Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice83.41 2 81.70 2 83.70
2K1M/2HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno89.63 0 82.93 2 84.93
3K1M/3ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.62 0 86.19 4 87.62
4K1M/4ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky88.77 0 89.43 0 88.77
5K1M/5KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí86.82 2 90.47 2 88.82
6K1M/6KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz91.47 102 87.45 2 89.45
7K1M/7ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB89.14 10 85.48 4 89.48
8K1M/8PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB85.74 4 90.18 10 89.74
9K1M/9MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB90.56 0 93.33 0 90.56
10C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha88.89 2 88.94 2 90.89
11C1M/2KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB88.92 2 91.10 4 90.92
12C1M/3POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB90.35 8 90.87 2 92.87
13C1M/4KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB99.25 2 93.64 0 93.64
14K1M/10ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha95.09 2 91.08 4 95.08
15K1M/11KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha98.69 8 90.26 6 96.26
16K1M/12GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz96.53 0 98.31 0 96.53
17K1M/13ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim95.50 2 96.61 4 97.50
18C1M/5VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB92.39 6 99.76 202 98.39
19K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.04 52 96.79 2 98.79
20K1W/2HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8104.90 2 99.46 0 99.46
21K1M/14BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.76 2 98.54 2 99.76
22K1M/15ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB98.46 50 94.16 6 100.16
23C1M/6PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.94 4 98.96 2 100.96
24K1M/16ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.08 2 99.36 2 101.36
25C1M/7PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha97.49 4 108.94 156 101.49
26C1M/8KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV97.33 8 101.74 0 101.74
27K1M/17PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS104.04 8 99.88 2 101.88
28C1M/9LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha97.98 6 97.30 6 103.30
29K1M/18BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy101.81 2 103.40 0 103.40
30K1M/19STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.08 6 95.70 8 103.70
31C1M/10CEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB101.58 10 99.93 4 103.93
32K1M/20BERAN Václav 2000 2 USK Pha100.05 4 127.31 6 104.05
33K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha104.20 0 103.79 110 104.20
34C1M/11CHOD David 1982 2 Blovice101.18 4 101.05 6 105.18
35C2M/1POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
106.38 2 102.93 6 108.38
36K1W/4URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky110.52 54 106.86 2 108.86
37K1W/5DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha103.75 6 109.58 8 109.75
38C2M/2MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
101.98 8 0.00 999 109.98
39K1M/21ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS127.01 110 108.44 2 110.44
40C1M/12WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB106.56 4 97.32 52 110.56
41K1M/22BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS105.02 6 108.14 158 111.02
42C1M/13KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB102.33 10 96.62 154 112.33
43K1M/23POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy123.66 2 110.48 2 112.48
44K1W/6ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB109.23 4 0.00 999 113.23
45K1M/24WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha106.25 52 107.63 6 113.63
46K1M/25ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.103.97 110 107.69 6 113.69
47K1W/7ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB113.82 0 115.85 0 113.82
48C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha112.30 2 124.97 4 114.30
49K1W/8BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha121.50 10 113.16 2 115.16
50K1M/26RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha113.30 12 114.20 2 116.20
51K1M/27HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand143.71 56 117.96 0 117.96
52K1W/9KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV116.40 2 116.14 6 118.40
53C1M/14PŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec113.31 8 111.16 8 119.16
54K1W/10ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy117.77 2 134.20 6 119.77
55C1W/2ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB116.93 14 118.36 2 120.36
56C2M/3KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
118.09 12 116.91 4 120.91
57K1M/28GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS113.32 8 129.96 8 121.32
58K1W/11DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha125.66 2 115.88 6 121.88
59K1W/12DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha118.22 4 148.53 8 122.22
60K1M/29BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.112.74 10 132.25 6 122.74
61K1M/30ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.46 8 131.27 4 124.46
62C1M/15WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.21 58 116.22 10 126.22
63K1W/13ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS122.31 4 147.42 0 126.31
64K1M/31KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice128.60 54 120.36 6 126.36
65K1W/14PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS125.77 4 141.88 52 129.77
66K1M/32MILYÁN David 2001 3 L.Žatec129.85 12 123.79 6 129.79
67K1M/33ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky128.70 54 122.49 10 132.49
68K1M/34GROTOV Alex 1900 0 RUS123.71 12 114.98 202 135.71
69C1M/16ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice118.76 52 127.80 8 135.80
70K1M/35REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB151.27 54 135.73 2 137.73
71K1M/36PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha133.99 8 146.97 104 141.99
72C2M/4PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
142.76 156 144.47 8 152.47
73K1W/15NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec152.69 2 147.26 8 154.69
74K1M/37KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice126.03 52 107.71 54 161.71
75K1M/38ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha104.06 58 113.37 56 162.06
76K1M/39LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha108.45 58 124.26 158 166.45
77K1M/40KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB128.93 54 120.95 54 174.95
78K1M/41PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice161.78 14 160.98 58 175.78
79K1M/42ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.151.40 56 174.17 104 207.40
80C1W/3FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha136.62 104 150.04 158 240.62
81K1M/43PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life181.30 202 180.73 106 286.73
82K1M/44YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS0.00 999 185.89 170 355.89
83K1M/45NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec210.39 162 192.36 202 372.39
84K1M/46PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl