2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu

24.04.2011   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha107.23 0 101.90 0 101.90 75/75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha106.69 2 103.61 0 103.611.71/1,768/75
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec108.20 2 107.02 0 107.025.12/5,062/75
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha109.72 0 105.20 2 107.205.30/5,257/75
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.38 2 105.49 2 107.495.59/5,553/75
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.113.69 2 105.68 2 107.685.78/5,749/75
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.106.72 4 108.42 0 108.426.52/6,446/75
8. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha104.62 0 103.51 6 109.517.61/7,543/75
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.75 0 110.69 0 110.698.79/8,640/75
10. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha116.95 0 111.75 0 111.759.85/9,737/75
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.112.81 0 109.91 2 111.9110.01/9,835/68
12. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha117.85 0 113.27 0 113.2711.37/11,233/68
13. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice117.56 2 113.76 0 113.7611.86/11,631/68
14. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy111.57 4 114.02 0 114.0212.12/11,929/62
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc113.61 2 112.29 2 114.2912.39/12,227/57
16. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha116.08 0 113.85 2 115.8513.95/13,725/57
17. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.122.32 4 117.21 0 117.2115.31/15,023/57
18. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy114.53 4 115.37 2 117.3715.47/15,221/53
19. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava121.41 0 113.72 4 117.7215.82/15,519/49
20. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.24 0 117.82 0 117.8215.92/15,617/46
21. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus116.30 4 117.87 2 119.8717.97/17,615/43
22. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.118.59 6 118.13 2 120.1318.23/17,914/40
23. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava118.76 4 116.62 4 120.6218.72/18,413/37
24. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa117.24 2 118.25 4 122.2520.35/20,012/35
25. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava124.32 2 123.47 0 123.4721.57/21,211/33
26. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.64 2 121.67 2 123.6721.77/21,410/31
27. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice120.22 2 127.39 4 131.3929.49/28,99/29
28. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha106.65 4 107.79 52 159.7957.89/56,88/27
29. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.112.68 2 113.70 50 163.7061.80/60,67/27
30. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod115.68 0 116.10 50 166.1064.20/63,06/25
31. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.117.42 2 122.42 54 176.4274.52/73,15/25
32. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice123.68 0 128.06 50 178.0676.16/74,74/23
33. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno114.17 0 132.47 50 182.4780.57/79,13/21
34. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy122.29 0 137.33 106 243.33141.43/138,82/19
35. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus122.38 0 120.79 156 276.79174.89/171,61/17
36. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha110.33 0 0.00 999 999.00 0/15
37. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz121.15 6 0.00 999 127.1525.25/24,80/15
38. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov125.66 4 0.00 999 129.6627.76/27,20/14
39. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava122.17 8 0.00 999 130.1728.27/27,70/13
40. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy130.62 2 0.00 999 132.6230.72/30,10/12
41. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice135.42 0 0.00 999 135.4233.52/32,90/11
42. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha133.11 4 0.00 999 137.1135.21/34,60/10
43. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy127.14 10 0.00 999 137.1435.24/34,60/9
44. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha127.18 10 0.00 999 137.1835.28/34,60/8
45. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí133.41 4 0.00 999 137.4135.51/34,80/7
46. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus134.57 6 0.00 999 140.5738.67/37,90/6
47. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc138.52 4 0.00 999 142.5240.62/39,90/5
48. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava139.88 4 0.00 999 143.8841.98/41,20/4
49. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně140.39 4 0.00 999 144.3942.49/41,70/3
50. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB144.20 6 0.00 999 150.2048.30/47,40/2
51. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha107.15 52 0.00 999 159.1557.25/56,20/1
52. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.46 50 0.00 999 161.4659.56/58,40/1
53. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha111.03 52 0.00 999 163.0361.13/60,00/1
54. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava113.82 54 0.00 999 167.8265.92/64,70/1
55. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz125.32 52 0.00 999 177.3275.42/74,00/0
56. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB134.55 50 0.00 999 184.5582.65/81,10/0
57. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec142.22 56 0.00 999 198.2296.32/94,50/0
58. MAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava142.54 60 0.00 999 202.54100.64/98,80/0
59. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa145.09 104 0.00 999 249.09147.19/144,40/0
60. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha131.98 154 0.00 999 285.98184.08/180,60/0
61. KRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc180.74 106 0.00 999 286.74184.84/181,40/0
62. HRIC Filip 1993 2 Olomouc126.94 160 0.00 999 286.94185.04/181,60/0
63. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa186.76 102 0.00 999 288.76186.86/183,40/0
  KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
Oddíl