Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM

11.05.2022   loděnice SKUP Olomouc
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:53,00 00:55,70 00:53,00 0
2.2/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:57,50 00:56,10 00:56,103.10/5,80
3.3/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:59,40 00:56,90 00:56,903.90/7,40
4.4/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná01:08,00 01:05,20 01:05,2012.20/23,00
5.1/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc01:09,00 01:06,80 01:06,8013.80/26,00
6.2/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc01:11,70 01:08,20 01:08,2015.20/28,70
7.3/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc01:36,00 01:09,20 01:09,2016.20/30,60
8.4/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc01:13,40 01:13,10 01:13,1020.10/37,90
9.5/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc01:15,10 01:13,40 01:13,4020.40/38,50
10.6/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc01:24,70 01:25,00 01:24,7031.70/59,80
11. ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993546.99/6.692,40
12. KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993546.99/6.692,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc00:46,60 00:48,40 00:46,60 0
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk00:51,60 00:53,60 00:51,605.00/10,70
3.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc00:54,40 00:59,60 00:54,407.80/16,70
4.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk00:54,60 00:57,20 00:54,608.00/17,20
5.2/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc01:01,30 01:01,50 01:01,3014.70/31,50
6.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc01:05,40 01:03,00 01:03,0016.40/35,20
7.4/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel01:09,30 01:08,10 01:08,1021.50/46,10
8.5/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc01:13,60 01:12,90 01:12,9026.30/56,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:45,40 00:47,40 00:45,40 0
2.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:45,50 00:47,20 00:45,500.10/0,20
3.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná00:49,40 00:50,20 00:49,404.00/8,80
4.4/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:49,60 00:50,30 00:49,604.20/9,30
5.1/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc00:57,80 00:54,80 00:54,809.40/20,70
6.2/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc00:57,90 00:56,90 00:56,9011.50/25,30
7.3/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc00:58,90 00:59,20 00:58,9013.50/29,70
8.4/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc01:05,50 01:07,30 01:05,5020.10/44,30
9.5/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc01:06,90 01:05,60 01:05,6020.20/44,50
10.6/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc01:10,20 01:09,50 01:09,5024.10/53,10
11. ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993554.59/7.829,50
12. KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993554.59/7.829,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc00:53,90 00:53,60 00:53,60 0
2.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:01,10 01:06,20 01:01,107.50/14,00
3.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk01:04,80 01:01,50 01:01,507.90/14,70
4.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk01:17,30 01:12,60 01:12,6019.00/35,40
5.2/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc01:17,10 01:15,40 01:15,4021.80/40,70
6.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc01:35,70 01:16,30 01:16,3022.70/42,40
7.4/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc01:24,60 01:20,10 01:20,1026.50/49,40
Oddíl