Slalom "O pracku krumlovského medvěda"

27.05.2017   Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně112.00 4 110.00 0 110.00 45
2.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice119.30 2 116.50 0 116.506.50/5,941
3.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz117.70 0 115.20 2 117.207.20/6,537
4.1/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB121.10 6 121.80 0 121.8011.80/10,733
6.2/VMVEJVODA Ondřej 1980 Č.Kruml.123.20 4 117.90 6 123.9013.90/12,629
7.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.125.20 50 125.60 0 125.6015.60/14,225
8.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice142.50 2 128.90 0 128.9018.90/17,221
9.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.130.70 0 134.90 4 130.7020.70/18,820
10.2/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak134.20 8 129.10 2 131.1021.10/19,219
11.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.136.70 110 126.40 6 132.4022.40/20,418
12.4/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.131.00 2 143.30 6 133.0023.00/20,917
13.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz127.80 6 131.00 4 133.8023.80/21,616
14.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.140.10 0 134.60 0 134.6024.60/22,415
15.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně134.70 52 129.10 6 135.1025.10/22,814
16.3/DMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.134.00 2 136.50 4 136.0026.00/23,613
17.4/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.135.50 2 137.80 6 137.5027.50/25,012
18.5/DMKLEIN Pavel 2001 3+ Č.Kruml.138.80 2 144.10 4 140.8030.80/28,011
18.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus175.40 150 140.80 0 140.8030.80/28,010
21.4/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak143.20 0 4.00 999 143.2033.20/30,29
22.6/DMCHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB154.50 6 141.90 2 143.9033.90/30,88
23.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.138.60 52 142.20 4 146.2036.20/32,97
24.5/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.155.40 6 153.50 2 155.5045.50/41,46
25.4/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB147.80 8 180.70 4 155.8045.80/41,65
26.2/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB167.40 56 162.70 2 164.7054.70/49,74
27.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor164.90 2 191.70 6 166.9056.90/51,73
28.5/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB175.70 8 159.90 12 171.9061.90/56,32
29.7/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor210.30 52 170.10 4 174.1064.10/58,31
30.4/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.169.20 6 170.40 102 175.2065.20/59,30
31.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.177.50 8 265.70 8 185.5075.50/68,60
32.6/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.180.00 10 181.30 166 190.0080.00/72,70
33.7/ZMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak205.20 152 191.20 54 245.20135.20/122,90
34.8/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav242.70 64 281.60 18 299.60189.60/172,40
  MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl