3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

04.06.2016   Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
ředitel: Ivan Pišvejc   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.99.34 2 97.86 2 99.86 75
2.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha126.02 54 100.20 0 100.200.34/0,375
3.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc101.31 0 101.25 0 101.251.39/1,475
4.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.102.38 0 102.48 0 102.382.52/2,575
5.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha100.67 8 103.57 0 103.573.71/3,775
6. JOLY Cédric   FRA102.38 52 102.58 2 104.584.72/4,70
7.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.73 0 107.36 0 105.735.87/5,975
8.6/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB106.88 2 103.96 2 105.966.10/6,175
9.1/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.108.64 156 104.56 2 106.566.70/6,768
10.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.106.60 2 104.60 2 106.606.74/6,762
11. KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha4.00 999 104.66 2 106.666.80/6,857
12.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc111.07 2 104.85 2 106.856.99/7,053
13. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha110.56 2 107.41 0 107.417.55/7,649
14.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc111.65 2 108.99 0 108.999.13/9,149
15.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK112.93 0 109.04 0 109.049.18/9,246
16.2/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha109.93 2 110.59 0 110.5910.73/10,743
17.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha109.87 4 113.28 6 113.8714.01/14,043
18.3/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice114.04 4 114.23 0 114.2314.37/14,440
19. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja109.02 100 112.58 2 114.5814.72/14,737
20.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.83 2 113.82 2 114.8314.97/15,035
21.4/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha116.29 4 115.75 2 117.7517.89/17,933
22. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus115.65 56 114.09 4 118.0918.23/18,331
23.3/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.04 54 116.47 2 118.4718.61/18,629
24.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja121.03 4 116.54 2 118.5418.68/18,727
25.5/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB119.65 2 118.49 4 121.6521.79/21,825
26.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec117.98 4 122.43 2 121.9822.12/22,223
27.10/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB120.58 2 140.12 206 122.5822.72/22,821
28.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.121.47 4 113.92 50 125.4725.61/25,619
29.3/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent127.68 0 125.36 2 127.3627.50/27,517
30.4/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk121.66 50 128.79 0 128.7928.93/29,015
31.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk138.08 60 123.14 6 129.1429.28/29,314
32.5/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov128.60 2 127.92 4 130.6030.74/30,813
33.6/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK135.92 2 123.65 106 137.9238.06/38,112
34.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha132.23 6 147.69 4 138.2338.37/38,411
35.7/VMJANDA Zbyněk 1974 3 Hubertus129.26 12 156.97 60 141.2641.40/41,510
36. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha146.81 100 142.44 4 146.4446.58/46,69
37.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand156.88 4 147.71 4 151.7151.85/51,98
38.2/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava149.72 56 150.34 2 152.3452.48/52,67
39.7/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc131.64 100 152.80 4 156.8056.94/57,06
40.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc157.64 4 167.71 58 161.6461.78/61,95
41. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.118.75 102 120.73 50 170.7370.87/71,04
42. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.121.10 50 123.72 300 171.1071.24/71,33
43.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice119.64 54 125.04 102 173.6473.78/73,92
44.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha147.81 56 171.65 6 177.6577.79/77,91
45.8/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor126.36 104 126.99 52 178.9979.13/79,20
46. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB122.20 108 124.09 58 182.0982.23/82,30
47.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc132.64 56 145.55 150 188.6488.78/88,90
48.11/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK154.88 52 148.41 52 200.41100.55/100,70
49.7/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.19 262 221.45 60 281.45181.59/181,80
50.8/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn202.98 102 160.76 204 304.98205.12/205,40
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  AITKEN Callum 1999 NZ4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl