Slalom O štít města Benátek

12.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.108.75 0 106.83 0 106.83 111
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha111.40 0 111.15 4 111.404.57/4,3103
3. INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK118.78 0 123.03 0 118.7811.95/11,295
4. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha119.80 0 120.46 0 119.8012.97/12,191
5. MILLER Jan 1968 2 Turnov130.30 0 125.06 0 125.0618.23/17,187
6. ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha127.76 0 127.60 6 127.7620.93/19,683
7. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy135.80 0 126.03 2 128.0321.20/19,879
8. MILLER Jan 1997 2 Turnov129.76 0 126.06 2 128.0621.23/19,975
9. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus131.20 0 127.64 2 129.6422.81/21,471
10. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha132.91 4 129.77 0 129.7722.94/21,567
11. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha135.71 8 127.40 4 131.4024.57/23,063
12. HAUCK Marek 1977 2 KVS HK133.30 4 130.31 2 132.3125.48/23,959
13. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav133.33 2 132.48 0 132.4825.65/24,055
14. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK144.03 2 133.27 0 133.2726.44/24,751
15. LACINA Richard 1967 2 Semily139.90 0 193.24 4 139.9033.07/31,047
16. BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov159.83 2 140.38 0 140.3833.55/31,443
17. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov150.48 2 143.71 0 143.7136.88/34,539
18. LADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK201.24 104 139.81 4 143.8136.98/34,635
19. OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.227.42 52 144.83 0 144.8338.00/35,631
20. KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L145.22 8 145.87 0 145.8739.04/36,527
21. VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor146.05 2 145.98 0 145.9839.15/36,623
22. JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha143.33 4 146.78 0 146.7839.95/37,422
23. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK145.76 4 169.09 6 149.7642.93/40,221
24. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor147.69 4 143.64 12 151.6944.86/42,020
25. DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK183.68 4 157.24 0 157.2450.41/47,219
26. BEIER Artur 1970 2 Trutnov157.18 2 158.31 4 159.1852.35/49,018
27. JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha164.12 6 155.58 6 161.5854.75/51,217
28. MÍL Jakub 2003 3 Trutnov163.35 8 162.50 0 162.5055.67/52,116
29. HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK202.74 6 162.33 2 164.3357.50/53,815
30. MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov182.14 10 162.67 2 164.6757.84/54,114
31. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov165.04 2 173.53 2 167.0460.21/56,413
32. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha163.15 4 171.75 2 167.1560.32/56,512
33. KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor170.15 4 166.04 2 168.0461.21/57,311
34. INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK173.19 0 168.05 0 168.0561.22/57,310
35. KUDRNA Josef 2004 KK Brand171.05 0 191.88 56 171.0564.22/60,19
36. KYSELA David 1977 3 Kralupy173.91 4 167.28 6 173.2866.45/62,28
37. SUK Jakub 2002 3 Trutnov178.98 4 168.38 6 174.3867.55/63,27
38. BEIER Alva 2005 Trutnov197.29 6 176.88 0 176.8870.05/65,66
39. STOLÍN Adam 2005 Trutnov178.08 2 186.96 0 180.0873.25/68,65
40. PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha200.62 6 176.27 4 180.2773.44/68,74
41. VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor175.56 6 197.70 152 181.5674.73/70,03
42. VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor185.11 4 182.27 0 182.2775.44/70,62
43. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice198.31 58 192.15 2 194.1587.32/81,71
44. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha206.74 52 1.00 999 258.74151.91/142,20
45. NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.263.87 112 181.08 150 331.08224.25/209,90
  BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl