Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix

21.05.2016   Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
ředitel: Lenka Vandasová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz12:28,30
2K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.13:31,20
3K1W/2BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:03,50
4C1M/1HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:06,20
5K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:10,90
6C1M/2NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:11,50
7C1M/3NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:13,60
8C1M/4KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.14:35,60
9C1M/5ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:36,80
10K1M/2KRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.14:43,90
11K1W/4MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.14:48,60
12C1M/6SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:49,10
13C1M/7ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:51,50
14C2M/1BAYEROVÁ Barbora
KLÍMA Jan
1998
1998
Val.Mez.
Č.Kruml.
14:51,70
15C2M/2VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
14:58,30
16C2M/3PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:04,90
17C2M/4NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:09,10
18K1M/3KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:12,80
19C1M/8JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:15,80
20C2M/5MAŠÍNOVÁ Marie
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
15:19,20
21C2M/6HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:23,40
22C1M/9KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:41,70
23K1W/5BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav15:46,50
24K1M/4KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.15:48,00
25K1M/5GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:50,20
26K1W/6KOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav16:07,10
27K1M/6KLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.16:12,50
28C2M/7JINDRÁK Petr
LAGNEROVÁ Jana
1969
1959
2 Tech.Pha
Soběslav
16:12,70
29C1M/10ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.16:24,80
30K1W/7NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.16:33,40
31C1M/11ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.16:47,80
32K1M/7VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:48,50
33C2M/8SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
16:52,30
34C1M/12MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.17:04,00
35K1W/8HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.17:16,90
36C2M/9ŠTUDLAR Patrik
STAŇKOVÁ Antonie
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:33,00
37C2M/10HALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:36,70
38C2M/11HLAVNIČKOVÁ Tereza
MAREŠ Jakub
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:55,80
39K1M/8FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.18:12,70
40K1W/9STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.18:17,00
41K1M/9KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.18:39,70
42C2M/12NOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:41,10
43K1W/10ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav19:09,30
44K1M/10OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.19:31,80
45K1M/11SEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.19:50,30
46K1M/12ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav19:51,80
47K1M/13MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.20:23,90
48K1M/14POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.21:14,30
Oddíl