Slalom O štít města Benátek

13.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.27 0 4.00 999 91.27
2C1M/1RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.96.09 0 95.34 0 95.34
3C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.92 0 96.50 52 95.92
4K1M/2VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy97.23 0 4.00 999 97.23
5K1M/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.15 0 98.78 0 98.78
6K1M/4WEISL Martin 2002 2 USK Pha103.19 0 100.67 0 100.67
7K1M/5ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky100.78 0 4.00 999 100.78
8C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.74 0 101.76 0 101.76
9K1M/6KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.46 0 102.19 0 102.19
10K1M/7FRENCL Josef 2002 2 USK Pha102.98 0 102.35 0 102.35
11K1M/8STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.94 2 100.79 2 102.79
12K1M/9SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.28 0 102.85 0 102.85
13K1M/10SAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.09 0 101.76 2 103.09
14K1M/11PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.21 0 105.31 54 103.21
15K1M/12KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha124.47 2 103.44 0 103.44
16K1M/13JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.103.54 0 4.00 999 103.54
17K1M/14HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha103.65 0 105.81 2 103.65
18K1M/15GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha102.64 4 101.70 2 103.70
19C1M/3KRÁL Adam 2003 2 USK Pha102.48 2 104.38 0 104.38
20K1M/16HEK Jan 1979 2 Roudnice106.00 0 104.39 0 104.39
21K1M/17MILLER Jan 1997 2 Turnov105.44 2 102.42 2 104.42
22C1M/4INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK106.58 0 104.53 0 104.53
23K1M/18ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.106.37 0 103.69 2 105.69
24K1M/19KRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.64 0 103.91 2 105.91
25C1M/5MILLER Jan 1968 2 Turnov107.06 0 105.93 0 105.93
26K1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha106.75 0 107.41 0 106.75
27K1M/20VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.53 2 4.00 999 107.53
28C1M/6MILLER Jan 1997 2 Turnov108.47 0 107.68 0 107.68
29K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.20 0 107.92 0 107.92
30K1M/21OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.108.11 0 109.49 0 108.11
31K1M/22ŠULC Karel 2000 2 KK Brand106.71 4 108.57 0 108.57
32K1M/23HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy107.05 2 106.84 2 108.84
33C1M/7VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.14 0 109.51 0 109.14
34C1M/8GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.75 0 111.99 0 109.75
35K1W/3DANDOVÁ Anna 1988 3 Benátky113.35 0 109.83 0 109.83
36K1M/24KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov112.16 0 106.32 4 110.32
37K1M/25DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.12 0 111.85 2 111.12
38K1M/26ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky109.41 2 4.00 999 111.41
39K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.47 0 112.18 0 111.47
40C1M/9NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus111.57 0 110.79 2 111.57
41C1M/10ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha114.42 2 111.58 0 111.58
42K1M/27JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha113.25 0 111.78 0 111.78
43K1M/28KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand117.58 4 111.79 0 111.79
44C1M/11VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.58 0 111.91 0 111.91
45K1M/29ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily111.18 4 111.97 0 111.97
46K1W/5BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha112.13 0 114.84 0 112.13
47K1M/30JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV112.26 0 122.45 50 112.26
48K1M/31HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice112.41 0 112.08 2 112.41
49K1M/32BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand112.45 0 4.00 999 112.45
50K1M/33BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand112.69 0 111.08 2 112.69
51C1M/12LACINA Richard 1967 2 Semily117.59 6 110.98 2 112.98
52K1W/6HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.80 2 112.99 0 112.99
53K1M/34BENDA Libor 1966 3+ Roudnice118.14 0 113.06 0 113.06
54K1M/35VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.12 0 114.27 0 113.12
55K1M/36ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha112.85 2 113.14 0 113.14
56C1M/13INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK114.33 0 113.15 0 113.15
57K1M/37ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.51 2 113.23 0 113.23
58K1M/38STEHNO Petr 2003 2 USK Pha113.35 0 118.84 2 113.35
59K1M/39ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha123.64 0 113.46 0 113.46
60C1M/14VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.91 2 114.75 2 113.91
61K1M/40JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky117.56 50 114.11 0 114.11
62K1W/7SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK114.67 0 117.83 0 114.67
63K1M/41URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha114.87 0 114.90 0 114.87
64K1M/42JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky116.24 0 115.04 0 115.04
65K1M/43TURNER Karel 2004 3+ Blovice115.14 0 115.27 0 115.14
66K1W/8ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.33 0 115.57 2 115.33
67C1M/15BEIER Artur 1970 2 Trutnov115.81 0 115.62 2 115.81
68K1M/44KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV116.46 6 115.82 0 115.82
69C1M/16HAUCK Marek 1977 2 KVS HK113.98 2 115.13 2 115.98
70K1M/45HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy115.39 2 113.98 2 115.98
71K1M/46PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.114.04 2 116.26 0 116.04
72K1M/47JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha116.26 0 116.73 2 116.26
73C1M/17HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.26 0 116.45 0 116.45
74PW/1KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor123.29 0 116.81 0 116.81
75K1M/48PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB122.25 4 116.83 0 116.83
76K1M/49HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.117.06 0 119.83 0 117.06
77K1W/9RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha117.11 0 117.01 2 117.11
78K1M/50SAHULA Vojtěch 1997 3+ Benátky128.57 4 117.18 0 117.18
79C2M/2VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
117.56 0 4.00 999 117.56
80K1M/51ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky132.05 2 117.70 0 117.70
81K1M/52BENDA Jan 2005 3+ Roudnice125.66 0 116.29 2 118.29
82C1M/18KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L118.33 0 123.35 2 118.33
83K1M/53PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.57 0 117.07 2 118.57
84K1W/10NOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky118.58 0 4.00 999 118.58
85K1M/54POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand118.71 0 120.65 0 118.71
86K1M/55MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.114.17 58 116.74 2 118.74
87K1W/11MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy119.34 0 116.75 2 118.75
88C1M/19BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov120.65 0 118.89 0 118.89
89K1W/12HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy126.78 4 117.45 2 119.45
90K1W/13BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa120.15 0 119.58 0 119.58
91K1M/56LACINA Jakub 2003 2 Semily110.69 52 115.58 4 119.58
92K1M/57DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK120.87 0 119.63 0 119.63
93K1W/14HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK122.63 0 119.68 0 119.68
94K1W/15DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky119.91 4 119.75 0 119.75
95K1W/16PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky119.89 0 119.80 0 119.80
96K1W/17FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha120.04 0 137.20 2 120.04
97K1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 Dukla B.122.38 2 120.39 0 120.39
98K1M/58HYNEK Pavel 2003 3+ Semily124.41 4 120.52 0 120.52
99K1M/59ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand123.91 2 118.79 2 120.79
100K1M/60SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice120.91 0 123.26 4 120.91
101PW/2BOHATÝ Oto 2007 Třebech.122.72 6 121.14 0 121.14
102K1M/61NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy119.55 2 121.18 0 121.18
103K1W/19SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.122.22 50 119.21 2 121.21
104K1M/62VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.31 0 4.00 999 121.31
105K1M/63ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha127.36 2 121.45 0 121.45
106C1M/20JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha128.15 0 121.79 0 121.79
107PW/3PANZER Martin 2007 Loko Plz121.90 0 122.08 4 121.90
108K1M/64HLOBIL Josef 2001 3 Turnov121.91 0 130.15 2 121.91
109K1W/20BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa121.94 0 141.60 2 121.94
110C1M/21OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.131.66 2 122.04 0 122.04
111K1W/21ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha121.00 50 118.05 4 122.05
112C1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha122.64 0 123.24 0 122.64
113K1W/22PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky123.69 0 122.66 0 122.66
114C1M/22DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK122.75 0 126.89 0 122.75
115K1M/65VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice122.81 0 139.16 0 122.81
116K1M/66DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha129.24 2 123.55 0 123.55
117K1M/67DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus128.15 2 123.60 0 123.60
118K1M/68SAHULA Martin 1968 3+ Benátky131.47 0 123.62 0 123.62
119K1M/69HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK121.81 2 127.49 4 123.81
120C1M/23VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor120.80 4 123.93 0 123.93
121K1W/23ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand124.14 0 118.64 6 124.14
122K1M/70MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov120.82 4 115.92 52 124.82
123K1W/24BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky125.34 0 4.00 999 125.34
124C1M/24KUDRNA Josef 2004 KK Brand130.20 2 125.37 0 125.37
125PW/4FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice124.37 2 123.42 2 125.42
126K1M/71PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha127.64 0 125.46 0 125.46
127K1M/72SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha141.05 2 125.84 0 125.84
128C1M/25KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor127.75 2 125.92 0 125.92
129C2M/3FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
123.95 2 124.16 2 125.95
130K1M/73BEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.18 2 128.10 4 126.18
131K1M/74JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha126.25 0 128.89 0 126.25
132C1M/26SUK Jakub 2002 3 Trutnov126.32 0 131.38 2 126.32
133K1M/75HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand125.84 4 124.34 2 126.34
134C1M/27BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun126.35 4 126.43 0 126.43
135C2X/1JINDRÁK Petr
PAVELKOVÁ Irena
1969
1974
2 Tech.Pha
USK Pha
126.43 0 127.83 6 126.43
136K1M/76ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky124.92 2 135.80 60 126.92
137C1M/28SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha144.33 0 123.36 4 127.36
138C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.23 10 125.46 2 127.46
139C1M/29JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha123.90 4 125.59 2 127.59
140C1W/2FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha125.79 2 127.70 4 127.79
141K1W/25HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice146.79 0 127.80 0 127.80
142K1M/77BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy125.90 2 132.31 2 127.90
143K1M/78BUREŠ Jan 1978 3 Sušice133.83 6 125.96 2 127.96
144K1M/79PETR Lukáš 2004 KK Brand134.06 2 128.09 0 128.09
145C1M/30KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor125.16 4 128.42 0 128.42
146K1M/80NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň126.46 2 4.00 999 128.46
147C1M/31MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov139.71 2 128.63 0 128.63
148K1M/81INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK126.70 2 130.82 4 128.70
149C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
128.92 0 128.78 2 128.92
150C2M/6ŠTĚPÁNEK Matouš
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2008
1979
Benátky
Dukla B.
