3. Český pohár žáků ve Strakonicích

27.06.2020   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1FOR/1MRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava76.31 0 5.00 0 76.31
2FOR/2VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha77.57 0 5.00 0 77.57
3K1M/1ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha89.64 2 86.14 0 86.14
4K1M/2KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor89.86 0 86.67 0 86.67
5K1M/3BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand88.25 2 86.80 0 86.80
6K1M/4VENC Ondřej 2007 2 KK Brand90.17 2 87.12 0 87.12
7K1M/5BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha90.45 0 86.44 2 88.44
8FOR/3FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.88.93 0 5.00 0 88.93
9K1M/6TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí89.56 54 89.43 0 89.43
10K1M/7RETEK Václav 2007 2 Olomouc97.22 2 89.49 0 89.49
11K1M/8PANZER Martin 2007 2 Loko Plz91.04 2 89.76 0 89.76
12K1W/1TŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus92.63 0 89.98 0 89.98
13K1W/2MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava89.79 2 90.35 0 90.35
14K1M/9ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice92.75 4 88.66 2 90.66
15K1W/3GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice92.14 2 88.96 2 90.96
16K1M/10KUTEK Michal 2006 2 Frol89.96 4 87.48 4 91.48
17K1M/11FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice92.53 4 91.59 0 91.59
18K1W/4HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn91.61 0 93.78 0 91.61
19C1M/1INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK93.73 0 92.23 0 92.23
20K1M/12SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice91.16 2 90.30 2 92.30
21C1M/2HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK93.00 0 92.78 0 92.78
22K1M/13VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand96.39 2 93.03 0 93.03
23K1M/14ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha93.38 0 91.48 2 93.38
24K1M/15RETEK Toman 2007 2 Olomouc94.31 50 91.61 2 93.61
25K1M/16MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav95.27 0 93.75 4 95.27
26K1M/17KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava95.42 0 94.96 52 95.42
27K1W/5FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava97.05 0 95.73 0 95.73
28K1M/18POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha95.79 0 96.84 0 95.79
29K1M/19SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky95.94 0 96.44 2 95.94
30K1M/20DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB93.97 2 94.69 4 95.97
31K1M/21ANTL Tomáš 2008 2 KK Opava97.70 0 96.05 0 96.05
32K1W/6HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice97.93 0 96.12 0 96.12
33K1M/22MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice92.50 4 89.67 100 96.50
34C1M/3MALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc100.37 0 96.53 0 96.53
35C1M/4VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor94.49 4 94.98 2 96.98
36K1W/7KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc99.01 4 98.23 0 98.23
37K1M/23HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník99.74 2 96.42 2 98.42
38FOR/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor98.45 0 5.00 0 98.45
39K1M/24UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně99.95 0 96.54 2 98.54
40K1M/25POMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc99.17 0 98.62 0 98.62
41K1M/26MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec97.03 2 100.18 2 99.03
42K1M/27KUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava95.41 4 106.22 4 99.41
43K1M/28KUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc101.31 0 100.12 0 100.12
44C1W/1MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK101.40 4 100.20 0 100.20
45C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha100.31 0 99.37 2 100.31
46K1W/8ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice100.32 0 100.86 0 100.32
47C1M/5RETEK Václav 2007 2 Olomouc96.94 4 99.06 2 100.94
48K1M/29HAUCK Marek 2007 2 KVS HK96.97 4 99.08 4 100.97
49K1M/30ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak99.06 52 97.17 4 101.17
50K1M/31MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc101.25 0 103.16 0 101.25
51K1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc97.35 4 99.28 2 101.28
52C1M/6PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB100.97 6 99.47 2 101.47
53K1W/10MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK99.87 2 101.49 0 101.49
54K1M/32HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz103.69 2 99.52 2 101.52
55K1M/33KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha101.81 0 111.16 10 101.81
56K1M/34PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha103.88 0 102.18 0 102.18
57C1M/7BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand100.19 2 101.36 2 102.19
58C1M/8VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand102.21 0 102.80 0 102.21
59K1W/11VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand104.56 0 102.29 0 102.29
60K1M/35BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha103.81 2 100.51 2 102.51
61K1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand108.51 2 100.64 2 102.64
62K1M/36ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc99.15 4 103.43 2 103.15
63K1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk103.66 0 101.26 2 103.26
64K1M/37KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.104.60 54 101.33 2 103.33
