VZ ve slalomu - neděle

20.05.2012   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod78.40 0 79.90 2 78.40 55
2.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa80.70 0 81.10 0 80.702.30/2,951
3.1/U2WITKOWSKI Milton 1992 0 Spremberg82.10 0 83.60 0 82.103.70/4,70
4.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.83.80 2 83.30 0 83.304.90/6,347
5.2/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa86.40 0 86.10 0 86.107.70/9,843
6.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa90.00 0 91.40 0 90.0011.60/14,839
7.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand91.30 0 90.30 0 90.3011.90/15,235
8.3/VMBÍZEK Zdeněk 1971 3 KK Brand91.70 0 92.80 2 91.7013.30/17,031
9.1/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky93.50 0 90.90 2 92.9014.50/18,527
10.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.50 2 93.90 2 94.5016.10/20,523
11. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa96.80 0 95.20 0 95.2016.80/21,419
12. HEK Jan 1979 2 Roudnice98.60 0 98.50 0 98.5020.10/25,618
13.1/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice106.20 6 101.20 0 101.2022.80/29,117
14.4/VMŠENK Marek 1974 0 KK Brand103.20 0 103.00 2 103.2024.80/31,616
15.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky100.20 4 104.20 2 104.2025.80/32,915
16.2/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice104.30 0 105.60 0 104.3025.90/33,014
17.3/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.103.50 4 100.50 4 104.5026.10/33,313
18.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.105.50 0 108.50 0 105.5027.10/34,612
19.3/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky116.10 50 105.10 2 107.1028.70/36,611
20.3/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand108.40 0 112.50 52 108.4030.00/38,310
21.4/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.109.90 0 108.50 4 109.9031.50/40,29
22.4/VTĚHLE Zbyněk 1964 0 Štětí113.30 0 116.40 6 113.3034.90/44,58
23.5/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 0 KK Brand115.90 0 118.50 52 115.9037.50/47,87
24.5/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky114.40 8 115.50 4 119.5041.10/52,46
25.1/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky117.30 6 114.70 8 122.7044.30/56,55
26.4/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice115.20 8 119.70 54 123.2044.80/57,14
27.5/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.125.40 0 126.70 2 125.4047.00/59,93
28.2/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.123.90 4 135.10 4 127.9049.50/63,12
29.6/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov136.40 16 136.10 6 142.1063.70/81,31
30.3/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov139.30 10 132.10 22 149.3070.90/90,40
31.7/ZSKRČ Ladislav 1999 0 KK Brand0.00 999 157.80 6 163.8085.40/108,90
32.1/PZLÜHR Henri 2002 0 Spremberg159.80 58 163.00 2 165.0086.60/110,50
33.8/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 0 KK Brand0.00 999 157.80 10 167.8089.40/114,00
34.4/ZMSTAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.139.90 112 148.30 206 251.90173.50/221,30
35.6/VMFOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand0.00 999 158.60 152 310.60232.20/296,20
36.5/ZMVALENTA Petr 2001 0 Štětí171.70 408 0.00 999 579.70501.30/639,40
  BINDER Martin 1997 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRON Jiří 1951 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení