3. Český pohár žáků ve Strakonicích

27.06.2020   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava109.64 54 110.96 4 114.96 0/0
2.2/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice117.64 2 116.90 4 119.644.68/4,10/0
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy122.19 0 126.39 2 122.197.23/6,30/0
4.4/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor130.77 10 122.36 0 122.367.40/6,40/0
5.5/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha120.49 4 123.96 56 124.499.53/8,30/0
6.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha126.23 6 124.43 2 126.4311.47/10,00/0
7.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava136.82 0 125.78 2 127.7812.82/11,20/0
8.6/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně136.64 0 127.83 2 129.8314.87/12,90/0
9.7/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV130.66 2 131.69 0 131.6916.73/14,60/0
10.8/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov125.68 8 133.01 6 133.6818.72/16,30/0
11.9/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn139.81 6 132.21 4 136.2121.25/18,50/0
12.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand134.98 4 134.66 10 138.9824.02/20,90/0
13.10/PZMKRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc153.97 2 135.27 6 141.2726.31/22,90/0
14.4/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand146.89 58 133.54 8 141.5426.58/23,10/0
15.5/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand135.01 58 140.31 8 148.3133.35/29,00/0
16.11/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha149.58 12 146.97 2 148.9734.01/29,60/0
17.12/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha146.76 4 151.78 2 150.7635.80/31,10/0
18.13/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň146.69 8 146.56 8 154.5639.60/34,40/0
19.14/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha169.57 160 148.35 8 156.3541.39/36,00/0
20.15/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha157.32 14 172.79 8 171.3256.36/49,00/0
21.16/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand167.12 10 179.21 12 177.1262.16/54,10/0
22.17/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha4.00 999 170.22 8 178.2263.26/55,00/0
23.18/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy165.78 18 164.46 14 178.4663.50/55,20/0
24.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK166.89 12 147.44 56 178.8963.93/55,60/0
25.19/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha187.02 6 178.07 4 182.0767.11/58,40/0
26.20/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha196.60 6 181.30 8 189.3074.34/64,70/0
27.21/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha160.27 54 146.63 50 196.6381.67/71,00/0
28.7/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy137.81 254 141.02 56 197.0282.06/71,40/0
29.22/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha150.13 52 191.88 10 201.8886.92/75,60/0
30.23/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand155.42 158 152.62 54 206.6291.66/79,70/0
31.8/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.168.78 108 167.64 56 223.64108.68/94,50/0
32.9/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy211.22 66 181.94 54 235.94120.98/105,20/0
33.10/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand186.89 158 189.22 58 247.22132.26/115,00/0
34.24/PZMTREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha188.50 206 182.91 66 248.91133.95/116,50/0
35.25/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója143.14 206 150.44 110 260.44145.48/126,50/0
36.26/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha176.02 260 179.29 104 283.29168.33/146,40/0
37.11/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy173.29 256 184.18 104 288.18173.22/150,70/0
38.27/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha154.33 162 163.75 162 316.33201.37/175,20/0
39.28/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor152.97 356 150.77 408 508.97394.01/342,70/0
  TOMEČEK David 2011 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl