vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

25.05.2013   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc95.08 0 0.00 999 95.08 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus100.86 0 96.21 2 98.213.13/3,368
3.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc101.71 52 99.49 0 99.494.41/4,668
4. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.70 2 99.87 0 99.874.79/5,062
5.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB107.54 2 97.93 2 99.934.85/5,157
6.2/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha106.26 2 98.38 2 100.385.30/5,653
7.2/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa106.78 2 100.39 0 100.395.31/5,649
8.3/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec98.89 2 105.49 104 100.895.81/6,146
9. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha99.10 2 103.11 0 101.106.02/6,346
10. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod100.79 2 97.18 6 102.797.71/8,143
11.4/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha107.41 52 100.94 2 102.947.86/8,340
12.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.48 6 101.06 2 103.067.98/8,440
13.3/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB99.50 4 99.05 6 103.508.42/8,940
14. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB102.35 2 103.08 6 104.359.27/9,737
15. STAHL Lukas 1999 0 GER1112.54 8 104.50 0 104.509.42/9,90
16.4/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.26 150 100.97 4 104.979.89/10,435
17.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus117.33 56 103.54 2 105.5410.46/11,033
18.2/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus104.68 2 100.33 6 106.3311.25/11,831
19.6/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.101.25 52 106.75 0 106.7511.67/12,329
20.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.13 0 105.73 104 107.1312.05/12,727
21. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.107.14 0 118.11 6 107.1412.06/12,725
22.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB107.24 0 106.39 4 107.2412.16/12,823
23.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy119.67 58 103.35 4 107.3512.27/12,921
24. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB117.56 54 105.71 2 107.7112.63/13,319
25. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava114.34 6 106.92 2 108.9213.84/14,617
26.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy107.09 2 110.35 2 109.0914.01/14,715
27.5/DSŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB107.67 52 109.43 0 109.4314.35/15,114
28.2/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha106.01 4 105.56 4 109.5614.48/15,214
29. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy110.57 0 109.67 0 109.6714.59/15,313
30.3/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha117.83 2 105.71 4 109.7114.63/15,412
31.6/VMTAIŠL Filip 1976 0 Sušice104.70 6 105.72 4 109.7214.64/15,411
32.7/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava113.87 54 103.75 6 109.7514.67/15,411
33.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov111.86 62 105.76 4 109.7614.68/15,410
34.4/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha114.01 52 101.88 8 109.8814.80/15,69
35.5/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.113.30 4 110.20 2 112.2017.12/18,08
36.8/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky110.31 2 110.60 6 112.3117.23/18,17
37.6/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava104.12 56 104.90 8 112.9017.82/18,76
38.8/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec109.60 52 107.11 6 113.1118.03/19,05
39.9/VMKYRIÁN Luděk 1978 3 SKVS ČB113.79 2 113.26 0 113.2618.18/19,14
40.10/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.107.43 104 106.43 8 114.4319.35/20,43
41.6/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha110.49 4 118.00 52 114.4919.41/20,42
42.9/U23HAPÁK Michal 1993 0 Sušice-8120.54 6 113.21 2 115.2120.13/21,21
43.10/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava114.17 50 107.51 8 115.5120.43/21,51
44.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice116.07 58 112.35 4 116.3521.27/22,40
45.7/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK114.65 2 125.94 8 116.6521.57/22,70
46.11/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí125.41 54 113.94 4 117.9422.86/24,00
47. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh132.21 0 114.08 4 118.0823.00/24,20
48.8/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz114.23 54 116.46 2 118.4623.38/24,60
49.7/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus113.93 6 117.81 58 119.9324.85/26,10
50.12/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB136.24 0 119.38 2 121.3826.30/27,70
51.11/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy121.51 0 128.18 4 121.5126.43/27,80
52.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice119.93 2 168.03 156 121.9326.85/28,20
53.9/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava121.66 4 114.04 8 122.0426.96/28,40
54.12/U23GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha123.34 6 118.27 4 122.2727.19/28,60
55.10/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava130.75 64 120.31 2 122.3127.23/28,60
56.8/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno100.44 202 120.49 2 122.4927.41/28,80
57.13/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha113.75 10 127.71 152 123.7528.67/30,20
58.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha121.48 56 123.20 2 125.2030.12/31,70
59.13/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha123.60 4 123.96 12 127.6032.52/34,20
60.4/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky138.42 54 125.33 4 129.3334.25/36,00
61.11/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava127.04 54 121.95 8 129.9534.87/36,70
62. JASHA Philippe 1997 0 FRA127.69 4 175.60 154 131.6936.61/38,50
63.5/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha137.86 14 131.73 2 133.7338.65/40,60
64.12/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc127.71 158 131.46 4 135.4640.38/42,50
65.6/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK142.75 102 131.91 4 135.9140.83/42,90
66.14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno134.16 2 128.49 54 136.1641.08/43,20
67.7/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.130.60 6 163.78 54 136.6041.52/43,70
68.8/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc149.24 56 140.21 2 142.2147.13/49,60
69.1/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB143.31 6 143.87 2 145.8750.79/53,40
70.9/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky149.13 64 135.17 12 147.1752.09/54,80
71.10/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim140.24 8 130.81 52 148.2453.16/55,90
72.13/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník148.57 8 144.87 54 156.5761.49/64,70
73. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy128.46 62 152.02 6 158.0262.94/66,20
74.9/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz143.44 260 152.53 6 158.5363.45/66,70
75.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava156.80 2 183.35 4 158.8063.72/67,00
76.11/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc155.01 6 161.10 56 161.0165.93/69,30
77. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.106.43 100 111.33 52 163.3368.25/71,80
78.12/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK173.13 8 159.90 4 163.9068.82/72,40
79.3/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava116.92 50 126.43 50 166.9271.84/75,60
80.14/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava112.66 56 128.02 56 168.6673.58/77,40
81.15/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz129.81 110 153.21 18 171.2176.13/80,10
82.15/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK170.50 8 145.68 106 178.5083.42/87,70
83.16/U23MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3 USK Pha118.06 102 124.72 56 180.7285.64/90,10
84.16/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy0.00 999 130.78 54 184.7889.70/94,30
85.14/VMMILYÁN David 1974 2 L.Žatec206.65 110 182.25 8 190.2595.17/100,10
86.1/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha174.17 160 185.75 8 193.7598.67/103,80
87.13/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha185.01 18 188.47 6 194.4799.39/104,50
88.17/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice189.60 6 181.31 54 195.60100.52/105,70
89.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha187.51 10 204.75 12 197.51102.43/107,70
90.14/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy146.79 54 205.69 160 200.79105.71/111,20
91.10/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.165.34 60 146.21 56 202.21107.13/112,70
92. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor142.99 60 139.26 108 202.99107.91/113,50
93.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná244.82 14 191.98 12 203.98108.90/114,50
94.11/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno150.85 54 205.14 60 204.85109.77/115,50
95.18/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov154.04 62 153.82 106 216.04120.96/127,20
96.15/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.166.02 56 194.82 60 222.02126.94/133,50
97.12/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky156.07 158 162.47 60 222.47127.39/134,00
98.19/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc168.73 160 181.60 56 237.60142.52/149,90
99.13/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh170.08 106 154.28 102 256.28161.20/169,50
100.20/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí192.12 66 0.00 999 258.12163.04/171,50
101.21/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice223.65 158 203.80 56 259.80164.72/173,20
102.3/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB221.34 58 196.30 68 264.30169.22/178,00
103.22/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.206.90 106 184.67 116 300.67205.59/216,20
104.15/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life191.60 110 193.07 214 301.60206.52/217,20
105.16/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha152.56 152 0.00 999 304.56209.48/220,30
106.17/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha154.35 160 226.92 156 314.35219.27/230,60
107.4/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec166.09 160 219.14 104 323.14228.06/239,90
108.14/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná182.53 412 215.65 160 375.65280.57/295,10
109.18/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec193.01 354 266.17 112 378.17283.09/297,70
110.23/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí146.27 258 170.69 266 404.27309.19/325,20
111.5/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB0.00 999 162.54 258 420.54325.46/342,30
 6/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERAN Jan 1969 2 KVS Pha40.00 999 0.00 999 999.00 0
  BARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno139.43 0 149.06 4 139.43 60
2.1/DSMATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB135.64 356 148.51 0 148.519.08/6,553
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK146.32 4 150.86 8 150.3210.89/7,853
4.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.150.39 12 144.04 304 162.3922.96/16,553
5.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha161.16 108 161.28 8 169.2829.85/21,447
6.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava183.84 158 180.77 4 184.7745.34/32,542
7.3/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy150.15 62 0.00 999 212.1572.72/52,242
8.2/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava171.24 58 172.52 60 229.2489.81/64,442
9.4/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc179.77 210 259.56 110 369.56230.13/165,138

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1919
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
117.94 2 128.23 156 119.94 60
2.2/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
1 USK Pha
Dukla B.
122.90 4 120.10 52 126.906.96/5,860
3.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1919
1997
2 USK Pha
USK Pha
129.12 6 131.61 0 131.6111.67/9,760
4.3/U23ŠEBA Patrik
ŠUPOLÍK Luboš
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 128.23 4 132.2312.29/10,253
5.2/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.86 6 130.62 52 142.8622.92/19,153
6.1/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
129.69 204 141.26 6 147.2627.32/22,847
7.4/U23KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1919
1991
2 Klášter.
Klášter.
138.00 152 142.07 8 150.0730.13/25,142
8.2/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1919
1995
2 KVS HK
KVS HK
151.70 62 144.10 6 150.1030.16/25,138
9.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
147.94 4 142.98 10 151.9432.00/26,734
10. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1919
1985
2 Dukla B.
SKVS ČB
144.10 8 146.14 54 152.1032.16/26,831
11.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1919
1967
2 SKŽižkov
Kotva B.
140.99 60 147.95 14 161.9542.01/35,028
12.3/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
134.92 54 154.31 18 172.3152.37/43,725
13.1/VMCUC Michal
POSPÍCHAL Radek
1919
1977
1 Tech.Pha
SKVS ČB
128.49 60 124.13 106 188.4968.55/57,222
14.4/DMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
139.91 58 139.25 106 197.9177.97/65,022
15.2/ZSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
1920
2000
2 Olomouc
Olomouc
163.82 114 0.00 999 277.82157.88/131,620
16.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1919
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
238.89 62 0.00 999 300.89180.95/150,918
  PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1919
1981
2 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1919
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha98.95 2 92.54 0 92.54 75
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.00 6 101.12 0 101.128.58/9,375
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.93 2 101.77 0 101.779.23/10,075
4.1/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.102.44 4 106.60 2 106.4413.90/15,075
5.2/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha106.20 8 104.55 2 106.5514.01/15,168
6. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB119.02 150 106.28 2 108.2815.74/17,068
7.3/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha111.78 0 109.24 6 111.7819.24/20,868
8.1/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy112.61 2 135.23 60 114.6122.07/23,868
9.2/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.113.76 2 111.42 4 115.4222.88/24,762
10.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV114.10 4 114.95 2 116.9524.41/26,457
11.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB113.08 4 127.36 58 117.0824.54/26,553
12.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha110.76 8 111.58 6 117.5825.04/27,149
13.3/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB121.75 4 114.24 4 118.2425.70/27,846
14.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja116.42 2 110.59 54 118.4225.88/28,043
15.2/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK114.43 4 125.50 2 118.4325.89/28,040
16.4/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.150.48 12 115.65 4 119.6527.11/29,337
17.5/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK126.60 2 113.80 6 119.8027.26/29,535
18.5/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov117.57 4 132.75 6 121.5729.03/31,433
19.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha116.19 6 132.05 4 122.1929.65/32,031
20.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov124.23 2 124.10 0 124.1031.56/34,129
21.4/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc113.99 54 116.62 8 124.6232.08/34,727
22.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha146.52 2 123.90 4 127.9035.36/38,225
23.5/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.126.84 154 132.97 4 136.9744.43/48,023
24.6/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB133.19 10 130.32 8 138.3245.78/49,521
25.4/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy137.23 4 132.16 154 141.2348.69/52,619
26.7/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc139.07 6 134.79 106 145.0752.53/56,817
27.7/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov119.07 204 136.23 10 146.2353.69/58,015
28.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK151.53 12 143.26 4 147.2654.72/59,114
29.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.138.12 10 153.77 6 148.1255.58/60,113
30. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha145.04 8 146.86 50 153.0460.50/65,412
31.8/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.156.48 2 0.00 999 158.4865.94/71,311
32.3/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice152.11 14 143.81 56 166.1173.57/79,510
33.4/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha114.18 54 121.50 204 168.1875.64/81,79
34.8/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.155.74 56 162.05 10 172.0579.51/85,98
35. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB118.13 54 115.93 58 172.1379.59/86,07
36. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk133.01 54 124.87 200 187.0194.47/102,16
37.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice181.31 6 136.95 258 187.3194.77/102,45
38. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa133.15 102 184.07 8 192.0799.53/107,64
39.6/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.130.73 100 115.45 150 230.73138.19/149,33
40.7/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK183.77 62 184.46 256 245.77153.23/165,62
41.5/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB116.63 160 87.58 452 276.63184.09/198,91
42.5/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn150.42 356 179.28 208 387.28294.74/318,50
43.9/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec177.95 254 182.93 504 431.95339.41/366,80
44.10/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor154.74 358 202.07 254 456.07363.53/392,80
45.9/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 138.01 362 500.01407.47/440,30
 10/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice104.77 0 106.39 4 104.77 75
2.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.38 2 111.49 4 115.4910.72/10,275
3.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice121.19 52 116.30 2 118.3013.53/12,975
4.2/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno129.94 4 118.76 2 120.7615.99/15,375
5.3/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň121.73 0 133.96 10 121.7316.96/16,268
6.4/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy122.11 0 125.12 6 122.1117.34/16,662
7.5/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha116.44 8 120.25 4 124.2519.48/18,662
8.2/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava122.39 2 124.29 252 124.3919.62/18,762
9.2/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí126.91 4 0.00 999 130.9126.14/24,957
10.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.131.37 2 130.64 2 132.6427.87/26,653
11.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.131.32 2 179.83 52 133.3228.55/27,349
12. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK130.96 6 126.05 8 134.0529.28/27,946
13.3/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-8130.12 6 129.47 156 136.1231.35/29,946
14.4/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice134.05 52 134.53 2 136.5331.76/30,346
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB140.25 4 130.57 8 138.5733.80/32,343
16.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 142.05 0 142.0537.28/35,640
17.2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha139.34 4 137.08 54 143.3438.57/36,837
18.6/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.141.40 8 149.98 106 149.4044.63/42,635
19.5/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB138.45 52 147.09 6 153.0948.32/46,133
20.7/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha157.90 8 144.76 58 165.9061.13/58,331
21.6/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy188.34 156 160.37 8 168.3763.60/60,729
22.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc151.96 60 129.98 58 187.9883.21/79,427
23.7/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava139.21 52 148.08 56 191.2186.44/82,525
24.2/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha155.11 58 184.54 8 192.5487.77/83,823
25.3/DSMATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB140.12 106 183.82 12 195.8291.05/86,921
26.3/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha133.10 100 146.28 50 196.2891.51/87,319
27. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha161.40 58 144.69 58 202.6997.92/93,517
28.4/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava128.89 152 119.53 108 227.53122.76/117,215
29.4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.171.83 64 0.00 999 235.83131.06/125,115
30. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja185.25 54 171.17 104 239.25134.48/128,414
31.8/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh228.07 154 192.68 54 246.68141.91/135,413
32.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc183.21 108 151.40 106 257.40152.63/145,712
33.8/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc167.68 108 154.36 110 264.36159.59/152,311
34.9/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava170.92 102 0.00 999 272.92168.15/160,510
35.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice185.23 108 151.95 152 293.23188.46/179,99
36. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník165.27 206 145.73 262 371.27266.50/254,48
37.2/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 175.14 208 383.14278.37/265,77
38.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc204.96 202 0.00 999 406.96302.19/288,46
39.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná0.00 999 271.05 256 527.05422.28/403,15
 3/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILLOVÁ Eva 1984 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3