Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu

17.06.2021   Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Lenka Vandasová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.13:50,50 40
2.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor13:52,001.50/0,232
3.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.13:58,007.50/0,924
4.2/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.14:12,7022.20/2,716
5.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:17,1026.60/3,28
6.1/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.15:18,3087.80/10,64
7.1/ZSŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.15:53,20122.70/14,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.13:22,70 40
2.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:35,4012.70/1,632
3.2/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav13:43,1020.40/2,524
4.2/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 3 Č.Kruml.14:14,1051.40/6,416
5.1/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.14:18,2055.50/6,912
6.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.14:28,5065.80/8,28
7.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:01,8099.10/12,34
8.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.15:57,30154.60/19,33
9.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.19:37,50374.80/46,72
10.3/DMŠESTÁKOVÁ Anežka   Č.Kruml.21:34,60491.90/61,31
11.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.22:00,10517.40/64,50
12.2/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.25:47,00744.30/92,70
13.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Marie 2010 Č.Kruml.41:43,901701.20/211,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.12:38,70 28
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:55,1016.40/2,224
3. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.12:55,5016.80/2,220
4.1/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.13:17,3038.60/5,116
5.1/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně13:50,2071.50/9,412
6.2/U23ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.13:51,5072.80/9,611
7.3/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 3 Č.Kruml.14:06,3087.60/11,510
8.1/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.14:12,1093.40/12,39
9.1/VKRESL Ladislav   Č.Kruml.14:27,80109.10/14,48
10.2/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.14:55,70137.00/18,17
11.1/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně14:58,00139.30/18,46
12.2/VPALOUDA Tomáš   Č.Kruml.14:58,50139.80/18,45
13.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:15,80157.10/20,74
14. ŠVEHLA Jan   Č.Kruml.18:09,90331.20/43,73
15.3/ZSKOPŘIVA Filip   Č.Kruml.18:57,20378.50/49,92
16.4/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.21:17,70519.00/68,41
17.5/ZSJANOVSKÝ Michael   Č.Kruml.21:25,30526.60/69,40
18.6/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.22:19,50580.80/76,60
19.2/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.24:29,60710.90/93,70
20.3/ZMMÁČE Jan   Č.Kruml.42:37,001798.30/237,00
21.4/ZMMÁČE Jiří   Č.Kruml.42:42,001803.30/237,70
  PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.DNF 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.15:29,00 16
2.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.15:46,7017.70/1,98
3.2/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.16:13,2044.20/4,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:36,00 15
2. HÁŠA Michal
UHLÍK Jan
1981
2008
Bechyně
Bechyně
14:28,4052.40/6,47
3.1/U23ŠTUDLAR Patrik
VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára
1999
2001
1 Č.Kruml.
VS Tábor
14:44,5068.50/8,43
4.2/U23OLŠÁK Matyáš
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:33,20117.20/14,42
5.1/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:54,60138.60/17,01
6.1/DMŠUTTA Jan
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2008
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:09,30153.30/18,80
Oddíl