Slalom ve Strakonicích

30.06.2018  
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha93.40 0 90.49 0 90.49 137
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV102.71 2 98.86 2 100.8610.37/11,5129
3.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor104.34 2 102.35 0 102.3511.86/13,1125
4.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB101.12 2 102.50 2 103.1212.63/14,0121
5.3/VMCHOD David 1982 2 Blovice121.21 4 101.80 2 103.8013.31/14,7117
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy106.69 0 103.99 0 103.9913.50/14,9113
7.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.30 0 104.95 0 104.9514.46/16,0109
8. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB105.21 0 104.97 2 105.2114.72/16,3105
9. GOTVALD Robert 1990 3 Č.Lípa103.49 2 107.80 4 105.4915.00/16,6101
10.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov121.41 100 106.54 0 106.5416.05/17,797
11.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.90 6 104.91 2 106.9116.42/18,193
12.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor107.44 0 116.75 2 107.4416.95/18,789
13.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK112.53 2 109.11 0 109.1118.62/20,685
14. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor110.35 0 113.73 4 110.3519.86/21,981
15.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek110.82 50 109.42 2 111.4220.93/23,177
16.5/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn120.97 52 111.70 0 111.7021.21/23,473
17.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn111.75 0 111.05 2 111.7521.26/23,569
18.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.55 2 112.10 0 112.1021.61/23,965
19. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník117.78 0 112.55 0 112.5522.06/24,461
20.1/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn110.75 2 119.65 2 112.7522.26/24,657
21.6/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha116.19 4 111.73 2 113.7323.24/25,753
22.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.50 0 115.88 2 115.5025.01/27,649
23.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov117.08 0 118.81 0 117.0826.59/29,445
24.2/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.15 2 114.64 4 117.1526.66/29,541
25.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.87 6 117.29 0 117.2926.80/29,637
26.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav120.26 0 116.35 2 118.3527.86/30,833
27.2/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov116.65 2 116.37 2 118.3727.88/30,829
28. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor122.44 2 119.32 0 119.3228.83/31,925
29.3/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB145.72 2 116.36 4 120.3629.87/33,024
30.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha126.88 0 120.57 0 120.5730.08/33,223
31.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor125.57 0 123.05 0 123.0532.56/36,022
32.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.36 2 123.16 0 123.1632.67/36,121
33.7/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn4.00 999 121.75 2 123.7533.26/36,820
34.6/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB122.43 2 147.17 52 124.4333.94/37,519
35.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB119.04 6 123.83 8 125.0434.55/38,218
36.7/VSSÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus142.54 4 123.49 2 125.4935.00/38,717
37.8/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.129.42 0 127.25 0 127.2536.76/40,616
38.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor127.34 0 127.78 0 127.3436.85/40,715
39.5/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov150.68 54 123.89 6 129.8939.40/43,514
40.2/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz144.93 4 133.59 0 133.5943.10/47,613
41.1/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa126.24 8 135.47 0 134.2443.75/48,312
42.8/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy130.45 4 145.64 0 134.4543.96/48,611
43.4/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus142.46 2 132.94 2 134.9444.45/49,110
44.9/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice132.94 10 130.19 6 136.1945.70/50,59
45.10/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha130.36 6 168.06 2 136.3645.87/50,78
46.11/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak136.14 2 133.16 8 138.1447.65/52,77
47.12/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice142.13 0 138.36 0 138.3647.87/52,96
48.5/VEGERT Luděk 1971 Roztoky142.43 4 136.46 2 138.4647.97/53,05
49.3/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha141.11 2 137.02 2 139.0248.53/53,64
50.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor171.42 0 138.47 2 140.4749.98/55,23
51.6/VŠERÝ Michal 1971 9 C.K.Rožát.137.86 4 162.17 54 141.8651.37/56,80
52.2/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník162.67 60 141.82 2 143.8253.33/58,92
53.7/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov154.18 4 163.10 4 158.1867.69/74,81
54.4/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha216.80 10 152.47 6 158.4767.98/75,10
55.9/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy110.71 102 162.07 6 168.0777.58/85,70
56.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV180.02 4 195.72 2 184.0293.53/103,40
57.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice191.77 2 191.02 154 193.77103.28/114,10
58.6/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha1.00 999 166.94 56 222.94132.45/146,40
59.2/PZSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov196.74 152 294.04 104 348.74258.25/285,40
  NĚMEC Aleš 1976 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Karel 1994 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení