Jarní sjezd na Lužnici

07.04.2018   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:22,70 36
2.1/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:04,80102.10/9,332
3.1/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně20:29,30126.60/11,528
4.1/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand20:31,10128.40/11,624
5.2/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:31,70189.00/17,120
6.2/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice22:17,60234.90/21,316
7.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav22:30,10247.40/22,412
8.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.22:33,20250.50/22,711
9.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.22:38,80256.10/23,210
10.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB23:19,40296.70/26,99
11.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor23:37,10314.40/28,58
12.3/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav23:52,70330.00/29,97
13.2/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:53,90331.20/30,06
14.3/ZSNOVÁK Václav 2005 VS Tábor24:23,30360.60/32,75
15.1/DMSKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko Plz24:34,30371.60/33,74
16.2/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor24:54,80392.10/35,63
17.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.25:09,30406.60/36,92
18.3/DMVOLF Matěj 2003 VS Tábor25:14,60411.90/37,41
19.5/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor25:29,50426.80/38,70
20.6/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.25:46,80444.10/40,30
21.7/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav25:54,60451.90/41,00
22.8/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor26:35,40492.70/44,70
23.9/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz26:37,50494.80/44,90
24.10/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.28:03,30580.60/52,70
  ČAPEK Vojtěch 2002 VS TáborDNS 0
  SAIP Ondřej 2006 Boh.PhaDNS 0
  PAZOUREK Jan 1973 BechyněDNS 0
  NOVÁK Matěj 2004 VS TáborDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  HÁŠA Michal 1981 2 BechyněDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0
Oddíl

Historie procházení