5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu

03.09.2011   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.62 4 88.62 0 88.62 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec89.31 2 89.22 0 89.220.60/0,775
3. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.48 2 94.68 0 94.686.06/6,875
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus96.94 0 96.69 4 96.948.32/9,475
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.70 54 93.23 4 97.238.61/9,775
6.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně104.11 4 97.64 0 97.649.02/10,275
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.08 2 98.03 2 98.089.46/10,768
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.40 0 99.71 0 98.409.78/11,068
9. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.73 0 98.46 0 98.469.84/11,162
10.1/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec98.45 8 99.10 0 99.1010.48/11,857
11.2/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava100.29 4 99.26 0 99.2610.64/12,053
12.3/DSSTRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha101.17 2 99.69 0 99.6911.07/12,549
13.4/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa100.59 4 97.74 2 99.7411.12/12,549
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.03 50 93.80 6 99.8011.18/12,646
15. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha91.84 8 90.25 52 99.8411.22/12,746
16. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy103.88 0 100.02 0 100.0211.40/12,946
17.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.100.09 0 101.31 0 100.0911.47/12,943
18.3/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus100.63 2 100.11 0 100.1111.49/13,040
19. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.102.06 2 98.12 2 100.1211.50/13,037
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha101.83 2 100.66 0 100.6612.04/13,635
21.2/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice99.45 2 102.36 0 101.4512.83/14,533
22. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.46 2 99.28 102 101.4612.84/14,531
23.5/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava106.74 2 101.90 0 101.9013.28/15,029
24.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník109.01 4 100.11 2 102.1113.49/15,227
25. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.18 2 104.11 54 102.1813.56/15,325
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky104.68 2 102.34 0 102.3413.72/15,523
27.6/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc107.53 54 102.44 0 102.4413.82/15,621
28.4/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus105.84 4 102.71 0 102.7114.09/15,919
29.5/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.103.34 4 103.37 0 103.3714.75/16,617
30.7/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava103.86 58 99.66 4 103.6615.04/17,015
31.8/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava101.06 6 102.38 2 104.3815.76/17,814
32.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy102.56 2 113.48 50 104.5615.94/18,013
33. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy107.80 4 104.90 0 104.9016.28/18,412
34. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov103.98 4 105.13 0 105.1316.51/18,611
35.6/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice108.50 4 103.65 2 105.6517.03/19,210
36.7/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod105.98 0 105.67 2 105.9817.36/19,69
37. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava106.44 4 102.27 4 106.2717.65/19,98
38.9/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa106.09 2 106.45 0 106.4517.83/20,17
39. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice104.80 2 105.42 52 106.8018.18/20,56
40.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky112.36 6 104.89 2 106.8918.27/20,65
41.8/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz107.04 0 105.58 2 107.0418.42/20,84
42.9/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.36 2 107.14 0 107.1418.52/20,93
43. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice126.39 6 103.23 4 107.2318.61/21,02
44.3/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.36 0 115.04 52 107.3618.74/21,11
45.10/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice110.21 4 108.58 0 108.5819.96/22,50
46.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha114.26 2 106.79 2 108.7920.17/22,80
47. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.106.82 2 107.53 50 108.8220.20/22,80
48.5/DMŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB109.78 0 110.39 2 109.7821.16/23,90
49.6/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.79 0 105.73 100 109.7921.17/23,90
50.11/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha107.84 2 120.16 100 109.8421.22/23,90
51.12/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha108.65 54 108.91 2 110.9122.29/25,20
52.4/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava115.80 52 109.82 2 111.8223.20/26,20
53.5/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha110.07 2 110.65 2 112.0723.45/26,50
54.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.02 10 114.41 0 114.4125.79/29,10
55.6/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava123.59 52 110.66 4 114.6626.04/29,40
56.7/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy131.41 60 112.91 4 116.9128.29/31,90
57. HEK Jan 1979 2 Roudnice115.28 2 160.82 4 117.2828.66/32,30
58.7/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha130.50 0 113.54 4 117.5428.92/32,60
59.8/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy113.73 6 114.49 52 119.7331.11/35,10
60.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB124.33 4 119.89 0 119.8931.27/35,30
61.8/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc118.78 2 146.20 154 120.7832.16/36,30
62.9/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK123.26 0 121.04 0 121.0432.42/36,60
63.9/DMWEISL Jakub 1995 2 USK Pha129.71 102 121.62 0 121.6233.00/37,20
64.10/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.119.08 4 139.78 102 123.0834.46/38,90
65. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy117.35 6 115.03 52 123.3534.73/39,20
66. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.113.25 204 123.88 2 125.8837.26/42,00
67.10/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB123.68 6 144.41 6 129.6841.06/46,30
68.11/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc0.00 999 129.41 2 131.4142.79/48,30
69.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK137.80 12 129.57 2 131.5742.95/48,50
70. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV127.27 6 124.89 54 133.2744.65/50,40
71.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava187.33 10 133.96 2 135.9647.34/53,40
72.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.12 52 130.55 6 136.5547.93/54,10
73.13/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha131.66 8 128.57 10 138.5749.95/56,40
74.11/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky128.81 12 148.83 6 140.8152.19/58,90
75.12/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc134.68 10 104.90 106 144.6856.06/63,30
76.2/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim156.43 10 146.78 2 148.7860.16/67,90
77.3/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha146.37 108 145.51 4 149.5160.89/68,70
78.4/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice146.91 4 172.35 52 150.9162.29/70,30
79.13/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník174.33 60 152.32 6 158.3269.70/78,70
80.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník140.43 56 162.73 6 168.7380.11/90,40
81.14/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc167.86 8 181.26 56 175.8687.24/98,40
82.15/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava136.62 54 134.08 54 188.0899.46/112,20
83.16/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava120.40 108 139.49 60 199.49110.87/125,10
84.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc164.35 52 154.32 202 216.35127.73/144,10
85.17/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava157.76 102 129.66 102 231.66143.04/161,40
86.18/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc129.74 102 133.45 160 231.74143.12/161,50
87.19/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník138.90 106 152.10 104 244.90156.28/176,30
88.6/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc146.38 104 141.11 502 250.38161.76/182,50
89.20/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň168.26 206 167.92 104 271.92183.30/206,80
90.12/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc208.65 254 143.26 306 449.26360.64/407,00
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAAB Ondřej 1973 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl