1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

05.05.2018   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha93.68 2 95.36 0 95.36 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha96.63 0 93.41 2 95.410.05/0,168
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.44 2 95.78 0 95.780.42/0,462
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.98.08 4 96.43 0 96.431.07/1,157
5.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.99.71 0 97.30 0 97.301.94/2,053
6.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha101.04 2 102.09 0 102.096.73/7,149
7.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice100.75 0 99.89 4 103.898.53/8,946
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.47 0 107.05 2 109.0513.69/14,443
9. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.57 2 98.26 52 150.2654.90/57,640
10.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha96.61 0 104.50 152 256.50161.14/169,037
11. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha101.77 2 93.89 2 95.890.53/0,635
12. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.75 8 98.92 0 98.923.56/3,733
13. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha96.86 50 97.06 2 99.063.70/3,931
14.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.99.54 8 97.60 2 99.604.24/4,429
15. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha106.75 2 101.49 0 101.496.13/6,427
16. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.99.83 4 104.11 150 103.838.47/8,925
17.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.68 2 104.67 0 104.679.31/9,823
18. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.95 0 111.07 2 106.9511.59/12,221
19.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha107.59 2 107.54 0 107.5412.18/12,819
20.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky108.34 0 109.71 2 108.3412.98/13,617
21.4/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha104.33 8 108.97 0 108.9713.61/14,315
22.4/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy106.98 2 105.26 6 108.9813.62/14,314
23.5/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno109.16 0 109.54 0 109.1613.80/14,513
24. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.91 4 110.62 0 110.6215.26/16,012
25.6/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha117.92 4 109.02 2 111.0215.66/16,411
26. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc109.83 2 108.28 56 111.8316.47/17,310
27.7/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava107.98 6 113.04 2 113.9818.62/19,59
28.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.40 4 112.99 4 115.4020.04/21,08
29.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc114.45 4 113.50 2 115.5020.14/21,17
30.5/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha113.76 2 105.72 356 115.7620.40/21,46
31.6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.21 6 112.64 4 116.6421.28/22,35
32.7/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc113.12 8 109.61 8 117.6122.25/23,34
33. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.117.85 0 111.57 52 117.8522.49/23,63
34.4/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky116.27 4 123.24 8 120.2724.91/26,12
35.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky117.35 4 110.88 10 120.8825.52/26,81
36.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava119.41 56 115.20 6 121.2025.84/27,10
37.5/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno126.56 52 119.29 4 123.2927.93/29,30
38.6/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc115.63 8 125.41 4 123.6328.27/29,60
39.9/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha102.91 50 99.10 56 152.9157.55/60,40
40.8/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha109.08 104 107.08 104 211.08115.72/121,40

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
138/2/036/2/238/2/036/2/274/4/2
238/1/138/2/038/1/138/2/076/3/1
339/1/040/0/039/1/040/0/079/1/0
434/4/235/4/134/4/235/4/169/8/3
540/0/036/4/040/0/036/4/076/4/0
635/4/139/1/035/4/139/1/074/5/1
740/0/039/1/040/0/039/1/079/1/0
835/5/039/1/035/5/039/1/074/6/0
933/7/029/9/233/7/029/9/262/16/2
1037/3/035/4/137/3/035/4/172/7/1
1138/2/038/2/038/2/038/2/076/4/0
1240/0/040/0/040/0/040/0/080/0/0
1340/0/039/0/140/0/039/0/179/0/1
1436/4/035/3/236/4/035/3/271/7/2
1538/2/038/1/138/2/038/1/176/3/1
1639/1/037/2/139/1/037/2/176/3/1
1735/5/035/3/235/5/035/3/270/8/2
1832/8/033/3/432/8/033/3/465/11/4
1940/0/040/0/040/0/040/0/080/0/0
2035/5/038/1/135/5/038/1/173/6/1
2138/2/037/2/138/2/037/2/175/4/1
2238/2/038/2/038/2/038/2/076/4/0
2337/1/237/3/037/1/237/3/074/4/2
Oddíl