Slalom O štít města Benátek

13.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha106.75 0 107.41 0 106.75 77
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.20 0 107.92 0 107.921.17/1,173
3. DANDOVÁ Anna 1988 3 Benátky113.35 0 109.83 0 109.833.08/2,969
4. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.47 0 112.18 0 111.474.72/4,465
5. BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha112.13 0 114.84 0 112.135.38/5,061
6. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.80 2 112.99 0 112.996.24/5,857
7. SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK114.67 0 117.83 0 114.677.92/7,453
8. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.33 0 115.57 2 115.338.58/8,049
9. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha117.11 0 117.01 2 117.1110.36/9,745
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky118.58 0 4.00 999 118.5811.83/11,141
11. MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy119.34 0 116.75 2 118.7512.00/11,237
12. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy126.78 4 117.45 2 119.4512.70/11,933
13. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa120.15 0 119.58 0 119.5812.83/12,029
14. HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK122.63 0 119.68 0 119.6812.93/12,125
15. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky119.91 4 119.75 0 119.7513.00/12,224
16. PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky119.89 0 119.80 0 119.8013.05/12,223
17. FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha120.04 0 137.20 2 120.0413.29/12,422
18. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 Dukla B.122.38 2 120.39 0 120.3913.64/12,821
19. SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.122.22 50 119.21 2 121.2114.46/13,520
20. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa121.94 0 141.60 2 121.9415.19/14,219
21. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha121.00 50 118.05 4 122.0515.30/14,318
22. PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky123.69 0 122.66 0 122.6615.91/14,917
23. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand124.14 0 118.64 6 124.1417.39/16,316
24. BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky125.34 0 4.00 999 125.3418.59/17,415
25. HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice146.79 0 127.80 0 127.8021.05/19,714
26. BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB135.09 2 128.87 2 130.8724.12/22,613
27. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa132.07 2 131.32 0 131.3224.57/23,012
28. MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor131.80 4 136.44 6 135.8029.05/27,211
29. MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha135.92 0 126.26 110 135.9229.17/27,310
30. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily136.49 0 137.93 50 136.4929.74/27,99
31. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor139.35 0 151.54 2 139.3532.60/30,58
32. KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha138.62 4 142.54 0 142.5435.79/33,57
33. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.140.68 2 156.32 0 142.6835.93/33,76
34. SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice156.67 6 143.75 2 145.7539.00/36,55
35. HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy146.22 4 147.38 2 149.3842.63/39,94
36. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň150.51 4 146.33 4 150.3343.58/40,83
37. ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK156.88 4 154.14 0 154.1447.39/44,42
38. BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz179.95 52 159.00 2 161.0054.25/50,81
39. ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK165.98 2 187.52 4 167.9861.23/57,40
40. ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha172.97 4 169.21 2 171.2164.46/60,40
41. ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor226.92 10 215.75 154 236.92130.17/121,90
  HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMKOVÁ Hana 1980 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALOVÁ Barbora 2001 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl