51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

19.09.2020   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.61 0 85.12 2 84.608
2K1M/2SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice88.44 2 86.16 2 88.159
3K1M/3NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor89.70 8 88.71 0 88.709
4C1M/1ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB90.20 4 89.37 0 89.372
5K1M/4RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.93.41 0 90.38 0 90.377
6K1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor92.34 0 91.72 0 91.717
7C1M/2BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus91.85 2 91.75 0 91.754
8K1M/6MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.08 2 92.22 0 92.224
9K1M/7GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice97.39 0 94.02 0 94.02
10K1M/8NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.25 4 90.17 4 94.167
11K1M/9PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.31 62 86.19 8 94.191
12K1W/1VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor100.83 4 95.44 0 95.444
13C1M/3ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB97.23 2 95.72 0 95.715
14K1M/10TŮMA Martin 1972 2 Hubertus96.02 2 96.21 0 96.208
15C1M/4TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha97.89 2 96.85 0 96.849
16K1M/11KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.10 0 96.17 2 98.173
17C1M/5KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn107.36 0 98.54 0 98.538
18K1W/2ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB100.78 4 98.59 0 98.589
19K1M/12FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.104.04 4 98.86 0 98.863
20C1M/6WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.18 0 98.89 0 98.886
21C1M/7KREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB99.64 2 99.14 0 99.138
22C1M/8VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor99.68 0 99.54 0 99.541
23K1W/3TŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus101.07 6 99.82 0 99.819
24K1W/4KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK99.40 2 99.88 0 99.883
25K1M/13KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB98.68 6 98.32 2 100.323
26K1M/14PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.11 0 99.64 4 101.107
27K1M/15HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice97.19 4 94.84 8 101.193
28K1M/16PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB105.42 6 101.22 0 101.224
29C1M/9RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.101.58 2 101.49 0 101.485
30K1M/17SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice101.58 0 102.78 0 101.582
31K1M/18MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice100.57 52 97.62 4 101.623
32K1M/19ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice98.56 4 97.89 4 101.889
33C1M/10KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV100.35 2 99.98 4 102.347
34K1M/20CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.60 2 98.96 8 102.599
35K1M/21PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.16 2 100.93 2 102.934
36K1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy118.57 2 101.28 2 103.28
37C1M/11HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn106.08 0 103.70 0 103.699
38K1M/22MARTIN Václav   2 Boh.Pha103.13 2 106.19 52 105.126
39K1M/23DRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB124.30 8 103.37 2 105.373
40C1M/12VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor107.13 52 103.43 2 105.43
41K1W/6HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn102.81 4 103.68 2 105.675
42C1M/13HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn104.57 4 103.88 2 105.88
43K1W/7HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.28 6 104.76 2 106.277
44K1M/24PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor102.39 4 106.38 4 106.385
45K1M/25ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak114.75 2 102.92 4 106.918
46K1W/8KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.55 2 105.31 2 107.312
47K1M/26ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice103.40 4 105.89 56 107.404
48C1M/14PRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB105.40 6 105.53 2 107.533
49K1M/27MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav111.14 0 103.59 4 107.585
50K1M/28STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec108.55 2 103.61 4 107.61
51C1M/15SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice112.33 4 103.80 4 107.802
52K1M/29VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand106.14 2 120.49 4 108.139
53C1M/16INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK109.88 4 108.78 0 108.779
54C1M/17HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor105.56 4 106.26 4 109.555
55K1M/30PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha108.49 2 124.77 12 110.494
56C1M/18VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.56 2 109.20 2 111.201
57K1M/31VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor109.67 2 108.32 4 111.667
58C1W/1HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.49 8 107.69 4 111.691
59K1M/32KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.116.07 8 110.34 2 112.337
60C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK112.49 0 110.80 4 112.493
61K1M/33UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně110.80 2 111.84 4 112.797
62C1W/3HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn113.01 0 112.64 2 113.01
63K1M/34VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice107.60 6 111.43 2 113.428
64K1M/35NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor107.27 58 107.60 6 113.595
65C1M/19MAREK Kryštof 2006 Roudnice111.70 2 109.00 6 113.703
66K1M/36HORÁK David 1976 2 Frol107.94 6 113.03 12 113.937
67K1M/37SLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav125.89 8 107.99 6 113.992
68K1M/38FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice112.35 2 110.15 6 114.348
69K1M/39HANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník116.70 0 108.43 6 114.428
70K1W/9RIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor117.04 2 112.52 2 114.521
71K1M/40PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus129.53 2 114.61 0 114.613
72K1W/10ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB112.70 2 116.73 0 114.701
73K1W/11HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy115.08 4 114.73 0 114.728
74K1M/41KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV110.90 4 118.13 4 114.896
75K1M/42NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor111.04 4 132.05 10 115.037
76K1W/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor109.46 6 111.08 4 115.081
77C1M/20SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol107.28 8 107.13 8 115.127
78K1W/13TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy116.28 2 113.41 2 115.414
79C1M/21BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov113.29 4 113.70 2 115.703
80K1M/43OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.114.29 2 115.09 8 116.286
81C1M/22KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor120.39 8 112.54 4 116.537
82K1M/44ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.28 16 104.73 12 116.733
83C1M/23VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník118.07 4 114.83 2 116.83
84K1M/45KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec116.97 2 110.88 6 116.877
85C1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV121.91 4 115.17 2 117.174
86C2M/1PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
115.33 2 113.66 6 117.326
87C1M/24PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.47 4 114.28 154 117.47
88C1M/25PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice116.20 2 115.55 2 117.547
89C1M/26PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor128.66 16 117.67 0 117.671
90K1M/46UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand134.53 0 113.84 4 117.835
91K1M/47JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha111.92 6 4.00 999 117.919
92C1M/27HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.98 2 119.74 2 117.977
93K1M/48ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak110.12 8 113.18 10 118.123
94K1M/49HADRABA Martin 2005 3+ Frol115.99 6 110.38 8 118.377
95K1W/14SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy118.66 0 121.72 6 118.661
96K1W/15STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec118.07 6 116.76 2 118.758
97C1M/28FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice117.59 4 115.49 4 119.492
98C1M/29KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav124.35 54 117.82 2 119.818
99C1M/30WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn113.49 10 113.85 6 119.846
100C1M/31HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz118.11 10 116.01 4 120.01
101K1W/16SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy134.05 6 114.30 6 120.298
102K1M/50KRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha127.72 10 118.60 2 120.599
103K1M/51HRON Robin 1979 2 Kralupy127.59 16 114.71 6 120.711
104C2X/1JINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
118.77 2 120.30 6 120.773
105K1M/52LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec117.34 4 124.63 6 121.336
106C2M/2VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
4.00 999 119.55 2 121.548
107K1W/17MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz131.61 6 119.55 2 121.546
108C1W/5ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB120.07 2 126.52 4 122.067
109C1M/32DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB117.25 6 118.47 4 122.471
110K1M/53HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz118.77 4 122.77 6 122.766
111C1M/33PYTELKA Ján   9 EU116.79 6 131.88 6 122.794
112C1M/34KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV120.06 6 118.82 4 122.816
113K1M/54KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha119.97 8 116.92 6 122.918
114C1M/35MACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy189.23 8 119.47 4 123.474
115C1M/36KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor122.04 2 120.17 8 124.037
116K1M/55ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha122.51 6 122.31 2 124.307
117K1M/56PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha118.39 6 118.31 6 124.314
118K1M/57PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.124.25 12 118.33 6 124.326
119K1M/58VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor118.68 8 120.38 4 124.377
120K1W/18ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz134.48 4 122.40 2 124.40
121K1W/19FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.122.80 4 118.53 6 124.533
122C1M/37ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha134.19 8 124.70 0 124.695
123K1M/59TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz145.68 12 118.77 6 124.772
124K1M/60PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója122.88 2 119.68 6 124.881
125C1W/6ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.03 6 136.78 2 125.025
126K1W/20MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha119.83 6 124.54 6 125.833
127PWK/1SEMERÁD Vít 2010 Roudnice128.31 8 124.21 2 126.205
128K1M/61SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec118.35 8 121.13 8 126.348
129K1M/62KUBÁT Zdeněk   2 Klatovy122.46 4 114.31 50 126.457
130C2X/2VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2004
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
129.93 12 122.73 4 126.728
131K1M/63DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha119.93 8 127.94 60 127.927
132K1W/21ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň125.82 6 124.05 4 128.046
133C1M/38KOTEK Miloš 1974 VS Tábor180.28 4 126.14 2 128.141
134K1M/64NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.126.44 6 118.84 10 128.841
135C1M/39HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník131.68 2 126.90 2 128.90
136C1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy122.94 6 119.11 12 128.944
137K1M/65KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha130.50 4 126.95 2 128.948
138K1W/22BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol132.53 0 125.35 4 129.351
139C1M/40ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.125.75 4 144.74 2 129.75
140K1M/66VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor152.36 6 123.96 6 129.964
141K1M/67ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník127.15 4 126.35 4 130.354
142C2X/3RIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
127.77 16 124.74 6 130.741
143K1M/68DI STEFAN Marco   9 EU125.72 58 120.84 10 130.837
144C1W/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor125.43 6 124.40 106 131.434
145C2M/3KUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub, 2004, Horš.Týn HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
126.78 18 127.49 4 131.493
146K1M/69ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor126.87 8 117.53 14 131.531
147K1M/70MARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha123.68 8 131.90 4 131.675
148K1M/71KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor1.00 999 121.83 10 131.833
149C1M/41DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha134.60 6 129.99 2 131.985
150K1W/23PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.133.66 8 128.02 4 132.021
151K1M/72VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak131.62 4 128.18 4 132.177
152K1W/24RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.20 6 139.98 6 132.198
153C2M/4HAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
138.67 12 125.01 8 133.007
154C1W/9ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB141.20 8 129.22 4 133.224
155K1M/73KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec141.08 4 127.38 6 133.383
156C1W/10VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.43 6 145.42 2 133.428
157K1M/74BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.122.81 18 119.56 14 133.564
158K1M/75FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy134.59 58 131.69 2 133.686
159K1M/76LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus132.07 2 143.51 152 134.067
160K1M/77PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice128.82 12 122.11 12 134.114
161K1M/78ŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.128.25 6 131.69 10 134.252
162K1W/25ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB134.63 4 124.28 10 134.278
163C1W/11HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy127.70 8 128.77 6 134.767
164C1M/42KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy132.87 2 135.42 4 134.872
165K1M/79HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy127.24 8 136.71 52 135.24
166K1W/26MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.55 4 133.61 2 135.606
167PWK/2CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha134.62 2 134.95 6 136.617
168K1W/27NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec137.70 8 134.80 2 136.804
169K1M/80KOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor132.84 4 148.56 6 136.836
170K1W/28ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník139.44 6 131.01 6 137.014
171C1M/43PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.133.56 4 133.04 6 137.562
172K1M/81CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol161.85 22 123.58 14 137.584
173K1W/29PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice154.25 54 135.89 2 137.891
174K1W/30PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.129.91 8 134.32 6 137.912
175K1M/82PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník134.95 4 135.19 52 138.951
176PWK/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy133.31 6 147.89 8 139.313
177C2X/4HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
135.26 56 134.05 6 140.051
178K1M/83MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand129.72 12 134.32 6 140.319
179K1W/31SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz139.45 10 132.32 8 140.315
180PWK/4PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha136.80 60 130.76 10 140.76
181K1M/84PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec134.78 6 136.10 10 140.781
182PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov133.20 8 137.55 10 141.204
183C1M/44ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov155.78 52 137.44 4 141.44
184C2M/5HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
135.48 6 139.91 10 141.481
185PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV147.48 0 139.97 2 141.972
186C2M/6NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
132.50 10 128.94 14 142.497
187C1M/45OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.140.39 8 136.88 6 142.884
188K1M/85UHLÍK František 1975 3+ Bechyně139.68 4 137.24 6 143.236
