vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP juniorů a žebříček juniorů 2013 slalom

započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 25.05.2013
B - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 26.05.2013
C - 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši, 15.06.2013
D - 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši, 16.06.2013
E - 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně, 31.08.2013
F - 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně, 01.09.2013
G - MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, 21.09.2013

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1995-2002
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Pechlát Hynek, 1995SK VS Č. Budějovice1 / 754 / 571 / 753 / 6211 / 351 / 75-344
2.DS Zvolánek Jan, 1995SK VS Č. Budějovice3 / 622 / 684 / 574 / 571 / 756 / 49-319
3.DM Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 533 / 625 / 5333 / 32 / 682 / 68-304
4.DM Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava11 / 355 / 538 / 431 / 755 / 535 / 53-277
5.DS Raška Jan, 1995Univerzitní sportovní klub Praha2 / 687 / 466 / 495 / 534 / 5715 / 27-273
6.DS Košík Michal, 1995SK Veselí nad Moravou4 / 5711 / 353 / 6210 / 376 / 493 / 62-267
7.DS Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno20 / 171 / 752 / 682 / 68---228
8.DM Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha8 / 439 / 407 / 468 / 437 / 4610 / 37-218
9.DM Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha7 / 4610 / 379 / 4018 / 2114 / 294 / 57-209
10.DM Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4018 / 2114 / 2914 / 293 / 6211 / 35-195
11.DS Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice6 / 4912 / 3312 / 3311 / 358 / 4312 / 33-193
12.DM Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs10 / 3713 / 3111 / 357 / 469 / 4016 / 25-189
13.DS Kořínek Filip, 1995Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3315 / 2710 / 3713 / 3118 / 218 / 43-171
14.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.13 / 3119 / 1919 / 196 / 4919 / 199 / 40-158
15.DM Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň15 / 2716 / 2513 / 3120 / 1713 / 3113 / 31-145
16.DM Rousek Tomáš, 1997KK Opava35 / 16 / 49-12 / 3321 / 157 / 46-144
17.DM Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové14 / 298 / 4317 / 2315 / 27---122
18.DM Mrázek Jan, 1998KK Opava18 / 2114 / 29-16 / 2517 / 2317 / 23-121
19.DM Balarin Lukáš, 1998KK Opava23 / 1317 / 2315 / 2717 / 2315 / 2720 / 17-117
DS Červenka Ondřej, 1996TJ SK Hubertus KV16 / 2520 / 1718 / 2132 / 416 / 2514 / 29-117
21.ZS Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1221 / 1532 / 423 / 1312 / 3325 / 11-84
22.DM Klaban Martin, 1997KK Opava19 / 1925 / 1126 / 1019 / 1926 / 1019 / 19-78
23.ZS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha21 / 15---10 / 3718 / 21-73
24.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové26 / 1028 / 821 / 1522 / 1420 / 1722 / 14-70
ZS Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky22 / 1424 / 1222 / 1421 / 1522 / 1423 / 13-70
ZS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.17 / 2322 / 1425 / 1127 / 923 / 1332 / 4-70
27.DM Stanovský Samuel, 1998TJ KVS Sušice--16 / 259 / 40---65
28.ZS Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs27 / 923 / 1320 / 1724 / 1224 / 1226 / 10-64
29.ZS Šanda Petr, 2000BS Vlašim30 / 626 / 1024 / 1225 / 1125 / 1121 / 15-59
30.ZS Novotný Petr, 2000UP Olomouc28 / 830 / 623 / 13-30 / 628 / 8-41
31.DM Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc25 / 1127 / 927 / 935 / 1---30
32.DS Haislar Ondřej, 1996Vodní sporty Zábřeh--33 / 331 / 527 / 924 / 12-29
33.ZS Vrublovský Jan, 1999UP Olomouc33 / 3-28 / 8-29 / 727 / 9-27
34.ZS Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové34 / 2-31 / 530 / 631 / 529 / 7-25
35.ZS Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--29 / 726 / 10---17
36.ZS Wallisch Vít, 1999Univerzitní sportovní klub Praha----28 / 830 / 6-14
DM Motyčka Marek, 1998SK Veselí nad Moravou--30 / 628 / 8---14
DM Koudelka Václav, 1997KK Rakovník31 / 533 / 3--33 / 333 / 3-14
39.ZS Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky29 / 732 / 4-----11
40.ZS Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs----32 / 431 / 5-9
41.DS Krejčíř Dominik, 1996Kanoe Klub Spoj Brno--35 / 129 / 7---8
42.DS Špalek Vojtěch, 1996SK VS Karbo Benátky-29 / 7-----7
43.DM Miller Jan, 1997TJ Turnov-31 / 5-----5
44.DS Sofron Daniel, 1995TJ ČSAD Plzeň32 / 4------4
45.DS Švub Jakub, 1996Vodní sporty Desná---34 / 2---2
DM Novotný Jan, 1998UP Olomouc--34 / 2----2
DM Pechman Vojtěch, 1997Klub Kanoistika Roudnice n.L.-34 / 2-----2
48.DM Vybulka Jakub, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-35 / 1-----1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha2 / 531 / 601 / 601 / 602 / 531 / 60-293
2.DS Mrůzek Jakub, 1995DUKLA Brandýs1 / 602 / 5315 / 122 / 531 / 604 / 42-268
3.DS Matula Roman, 1996Univerzitní sportovní klub Praha3 / 473 / 475 / 383 / 473 / 472 / 53-241
4.DM Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc9 / 255 / 383 / 474 / 424 / 423 / 47-216
5.DM Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové5 / 384 / 422 / 535 / 387 / 317 / 31-202
6.DM Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 4217 / 96 / 346 / 345 / 385 / 38-186
7.DM Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha8 / 286 / 344 / 428 / 2814 / 148 / 28-160
8.DM Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec10 / 228 / 287 / 3111 / 206 / 346 / 34-149
9.DS Zátopek Vladimír, 1995TJ Valašské Meziříčí6 / 347 / 318 / 289 / 2511 / 209 / 25-143
10.DS Choutka Jan, 1995KVS Hradec Králové7 / 319 / 2511 / 207 / 3112 / 1810 / 22-129
11.ZS Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha16 / 1010 / 2210 / 2212 / 188 / 2812 / 18-108
12.DM Novotný Jan, 1998UP Olomouc12 / 1813 / 169 / 2510 / 2216 / 1015 / 12-93
13.DS Franek Jakub, 1995TJ Valašské Meziříčí18 / 818 / 812 / 1813 / 169 / 2511 / 20-87
14.DM Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice11 / 2014 / 1413 / 1616 / 1010 / 2214 / 14-86
15.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové13 / 1612 / 1814 / 1414 / 1417 / 913 / 16-78
16.ZS Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn20 / 619 / 716 / 1017 / 915 / 1216 / 10-48
17.ZS Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí14 / 1416 / 1017 / 915 / 12---45
18.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.15 / 1211 / 20-----32
19.DM Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice----13 / 1617 / 9-25
20.DM Klíma Jan, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.17 / 915 / 12-----21
21.DS Šrůma Radek, 1995KVS Hradec Králové19 / 720 / 6-----13
22.DM Karlovský Marek, 1997KVS Hradec Králové21 / 521 / 5-----10

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 601 / 604 / 423 / 473 / 471 / 60-274
2.DM Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
2 / 533 / 472 / 532 / 531 / 602 / 53-272
3.DS Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3 / 476 / 341 / 601 / 604 / 423 / 47-256
4.DM Kašpar Albert, 1998
Mrůzek Vojta, 1998
KK Opava
KK Opava
7 / 312 / 533 / 474 / 422 / 534 / 42-237
5.DM Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6 / 344 / 425 / 386 / 346 / 345 / 38-186
ZS Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 385 / 386 / 345 / 385 / 386 / 34-186
7.ZS Novotný Petr, 2000
Vrublovský Jan, 1999
UP Olomouc
UP Olomouc
8 / 288 / 287 / 317 / 317 / 317 / 31-152
8.DS Šrůma Radek, 1995
Choutka Jan, 1995
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4 / 427 / 31-----73

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Galušková Karolína, 1995TJ KVS Sušice1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60-300
2.DS Foltysová Sabina, 1996KK Opava14 / 143 / 474 / 423 / 472 / 532 / 53-242
3.DM Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 382 / 533 / 476 / 345 / 384 / 42-218
DM Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 534 / 429 / 254 / 426 / 343 / 47-218
5.DM Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 476 / 346 / 347 / 314 / 426 / 34-191
6.DS Mrázková Mária, 1996KK Opava7 / 317 / 3110 / 225 / 383 / 475 / 38-185
7.DM Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 345 / 382 / 532 / 53---178
8.DM Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň4 / 429 / 255 / 3813 / 167 / 317 / 31-167
9.ZS Hricová Klára, 1999UP Olomouc10 / 228 / 2811 / 209 / 258 / 2811 / 20-123
10.DS Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice12 / 1812 / 188 / 288 / 2812 / 188 / 28-120
11.DM Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec8 / 2811 / 2012 / 1810 / 2211 / 209 / 25-115
12.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha13 / 1616 / 1013 / 1612 / 1810 / 2210 / 22-94
13.DM Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2510 / 2219 / 717 / 915 / 1217 / 9-77
14.ZS Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha11 / 2014 / 1414 / 1414 / 1417 / 914 / 14-76
15.DM Osifová Hana, 1997Mittal Ostrava18 / 817 / 917 / 916 / 109 / 2513 / 16-69
16.ZS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.15 / 1213 / 16--13 / 1615 / 12-56
ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn--15 / 1215 / 1214 / 1412 / 18-56
18.ZS Stanovská Soňa, 2000TJ KVS Sušice--7 / 3111 / 20---51
19.DM Fialová Veronika, 1998UP Olomouc17 / 915 / 12--16 / 1016 / 10-41
ZS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc16 / 1021 / 518 / 819 / 718 / 818 / 8-41
21.ZS Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-19 / 716 / 1018 / 8---25
22.ZM Galušková Antonie, 2001TJ KVS Sušice19 / 720 / 6-----13
ZS Součková Karolína, 1999UP Olomouc21 / 518 / 8-----13
24.ZS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc--20 / 620 / 6---12
25.ZM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.20 / 622 / 4-----10
26.DS Kohoutková Pavlína, 1995Vodní sporty Desná22 / 423 / 3-----7

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 601 / 601 / 602 / 531 / 601 / 60-300
2.DM Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 382 / 532 / 531 / 602 / 532 / 53-272
3.DS Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice2 / 534 / 425 / 383 / 473 / 473 / 47-236
4.DM Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec3 / 475 / 383 / 475 / 386 / 344 / 42-212
5.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 423 / 476 / 344 / 424 / 426 / 34-207
6.DS Košárková Barbora, 1996KK Opava6 / 346 / 344 / 426 / 345 / 385 / 38-186
7.DM Fialová Veronika, 1998UP Olomouc7 / 317 / 31-----62
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3