65C1W/3VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc113.22 52 103.54 0 103.54
66K1W/14VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc108.27 2 97.59 6 103.59
67K1M/38BERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.101.69 2 104.48 2 103.69
68C1M/9PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz105.17 2 103.75 0 103.75
69K1M/39KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV104.05 2 103.78 0 103.78
70K1M/40HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand105.52 2 100.10 4 104.10
71K1M/40PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha102.10 2 110.45 2 104.10
72K1M/42MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc98.18 50 102.35 2 104.35
73K1W/15ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.64 2 103.11 2 104.64
74K1W/16SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand102.82 2 105.19 0 104.82
75K1M/43NOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc106.18 52 104.84 0 104.84
76K1W/17HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy107.89 4 104.87 0 104.87
77K1M/44SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha105.01 0 105.33 4 105.01
78K1M/45STROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava109.48 2 103.66 2 105.66
79C1M/10VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand106.94 2 103.76 2 105.76
80K1M/46LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec105.90 0 106.89 52 105.90
81K1M/47ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak102.02 4 112.10 4 106.02
82C1W/4NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand109.85 0 106.03 0 106.03
83C1W/5MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava108.44 0 104.34 2 106.34
84K1W/18ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha106.36 0 107.70 0 106.36
85K1W/19ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK106.47 0 105.56 2 106.47
86C1W/6FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava111.26 2 106.57 0 106.57
87K1W/20MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc106.64 0 107.85 2 106.64
88K1M/48CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk111.48 2 106.81 0 106.81
89C1M/11RETEK Toman 2007 2 Olomouc105.39 2 107.95 2 107.39
90K1M/49KÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava109.00 0 105.74 2 107.74
91K1W/21VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand107.74 0 105.99 2 107.74
92C1W/7KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc104.79 52 103.76 4 107.76
93K1M/50POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha111.11 4 107.79 0 107.79
94C1M/12INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK105.93 2 109.91 0 107.93
95K1W/22RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor112.03 8 108.04 0 108.04
96K1M/51SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc108.10 0 108.68 2 108.10
97C1M/13SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha106.18 2 106.16 4 108.18
98K1M/52SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky102.26 6 113.02 6 108.26
99C1M/14KUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc110.93 4 108.31 0 108.31
100C1M/15DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB107.55 2 106.32 2 108.32
101K1M/53ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.115.68 6 102.57 6 108.57
102K1W/23SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy108.73 2 106.59 2 108.59
103K1W/23RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor110.95 2 108.59 0 108.59
104K1M/54PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha110.00 6 104.60 4 108.60
105K1M/55BALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava108.78 6 109.03 0 109.03
106K1M/55KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc108.90 102 107.03 2 109.03
107C1M/16ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc112.08 4 109.16 0 109.16
108K1M/57KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha109.24 0 103.52 8 109.24
109K1W/25SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy107.25 2 117.37 8 109.25
110K1M/58DRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava96.02 50 105.44 4 109.44
111C2M/1INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
109.69 0 113.45 2 109.69
112K1M/59NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.44 6 117.12 100 110.44
113K1M/60KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy108.47 2 112.90 2 110.47
114K1W/26BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice110.68 2 108.75 2 110.75
115K1W/27ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK109.37 2 114.18 0 111.37
116C1M/17SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc109.45 2 110.92 6 111.45
117K1W/28BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno111.49 0 113.77 0 111.49
118K1W/29ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava111.98 4 111.50 0 111.50
119C1M/18HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz107.59 4 111.69 2 111.59
120K1M/61INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK111.81 0 113.85 4 111.81
121K1M/62BOURA Samuel 2007 3 USK Pha113.38 8 107.92 4 111.92
122C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK112.94 2 112.04 0 112.04
123C1W/9VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand116.34 0 112.10 0 112.10
124C1M/19KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV111.83 2 112.15 0 112.15
125K1W/30MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava119.47 2 112.87 0 112.87
126K1M/63SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec120.85 0 110.90 2 112.90
127K1M/64BAAR Dominik 2007 3 KK Opava112.49 4 110.95 2 112.95
128C1W/10MALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc113.45 0 113.17 0 113.17
129K1M/65SAMEK Petr 2008 3 Třebech.113.38 2 109.45 4 113.45
130K1W/31PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec113.49 0 116.08 2 113.49
131K1W/32JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha117.63 0 113.56 0 113.56
132K1M/66KOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava115.30 2 112.22 2 114.22
133K1M/67KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn119.64 4 114.41 0 114.41
134C1W/11ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB114.43 0 114.90 4 114.43
135K1M/68JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.45 2 134.24 6 114.45
136C1M/20FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice112.55 2 114.53 6 114.55
137K1M/69HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy111.03 12 108.73 6 114.73
138K1M/70FABIAN František 2009 3 Ostrava112.93 2 113.98 2 114.93
139PWK/1ROUSEK David 2010 KK Opava109.64 54 110.96 4 114.96
140K1M/71VÍTEK David 2007 3 KK Brno117.16 2 115.08 0 115.08
141C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk116.04 4 113.16 2 115.16
142K1M/72PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.116.07 6 115.64 0 115.64
143K1M/73NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand117.92 8 115.85 0 115.85
144C2M/2RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
117.25 2 116.25 0 116.25
145C1M/21NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc119.11 2 112.74 4 116.74
146C1W/13KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc117.43 0 116.87 0 116.87
147C1M/22PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha120.76 8 114.93 2 116.93
148K1W/33MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha114.00 16 114.94 2 116.94
149K1W/34SRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava130.13 2 117.11 0 117.11
150K1M/74KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava115.25 2 117.43 0 117.25
151C1W/14BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno118.52 0 117.28 0 117.28
152C1M/23PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha113.43 4 125.93 6 117.43
153C1W/15ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK113.44 4 112.98 6 117.44
154K1W/35KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak111.59 6 113.53 4 117.53
155K1W/36JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc120.67 6 113.55 4 117.55
156K1M/75HRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy119.46 16 113.59 4 117.59
157C2X/1SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
125.44 4 118.09 0 118.09
158K1W/37SRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava128.41 2 118.34 0 118.34
159C1W/16SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand116.92 4 118.94 0 118.94
160C1M/24HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník116.93 4 115.14 4 119.14
161PWK/2SEMERÁD Vít 2010 Roudnice117.64 2 116.90 4 119.64
162K1M/76KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand122.94 8 120.04 0 120.04
163K1M/77MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha114.15 6 119.37 6 120.15
164C1W/17VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand124.47 0 118.56 2 120.56
165K1W/38APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus123.89 0 120.65 0 120.65
166K1M/78PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha123.72 6 114.73 6 120.73
167C2M/3PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
122.80 2 119.00 2 121.00
168K1M/79BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa133.80 4 121.18 0 121.18
169C1M/25ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.119.21 2 125.77 8 121.21
170K1M/80HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak115.50 52 113.85 8 121.85
171C2X/2MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
122.01 0 118.83 4 122.01
172C1M/26MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc122.04 0 120.77 2 122.04
173PWK/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy122.19 0 126.39 2 122.19
174C1M/27BAREŠ Hugo 2008 USK Pha120.98 2 118.35 4 122.35
175PWK/4RIANT Antonín 2010 VS Tábor130.77 10 122.36 0 122.36
176K1M/81DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha118.40 4 124.94 8 122.40
177K1M/82ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava122.31 2 118.60 4 122.60
178C2X/3HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
123.92 4 120.98 2 122.98
179K1M/83ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand119.45 4 118.91 104 123.45
180K1W/39ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.132.39 4 123.90 0 123.90
181C2X/4VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
124.01 0 130.83 8 124.01
182C2X/5VACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
132.73 4 124.07 0 124.07
183K1M/84HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha135.37 14 122.22 2 124.22
184K1M/85KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha130.34 2 120.26 4 124.26
185K1W/40TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.124.45 0 129.16 2 124.45
186C1M/28POLLERT Metoděj 2009 USK Pha124.28 2 122.48 2 124.48
187PWK/5CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha120.49 4 123.96 56 124.49
188C2X/6PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.74 2 134.13 6 124.74
189K1M/86VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand123.08 2 122.15 4 125.08
190K1W/41PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha126.20 0 130.95 52 126.20
191K1M/87BAAR Patrik 2007 3 KK Opava135.42 4 122.39 4 126.39
192PWK/6PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha126.23 6 124.43 2 126.43
193K1W/42BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov124.60 2 126.43 4 126.60
194K1M/88MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand129.84 6 125.12 2 127.12
195K1M/89DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.122.18 8 117.25 10 127.25
196PWK/7LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava136.82 0 125.78 2 127.78
197K1W/43LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus128.39 0 133.42 2 128.39
198K1M/90POLLERT Metoděj 2009 USK Pha140.53 8 122.54 6 128.54
199K1M/91WAIS Jakub 2007 3 KK Brand135.64 52 128.96 0 128.96
200C2X/7KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
125.61 4 131.98 6 129.61
201K1M/92PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB131.49 6 125.64 4 129.64
202K1M/93ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha139.11 6 127.78 2 129.78
203PWK/8UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně136.64 0 127.83 2 129.83
204C1W/18HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy123.82 10 116.70 14 130.70
205FOR/5RAK Tomáš 1989 Dukla B.81.11 50 5.00 0 131.11
206K1M/94BAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa141.50 4 125.15 6 131.15
207K1M/95KEPŠTA Martin 2009 KK Brand126.02 8 123.25 8 131.25
208PWK/9KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV130.66 2 131.69 0 131.69
209K1M/96JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava129.18 10 125.79 6 131.79
210K1M/97ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.118.10 14 133.61 4 132.10
211C2M/4VÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
135.39 6 132.62 0 132.62
212K1M/98UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand128.79 4 116.55 52 132.79
213PWK/10BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov125.68 8 133.01 6 133.68
214C1M/29NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand134.85 0 127.72 6 133.72
215C1M/30DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava133.99 0 144.77 6 133.99
216K1M/99ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.153.52 62 130.32 4 134.32
217K1M/100RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand136.53 14 128.45 6 134.45
218PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov130.67 4 135.24 8 134.67
219K1M/101VÍT Matyáš 2009 3 KVS HK133.33 2 131.52 4 135.33
220K1M/102VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor155.17 8 131.88 4 135.88
221K1M/103KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB137.89 6 132.07 4 136.07
222PWK/11TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn139.81 6 132.21 4 136.21
223K1W/44BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa163.84 4 132.40 4 136.40
224K1M/104DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno130.42 10 128.48 8 136.48
225K1M/105HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB134.65 2 127.25 56 136.65
226C1M/31FABIAN František 2009 Ostrava130.97 6 137.52 4 136.97
227C1M/32STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov146.35 6 135.09 2 137.09
228C1W/19SRPOVÁ Lada 2006 Ostrava137.33 0 165.03 12 137.33
229K1W/45HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy135.51 2 142.80 6 137.51
230C1M/33KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc133.29 6 132.00 6 138.00
231PWK/12VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand134.98 4 134.66 10 138.98
232C1W/20JÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc147.50 2 139.28 0 139.28
233K1M/106PÁCA Jan 2009 Kralupy129.34 10 132.63 12 139.34
234K1W/46ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB133.58 6 135.07 6 139.58
235C1M/34JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha132.40 8 132.09 8 140.09
236K1M/107FENCL Mikoláš Aleš 2006 3 Č.Kruml.136.76 56 128.43 12 140.43
237K1M/108HILAR Mikoláš 2009 USK Pha132.73 8 136.97 4 140.73
238C1W/21KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak134.94 6 137.53 4 140.94
239K1M/109TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz137.07 4 121.46 54 141.07
240PWK/13KRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc153.97 2 135.27 6 141.27
241PWK/14PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand146.89 58 133.54 8 141.54
242C1M/35PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.145.89 2 135.93 6 141.93
243C1M/36VÍT Matyáš 2009 KVS HK142.17 0 144.92 2 142.17
244K1M/110KOT Michal 2006 3 Boh.Pha208.57 16 134.54 8 142.54
245C1M/37KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.136.67 6 141.08 6 142.67
246K1M/111PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand135.10 8 114.18 50 143.10
247C2M/5MADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
140.78 8 139.53 4 143.53
248PWC/2DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy145.26 6 143.61 0 143.61
249C1M/38SAMEK Petr 2008 Třebech.138.07 6 135.25 50 144.07
250C1W/22BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov143.15 6 144.27 0 144.27
251K1M/112AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice127.29 54 135.81 10 145.81
252C2M/6BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
149.77 12 139.81 6 145.81
253K1M/113TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha128.54 22 134.00 12 146.00
254C2X/8ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
140.45 6 143.59 10 146.45
255K1M/114PLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha178.12 54 138.56 8 146.56
256K1W/47ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice146.65 0 147.80 4 146.65
257C2X/9JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
143.40 4 140.38 8 147.40
258K1M/115SLÁDEK Michal 2009 Loko Plz139.72 8 165.40 6 147.72
259C1M/39ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha145.73 2 144.89 4 147.73
260C2M/7ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
143.87 10 140.24 8 148.24
261PWK/15VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand135.01 58 140.31 8 148.31
262K1M/116ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand159.32 62 142.85 6 148.85
263PWK/16KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha149.58 12 146.97 2 148.97
264K1M/117VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn165.50 12 147.34 2 149.34
265K1M/118POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha155.21 10 139.91 10 149.91
266C2M/8SAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
156.88 8 144.40 6 150.40
267PWK/17PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha146.76 4 151.78 2 150.76
268C2M/9UHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
154.86 56 146.82 4 150.82
269C2M/10ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
141.58 10 147.52 12 151.58
270PWC/3KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV149.85 2 152.16 0 151.85
271C1M/40KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava148.78 4 199.65 50 152.78
272C1M/41DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha142.89 10 146.00 12 152.89
273C2M/11HRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
145.45 8 164.81 4 153.45
274C2X/10BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
148.52 6 153.50 4 154.52
275PWK/18HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň146.69 8 146.56 8 154.56
276K1W/48ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand141.09 14 162.15 10 155.09
277PWK/19ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha169.57 160 148.35 8 156.35
278C2M/12PALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
142.17 16 142.63 16 158.17
279K1M/119VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak164.16 54 156.36 4 160.36
280K1M/120NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand112.53 56 108.95 52 160.95
281C2M/13DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
155.77 8 163.39 12 163.77
282C2X/11KRÁL Matěj
PODUŠKOVÁ Klára
2008
2008
USK Pha
USK Pha
152.75 12 152.35 58 164.75
283K1M/121ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc156.00 10 176.63 58 166.00
284K1W/49HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň157.06 58 160.59 6 166.59
285K1M/122NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.153.09 14 144.81 60 167.09
286C2X/12HLADÍK Šimon
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
155.16 12 159.53 14 167.16
287K1M/123SLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav116.60 54 116.42 54 170.42
288PWK/20KRÁL Jakub 2010 USK Pha157.32 14 172.79 8 171.32
289PWK/21MRŮZEK David 2010 KK Brand167.12 10 179.21 12 177.12
290PWK/22HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha4.00 999 170.22 8 178.22
291PWK/23MOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy165.78 18 164.46 14 178.46
292PWK/24INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK166.89 12 147.44 56 178.89
293PWK/25ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha187.02 6 178.07 4 182.07
294K1M/124HANČ Pavel 2008 Dukla B.153.13 52 132.11 52 184.11
295C2X/13HRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
179.14 10 212.48 12 189.14
296PWK/26KLÍR Vojtěch 2010 USK Pha196.60 6 181.30 8 189.30
297PWC/4KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha188.77 12 185.59 6 191.59
298PWK/27SEIDL Marek 2010 Boh.Pha160.27 54 146.63 50 196.63
299PWK/28VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy137.81 254 141.02 56 197.02
300K1M/125DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec145.48 56 161.92 54 201.48
301PWK/29SUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha150.13 52 191.88 10 201.88
302PWK/30JUNEK Vojtěch 2011 KK Brand155.42 158 152.62 54 206.62
303K1W/50MRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha193.06 18 186.13 54 211.06
304PWK/31SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.168.78 108 167.64 56 223.64
305PWK/32HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy211.22 66 181.94 54 235.94
306PWK/33HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand186.89 158 189.22 58 247.22
307PWK/34TREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha188.50 206 182.91 66 248.91
308PWK/35PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója143.14 206 150.44 110 260.44
309K1M/126ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň257.30 12 222.57 68 269.30
310PWK/36PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha176.02 260 179.29 104 283.29
311PWK/37MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy173.29 256 184.18 104 288.18
312PWK/38SKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha154.33 162 163.75 162 316.33
313K1M/127RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha160.41 216 189.37 265 376.41
314PWK/39VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor152.97 356 150.77 408 508.97
315K1M/128ŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha149.98 360 173.50 502 509.98
Oddíl