189K1M/86STANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB137.36 6 126.77 56 143.363
190C2X/5PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
135.43 8 132.19 16 143.427
191C2X/6MOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
135.55 58 137.98 6 143.98
192K1M/87TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn153.87 6 134.23 10 144.231
193C1W/12RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.87 8 141.51 4 145.507
194PWK/5UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně161.29 4 143.79 2 145.791
195C1M/46KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn156.95 2 143.81 2 145.809
196K1M/88PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.138.23 8 166.83 4 146.233
197K1W/32PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec136.42 56 138.40 8 146.397
198K1M/89HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha145.71 4 144.60 2 146.599
199C1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK138.89 8 143.67 10 146.892
200C2X/7PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 139.06 8 147.061
201C1M/47PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník146.20 8 139.34 8 147.342
202PWC/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy139.49 8 141.49 10 147.485
203C2M/7PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 131.65 16 147.645
204K1M/90MATĚJKA Jaroslav 1993 Ot.Strak157.55 4 139.69 8 147.692
205PWK/6KREJČÍ Matěj   SKVS ČB154.24 112 143.69 4 147.694
206PWK/7BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov155.82 2 138.48 10 148.478
207K1W/33KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak154.63 8 140.49 8 148.488
208C1M/48KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor146.64 2 134.93 56 148.637
209C2X/8MACHUTOVÁ Iva
MACHUTA Zdeněk
2003
1964
2 Kralupy
Kralupy
140.87 8 1.00 999 148.871
210K1M/91CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol133.24 16 117.02 62 149.243
211K1M/92KOT Michal 2006 3 Boh.Pha138.69 16 135.49 14 149.491
212PWK/8RIANT Antonín 2010 VS Tábor162.27 2 140.15 10 150.148
213C1W/14TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy142.24 8 140.00 12 150.235
214K1M/93KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz132.68 58 141.42 10 151.419
215K1W/34LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus159.46 2 147.89 4 151.885
216C1M/49MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha170.80 6 148.27 4 152.273
217PWK/9KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV155.72 104 150.59 2 152.589
218C2M/8ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
161.79 66 143.05 10 153.049
219K1M/94PÁCA Jan 2009 3 Kralupy162.34 60 149.67 4 153.667
220PWK/10PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha148.31 6 165.27 54 154.311
221K1M/95KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB161.82 8 148.37 6 154.374
222C1M/50UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně151.57 4 124.40 50 155.573
223K1M/96HRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy140.01 16 149.68 54 156.009
224K1W/35HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha205.92 10 156.02 0 156.018
225K1M/97NOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor146.39 10 174.92 10 156.388
226K1M/98ZIMMER Dominik   9 EU138.82 58 154.42 2 156.421
227C1W/15PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.185.43 6 138.80 18 156.80
228C1W/16MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha144.87 12 153.01 8 156.867
229C1M/51PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice143.91 14 183.47 6 157.914
230K1M/99PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB166.43 12 150.19 8 158.192
231PWK/11MAŤHA Petr 2010 VS Tábor150.98 10 152.59 6 158.592
232K1W/36PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha153.60 6 158.57 4 159.601
233K1W/37BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz152.54 8 161.84 8 160.54
234C1M/52VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor1.00 999 157.48 4 161.475
235PWC/4INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK172.70 0 159.63 2 161.632
236K1M/100POKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha160.31 12 150.17 12 162.168
237K1M/101HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.53 12 149.92 60 162.534
238C2M/9CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
169.82 24 144.61 18 162.609
239K1M/102ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor151.46 12 151.31 12 163.308
240PWC/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha172.04 6 158.16 6 164.157
241C1M/53STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov155.21 10 160.40 4 164.402
242K1W/38HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy161.43 4 161.35 6 165.434
243PWK/12ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha163.66 2 180.43 8 165.658
244K1W/39NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor173.10 52 165.41 2 167.407
245PWK/13KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.161.39 8 172.50 58 169.386
246PWK/14KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy155.73 14 156.79 60 169.732
247K1M/103PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník4.00 999 120.10 50 170.104
248C1M/54ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor171.01 2 162.48 8 170.475
249C2X/9ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
179.53 20 165.91 6 171.913
250PWK/15HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň160.33 12 146.43 54 172.331
251K1M/104MARTIN Václav   3 Boh.Pha162.86 10 173.21 10 172.863
252C2X/10RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
