc   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.16:33,09 131
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:43,039.94/1,0123
3. ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.17:16,0242.93/4,3115
4. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.17:17,0143.92/4,4107
5. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.17:20,0446.95/4,799
6. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz17:25,0351.94/5,291
7. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:27,0353.94/5,483
8. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov17:40,0766.98/6,775
9. SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:16,05102.96/10,471
10. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.18:32,01118.92/12,067
11. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště18:49,09136.00/13,763
12. KRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.18:50,01136.92/13,859
13. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno19:12,02158.93/16,055
14. HRIC Filip 1993 2 Olomouc19:13,07159.98/16,151
15. BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.19:16,05162.96/16,447
16. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:31,01177.92/17,943
17. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně19:47,02193.93/19,539
18. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno19:49,08195.99/19,735
19. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:08,00214.91/21,631
20. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc20:12,09219.00/22,127
21. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.20:17,05223.96/22,623
22. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto20:40,02246.93/24,919
23. SMÍTKA Petr 1963 3 Chomutov20:51,00257.91/26,015
24. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha21:07,02273.93/27,611
25. VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor21:17,03283.94/28,610
26. FILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa22:06,06332.97/33,59
27. GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:14,01340.92/34,38
28. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc22:30,06356.97/35,97
29. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto22:41,09368.00/37,16
30. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto22:43,00369.91/37,25
31. JANŮ Filip 2002 2 Olomouc23:06,06392.97/39,64
32. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc23:09,07395.98/39,93
33. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc23:40,02426.93/43,02
34. VESELÝ František 2000 3 Trutnov24:21,09468.00/47,11
35. BLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz24:49,02495.93/49,90
Oddíl

Historie procházení