vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.Český pohár ve slalomu

27.08.2011   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha103.21 6 101.34 2 103.34 75
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.56 2 106.81 0 106.813.47/3,468
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.107.48 2 108.50 0 108.505.16/5,062
4. BEŇUŠ Matej 1987 SVK107.06 0 105.41 4 109.416.07/5,90
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha110.92 0 105.83 4 109.836.49/6,357
6. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.110.39 2 110.43 0 110.437.09/6,953
7. BAĎURA Jerguš 1991 SVK110.54 2 110.23 2 112.238.89/8,60
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.12 0 112.12 2 114.1210.78/10,449
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.26 2 114.52 0 114.5211.18/10,846
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.115.36 0 114.44 4 118.4415.10/14,643
11. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.18 2 118.39 50 168.3965.05/62,940
12. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha110.40 2 109.13 102 211.13107.79/104,337
13. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.113.46 2 110.71 0 110.717.37/7,135
14. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha118.09 2 114.59 0 114.5911.25/10,933
15. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.116.00 0 117.74 0 116.0012.66/12,331
16. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc119.49 2 116.42 2 118.4215.08/14,629
17. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha119.69 2 119.47 0 119.4716.13/15,627
18. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB123.67 0 120.22 0 120.2216.88/16,325
19. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn122.94 6 116.36 4 120.3617.02/16,523
20. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn116.51 4 132.91 4 120.5117.17/16,621
21. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.118.04 4 123.23 0 122.0418.70/18,119
22. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.27 6 111.93 50 122.2718.93/18,317
23. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha131.90 2 124.05 0 124.0520.71/20,015
24. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha120.09 4 0.00 999 124.0920.75/20,114
25. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja124.04 2 123.75 8 126.0422.70/22,013
26. GURECA Marko 1996 SVK122.32 10 120.09 6 126.0922.75/22,00
27. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň129.78 50 126.69 0 126.6923.35/22,612
28. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha133.59 8 125.31 2 127.3123.97/23,211
29. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha122.35 52 124.18 4 128.1824.84/24,010
30. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB121.25 56 123.42 6 129.4226.08/25,29
31. JANČAR David 1974 2 USK Pha122.95 8 0.00 999 130.9527.61/26,78
32. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy131.19 4 131.25 2 133.2529.91/28,97
33. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.128.60 10 125.81 56 138.6035.26/34,16
34. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV136.07 58 133.18 8 141.1837.84/36,65
35. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha147.28 2 147.39 2 149.2845.94/44,54
36. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.119.21 52 123.66 54 171.2167.87/65,73
37. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB125.18 56 118.24 56 174.2470.90/68,62
38. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov145.34 56 0.00 999 201.3498.00/94,81
39. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy133.87 102 145.74 206 235.87132.53/128,20
40. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava148.33 102 141.60 102 243.60140.26/135,70
41. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava127.34 152 152.31 104 256.31152.97/148,00
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0
  MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha116.41 4 111.86 2 113.86 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha116.15 2 118.15 0 118.154.29/3,868
3. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.130.49 4 118.83 0 118.834.97/4,462
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha126.23 2 119.29 2 121.297.43/6,557
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.129.42 6 124.50 0 124.5010.64/9,353
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB127.88 0 127.50 4 131.5017.64/15,549
7. JULL Louise 1988 NZL125.20 6 133.26 2 135.2621.40/18,80
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava131.00 8 133.84 2 135.8421.98/19,346
9. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha138.51 2 143.44 0 143.4429.58/26,043
10. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.111.58 0 112.10 54 166.1052.24/45,940
11. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha137.99 8 146.67 160 306.67192.81/169,337
12. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha121.16 52 114.87 0 114.871.01/0,935
13. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.122.86 54 119.64 0 119.645.78/5,133
14. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava158.96 56 137.83 0 137.8323.97/21,131
15. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV146.16 0 140.73 4 144.7330.87/27,129
16. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice143.29 208 144.80 6 150.8036.94/32,427
17. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava151.44 2 0.00 54 153.4439.58/34,825
18. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava149.64 4 165.33 52 153.6439.78/34,923
19. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy136.14 202 150.56 6 156.5642.70/37,521
20. JONES Luuka 1988 NZL117.55 52 120.83 56 169.5555.69/48,90
21. BOUZIDI Carole 1985 FRA125.84 52 120.78 50 170.7856.92/50,00
22. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice119.14 54 121.71 52 173.1459.28/52,119
23. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.133.69 52 133.99 102 185.6971.83/63,117
24. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy141.73 54 0.00 999 195.7381.87/71,915
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice145.99 56 145.94 156 201.9988.13/77,414
26. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 SVK144.33 302 151.15 56 207.1593.29/81,90
27. VAN WIJK Katrina 1988 CAN151.20 102 133.77 202 253.20139.34/122,40
28. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí196.51 60 171.86 102 256.51142.65/125,313
29. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB161.21 102 142.78 154 263.21149.35/131,212
30. CHRAŠTELOVÁ Nika 1995 SVK159.27 352 154.56 406 511.27397.41/349,00
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0
  DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 0 999.00 0
  TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec0.00 999 0.00 0 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 0 999.00 0
  MANN Dana 1984 SVK0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
114.10 0 110.75 4 114.75 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
116.38 2 113.36 2 115.360.61/0,553
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
109.97 4 109.56 6 115.560.81/0,747
4. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
140.17 6 122.24 2 124.249.49/8,342
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
118.69 2 116.58 8 124.589.83/8,638
6. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
132.94 4 136.33 4 140.3325.58/22,334
7. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
125.24 4 127.46 52 179.4664.71/56,431
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
130.12 6 125.30 56 181.3066.55/58,028
9. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
116.96 0 113.04 102 215.04100.29/87,425
10. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
119.31 10 116.74 152 268.74153.99/134,222
11. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
114.23 54 114.94 2 116.942.19/1,920
12. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
138.06 104 132.47 6 138.4723.72/20,718
13. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
160.21 108 132.04 8 140.0425.29/22,016
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
145.73 10 147.72 10 155.7340.98/35,714
15. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
114.75 158 115.46 54 169.4654.71/47,712
16. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
131.05 156 131.56 54 185.5670.81/61,710
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
133.88 102 135.52 52 187.5272.77/63,49
18. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
139.20 54 127.72 60 187.7272.97/63,68
19. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
182.85 6 152.51 160 188.8574.10/64,67
20. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
135.47 54 131.71 104 189.4774.72/65,16
21. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
151.27 160 149.29 54 203.2988.54/77,25
22. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
164.90 62 201.76 112 226.90112.15/97,74
23. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
151.92 116 155.97 156 267.92153.17/133,53
24. RENČÍN Tomáš
HAJDUČÍK Miroslav
1961
1962
3 Sláv.HK
Sláv.HK
174.75 162 181.43 162 336.75222.00/193,52
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 0 999.00 0
  ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 0 999.00 0
  PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha99.02 0 96.43 0 96.43 75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.38 0 102.33 0 102.335.90/6,168
3. BENEŠ Jindřich 1985 2 USK Pha107.00 0 103.70 0 103.707.27/7,562
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha100.18 0 97.89 6 103.897.46/7,757
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha101.57 4 104.59 0 104.598.16/8,553
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec105.57 0 102.83 2 104.838.40/8,749
7. HEURTEAU Ciran 1987 IRL106.29 0 103.38 2 105.388.95/9,30
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.104.95 0 108.31 4 112.3115.88/16,546
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.08 0 112.76 2 114.7618.33/19,043
10. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha103.16 0 100.97 52 152.9756.54/58,640
11. DAWSON Mike 1984 NZL101.22 2 103.03 50 153.0356.60/58,70
12. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.20 0 114.33 106 220.33123.90/128,537
13. MANN Scott 1983 USA101.50 0 104.46 150 254.46158.03/163,90
14. ŠAJBIDOR Ján 1983 SVK103.37 50 100.31 0 100.313.88/4,00
15. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.10 54 102.22 0 102.225.79/6,035
16. RAIBA Omar 1988 ITA104.67 4 103.05 0 103.056.62/6,90
17. MRÁZ Tomáš 1983 SVK103.28 50 100.59 4 104.598.16/8,50
18. VASEY Robin 1984 NZL112.05 0 102.81 2 104.818.38/8,70
19. CLARKE Joe 1992 GBR109.71 4 105.66 0 105.669.23/9,60
20. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha109.65 2 105.99 0 105.999.56/9,933
21. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.93 52 100.38 8 108.3811.95/12,431
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha111.50 0 108.80 0 108.8012.37/12,829
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.114.09 4 108.91 0 108.9112.48/12,927
24. POTOČNÝ Marcel 1985 SVK108.10 4 103.35 6 109.3512.92/13,40
25. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.60 4 0.00 999 109.6013.17/13,725
26. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.109.75 0 105.87 100 109.7513.32/13,823
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha112.17 0 111.12 0 111.1214.69/15,221
28. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy107.59 4 107.86 4 111.5915.16/15,719
29. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava110.83 2 111.70 4 112.8316.40/17,017
30. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus114.36 102 110.95 2 112.9516.52/17,115
31. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno107.04 6 112.01 152 113.0416.61/17,214
32. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha112.20 2 0.00 999 114.2017.77/18,413
33. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec112.98 2 111.06 52 114.9818.55/19,212
34. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.14 4 103.74 100 115.1418.71/19,411
35. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod113.55 2 111.78 150 115.5519.12/19,810
36. HRIC Filip 1993 2 Olomouc120.76 0 114.53 2 116.5320.10/20,89
37. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice114.77 2 118.21 52 116.7720.34/21,18
38. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa126.52 156 112.94 4 116.9420.51/21,37
39. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.115.77 2 113.84 50 117.7721.34/22,16
40. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava115.51 58 118.05 0 118.0521.62/22,45
41. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus118.36 0 122.35 104 118.3621.93/22,74
42. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava122.77 100 116.43 4 120.4324.00/24,93
43. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.43 2 120.75 402 124.4328.00/29,02
44. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy131.80 54 123.42 4 127.4230.99/32,11
45. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK132.30 300 125.93 2 127.9331.50/32,70
46. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice128.00 102 124.90 6 130.9034.47/35,70
47. DEGENARO Giovanni 1992 ITA103.18 54 103.48 52 155.4859.05/61,20
48. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava115.52 50 112.10 52 164.1067.67/70,20
49. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy135.76 104 115.18 52 167.1870.75/73,40
50. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc117.84 54 0.00 999 171.8475.41/78,20
51. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK127.29 106 129.95 50 179.9583.52/86,60
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 0 999.00 0
  BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice0.00 999 0.00 0 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha144.45 152 128.71 54 182.71 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB141.14 406 174.14 102 276.1493.43/51,153
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava146.13 306 181.47 210 391.47208.76/114,347
4. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha172.39 210 156.67 354 510.67327.96/179,542
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3