169.45 6 168.76 14 175.454
253PWK/16REZEK Adam   SKVS ČB168.63 8 169.88 106 176.629
254PWK/17SEIDL Marek   Boh.Pha165.28 12 175.46 2 177.277
255C2M/10RUBÍN Daniel
MARTIN Václav
1975 2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 119.68 58 177.675
256C2M/11MAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
157.94 20 1.00 999 177.935
257C2M/12WEBER Oldřich
WENDL Miloslav
1987
1978
2 SKVS ČB
Horš.Týn
4.00 999 119.11 60 179.112
258K1W/40KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy192.16 6 175.18 4 179.184
259C2M/13UHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
175.48 4 168.61 62 179.477
260C1W/17SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy174.99 8 173.69 6 179.687
261C2M/14DVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
187.72 16 164.19 18 182.193
262PWC/6SUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha219.30 58 173.16 10 183.156
263K1M/105KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn125.41 58 123.56 60 183.413
264K1M/106VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn221.30 10 173.59 10 183.594
265K1M/107SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz176.90 8 149.01 56 184.902
266C2X/11SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
175.81 12 179.91 14 187.811
267C2X/12MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
203.86 10 181.04 10 191.043
268K1M/108PLUTA Adam   3 Boh.Pha1.00 999 176.10 16 192.096
269K1W/41SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor146.10 54 189.80 4 193.798
270K1M/109PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.156.45 62 133.83 60 193.825
271C1M/55KOLMAN Filip   3 SKŽižkov177.58 56 183.89 10 193.891
272K1M/110NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.174.77 64 138.24 56 194.235
273PWK/18INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK180.90 14 157.97 60 194.902
274K1W/42MRÁZOVÁ Ema   Boh.Pha186.94 8 186.47 54 194.939
275C1W/18SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor1.00 999 188.44 8 196.44
276K1M/111PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor188.49 8 157.14 62 196.488
277C2X/13KOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
193.86 16 184.38 14 198.379
278K1W/43HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň150.84 54 142.53 56 198.526
279C1W/19SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy191.50 8 1.00 999 199.503
280K1M/112ROLINEC František 2008 Klášter.188.31 12 195.68 52 200.312
281K1M/113ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň171.42 68 183.43 18 201.432
282PWK/19BARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice209.08 62 187.29 16 203.285
283PWK/20VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy199.81 62 186.81 18 204.812
284K1W/44PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník163.42 50 147.36 58 205.359
285PWK/21KRÁL Jakub 2010 USK Pha198.99 62 187.56 18 205.562
286K1M/114DODAL Jan   3 Boh.Pha156.69 58 145.61 60 205.607
287K1M/115NOVÁK Jiří 1970 VS Tábor211.46 12 195.41 16 211.414
288C1M/56NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.161.76 216 151.48 60 211.483
289PWK/22TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn157.94 58 169.05 54 215.935
290K1W/45KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník179.78 56 168.71 54 222.708
291PWC/7KREJČÍ Matěj   SKVS ČB161.32 62 185.45 110 223.318
292PWK/23HRUBEC Matěj   Boh.Pha221.44 10 217.76 8 225.757
293PWC/8KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha207.34 156 229.14 6 235.14
294C2X/14HADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
177.38 60 191.05 64 237.375
295C2X/15HOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
200.65 158 222.39 22 244.387
296PWK/24KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha211.30 70 190.80 60 250.799
297K1M/116VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak144.00 110 228.14 62 254.00
298C2X/16NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
238.18 16 211.22 64 254.181
299C2M/15HRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
236.18 20 1.00 999 256.175
300K1W/46PETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.235.47 54 245.65 12 257.649
301C1M/57HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor154.93 104 4.00 999 258.934
302C2X/17HRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
248.60 16 220.92 66 264.603
303PWK/25HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy252.76 66 216.72 54 270.721
304K1M/117BARTÁK Josef   SKVS ČB168.81 110 167.54 112 278.809
305K1M/118ŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha171.86 110 231.03 210 281.861
306PWK/26ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha258.16 116 274.47 8 282.472
307PWK/27PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója161.67 164 173.20 208 325.673
308PWK/28RIANT Josef 2013 VS Tábor263.50 64 275.23 114 327.501
309PWK/29SKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha190.03 216 179.70 164 343.696
310PWK/30PLUTA Štěpán   Boh.Pha153.19 406 169.78 210 379.784
311PWK/31KLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec188.65 262 220.94 166 386.937
312PWK/32MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy193.37 214 200.82 258 407.37
313PWK/33VEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn135.70 462 141.26 354 495.263
314K1W/47SYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec218.16 462 260.72 368 628.715
315PWK/34VÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor153.37 558 114.58 602 711.372
316K1M/119CMUNT Ondřej 2008 Loko Plz146.61 654 133.39 658 791.393
Oddíl