131.78 0 129.19 0 129.19
151PW/5VONEŠ Jakub 2007 KK Brand129.94 0 129.33 0 129.33
152PW/6VENC Ondřej 2007 KK Brand135.07 4 129.35 0 129.35
153K1M/82BEIER Alva 2005 3+ Trutnov129.38 0 133.58 2 129.38
154C1M/32DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK141.13 2 129.41 0 129.41
155K1M/83BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha131.90 2 129.76 0 129.76
156K1W/26BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB135.09 2 128.87 2 130.87
157PW/7HAUCK Marek 2007 KVS HK131.20 0 131.88 2 131.20
158K1W/27HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa132.07 2 131.32 0 131.32
159K1M/84ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha141.45 4 131.58 0 131.58
160C1M/33HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK136.64 2 129.62 2 131.62
161PW/8ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy129.72 2 133.99 2 131.72
162K1M/85KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand613.74 2 132.15 0 132.15
163K1M/86MANAS Adam 2004 3 Kadaň130.00 4 132.96 4 134.00
164C2X/2VOŽENÍLKOVÁ Klára
RAK Tomáš, 1989, Dukla Brandýs RAK Tomáš
1996
1989
Dukla Praha
Dukla Brandýs
140.18 2 133.31 2 135.31
165K1M/87POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK135.55 0 136.12 0 135.55
166C1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha129.39 150 133.58 2 135.58
167K1M/88STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov301.76 2 135.64 0 135.64
168K1M/89NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor135.72 0 150.27 0 135.72
169K1W/28MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor131.80 4 136.44 6 135.80
170K1W/29MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha135.92 0 126.26 110 135.92
171K1W/30ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily136.49 0 137.93 50 136.49
172C2X/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.51 6 132.51 4 136.51
173C2M/7INDRUCH Tomáš
INDRUCH Tomáš
1976
2008
KVS HK
KVS HK
137.80 4 136.57 0 136.57
174C2X/4BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
136.10 4 137.02 0 137.02
175K1M/90NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice137.20 0 146.18 2 137.20
176K1M/91NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.135.47 2 138.81 0 137.47
177C2M/8JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
146.29 52 135.78 2 137.78
178PW/9BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB137.84 0 135.05 4 137.84
179PW/10BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice141.88 50 137.99 0 137.99
180K1M/92POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha138.67 2 138.80 0 138.80
181C2X/5ŠTĚPÁNKOVÁ Jůlie
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2006
1979
Benátky
Dukla B.
143.94 0 138.92 0 138.92
182C1M/34VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor137.09 2 143.85 0 139.09
183C1M/35MÍL Jakub 2003 3 Trutnov137.47 2 135.25 4 139.25
184K1W/31ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor139.35 0 151.54 2 139.35
185C1W/4MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov155.41 6 137.96 2 139.96
186C2X/6JANOUŠEK Viktor
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
149.99 10 140.21 0 140.21
187K1M/93BUDÁK David 2003 3 Kadaň138.61 2 147.80 4 140.61
188K1M/94SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha149.86 0 138.77 2 140.77
189K1M/95ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily137.13 4 143.29 4 141.13
190K1M/96KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha137.33 4 141.98 2 141.33
191C2X/7ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
142.94 54 139.45 2 141.45
192C1M/36NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.152.77 6 142.51 0 142.51
193K1W/32KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha138.62 4 142.54 0 142.54
194K1W/33KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.140.68 2 156.32 0 142.68
195PW/11KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy4.00 999 140.85 2 142.85
196K1M/97SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy143.05 0 148.98 0 143.05
197C1M/37VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor157.20 2 143.25 0 143.25
198C2X/8VOVES Ladislav
ŠRÉTROVÁ Amálie
1985
2007
Kralupy
Kralupy
4.00 999 137.25 6 143.25
199C1W/5MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha139.30 6 159.99 6 145.30
200C1M/38INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK141.49 4 149.55 4 145.49
201K1M/98JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha141.53 4 147.29 4 145.53
202K1W/34SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice156.67 6 143.75 2 145.75
203PW/12HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz145.81 0 152.13 4 145.81
204K1M/99NOVÁK Václav 2005 VS Tábor145.12 2 147.28 4 147.12
205C1M/39POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha153.49 4 143.77 4 147.77
206K1M/100DOLEŽAL Michal 1967 Benátky146.31 2 1.00 999 148.31
207C1W/6ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha154.08 6 146.36 2 148.36
208C2M/9HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
Třebech.
Třebech.
145.06 4 143.96 8 149.06
209K1W/35HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy146.22 4 147.38 2 149.38
210C2M/10VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
165.71 2 143.42 6 149.42
211C2M/11ČMEJREK Cyril
JINEK Hugo
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
135.17 112 150.12 0 150.12
212K1W/36PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň150.51 4 146.33 4 150.33
213K1M/101JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov159.15 4 146.83 4 150.83
214C2M/12HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
152.00 2 149.61 2 151.61
215C2W/1HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
152.00 2 149.61 2 151.61
216C2X/9ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
147.94 4 155.48 2 151.94
217K1M/102CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy162.85 6 150.68 2 152.68
218K1M/103EGERT Tomáš 2004 Rakovník152.19 52 148.75 4 152.75
219C1M/40PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha155.91 6 153.83 0 153.83
220K1W/37ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK156.88 4 154.14 0 154.14
221PW/13HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy4.00 999 155.48 0 155.48
222K1M/104LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha155.92 2 151.57 4 155.57
223C1M/41STOLÍN Adam 2005 Trutnov155.62 0 157.68 8 155.62
224C1M/42BEIER Alva 2005 Trutnov155.23 2 156.68 4 157.23
225C2M/13HLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
173.41 6 155.00 4 159.00
226PW/14INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK178.19 2 157.57 2 159.57
227C2M/14DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
175.22 12 152.56 8 160.56
228C2W/2DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
175.22 12 152.56 8 160.56
229K1W/38BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz179.95 52 159.00 2 161.00
230PW/15PETŘÍK Marek 2008 USK Pha148.26 102 158.81 4 162.81
231C1M/43VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice165.62 6 156.86 8 164.86
232K1M/105HADRABA Martin 2005 USK Pha161.03 6 4.00 999 167.03
233K1M/106ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy159.41 8 169.78 10 167.41
234K1W/39ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK165.98 2 187.52 4 167.98
235K1W/40ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha172.97 4 169.21 2 171.21
236K1M/107KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov204.24 100 165.95 6 171.95
237K1M/108SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha168.35 4 179.82 102 172.35
238C1W/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor178.40 52 170.63 2 172.63
239C2X/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
208.00 10 175.66 2 177.66
240K1M/109MAREK Pavel 1972 3 Třebech.230.91 56 173.24 6 179.24
241K1M/110KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov201.91 8 177.27 4 181.27
242PW/16URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha162.95 304 179.35 2 181.35
243PW/17ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy180.48 4 185.08 106 184.48
244K1M/111MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.43 104 133.70 52 185.70
245K1M/112KUTEK Michal 2006 USK Pha171.70 202 183.30 6 189.30
246K1M/113CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha185.53 4 173.94 152 189.53
247K1M/114PIŠTORA Michal 2005 Roudnice232.26 58 194.77 8 202.77
248PW/18PLAS Tobiáš 2008 USK Pha162.94 52 218.68 106 214.94
249PW/19PAJMA Lukáš 2008 Kadaň3.00 999 218.64 6 224.64
250K1W/41ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor226.92 10 215.75 154 236.92
251PW/20BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov272.01 2 252.94 4 256.94
252PW/21POLLERT Jonáš 2007 USK Pha156.40 106 208.33 58 262.40
253K1M/115BURGER Jáchym 2006 USK Pha1.00 999 166.31 108 274.31
254PW/22CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy208.32 106 277.54 6 283.54
255K1M/116HOLUB Čeněk 2006 USK Pha191.48 258 139.52 154 293.52
256C2M/15KOPEČEK Radomír
KROFTA Zdeněk
1965
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
143.70 162 4.00 999 305.70
257C2M/16MANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
152.42 208 4.00 999 360.42
258PW/23HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy4.00 999 148.92 260 408.92
Oddíl

Historie procházení