51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

19.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice128.31 8 124.21 2 126.205 0
2.2/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha134.62 2 134.95 6 136.61710.41/8,20
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy133.31 6 147.89 8 139.31313.10/10,40
4.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha136.80 60 130.76 10 140.7614.55/11,50
5.4/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně161.29 4 143.79 2 145.79119.58/15,50
6.5/PZMKREJČÍ Matěj   SKVS ČB154.24 112 143.69 4 147.69421.48/17,00
7.6/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov155.82 2 138.48 10 148.47822.27/17,60
8.7/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor162.27 2 140.15 10 150.14823.94/19,00
9.8/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV155.72 104 150.59 2 152.58926.38/20,90
10.9/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha148.31 6 165.27 54 154.31128.10/22,30
11.10/PZMMAŤHA Petr 2010 VS Tábor150.98 10 152.59 6 158.59232.38/25,70
12.11/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha163.66 2 180.43 8 165.65839.45/31,30
13.12/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.161.39 8 172.50 58 169.38643.18/34,20
14.13/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy155.73 14 156.79 60 169.73243.52/34,50
15.14/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň160.33 12 146.43 54 172.33146.12/36,50
16.15/PZMREZEK Adam   SKVS ČB168.63 8 169.88 106 176.62950.42/39,90
17.16/PZMSEIDL Marek   Boh.Pha165.28 12 175.46 2 177.27751.07/40,50
18.2/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK180.90 14 157.97 60 194.90268.69/54,40
19.17/PZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice209.08 62 187.29 16 203.28577.08/61,10
20.3/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy199.81 62 186.81 18 204.81278.60/62,30
21.18/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha198.99 62 187.56 18 205.56279.35/62,90
22.19/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn157.94 58 169.05 54 215.93589.73/71,10
23.20/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha221.44 10 217.76 8 225.75799.55/78,90
24.21/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha211.30 70 190.80 60 250.799124.59/98,70
25.4/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy252.76 66 216.72 54 270.721144.51/114,50
26.22/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha258.16 116 274.47 8 282.472156.26/123,80
27.23/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója161.67 164 173.20 208 325.673199.46/158,00
28.24/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor263.50 64 275.23 114 327.501201.29/159,50
29.25/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha190.03 216 179.70 164 343.696217.49/172,30
30.26/PZMPLUTA Štěpán   Boh.Pha153.19 406 169.78 210 379.784253.57/200,90
31.27/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec188.65 262 220.94 166 386.937260.73/206,60
32.5/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy193.37 214 200.82 258 407.37281.16/222,80
33.28/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn135.70 462 141.26 354 495.263369.05/292,40
34.6/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor153.37 558 114.58 602 711.372585.16/463,60
  BECK Hynek   L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl