vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod RD

26.05.2007   USD Trnávka
ředitel: Viktor Míka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.100.26 0 98.39 0 198.65  75
2. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha99.91 4 102.22 2 208.13 9.48/4,868
3. Mašek Jan 1978 MT USK Pha104.21 0 101.34 4 209.55 10.90/5,562
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha105.31 0 109.52 0 214.83 16.18/8,157
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.109.68 2 104.56 0 216.24 17.59/8,953
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.106.40 2 108.03 2 218.43 19.78/10,049
7. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.52 2 109.31 2 219.83 21.18/10,746
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.109.52 4 107.39 4 224.91 26.26/13,243
9. Jančar David 1974 2+ USK Pha112.54 2 110.98 0 225.52 26.87/13,540
10. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.105.47 4 113.55 6 229.02 30.37/15,337
11. Busta Jan 1989 1 USK Pha113.17 2 114.01 0 229.18 30.53/15,435
12. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.116.06 2 121.44 2 241.50 42.85/21,633
13. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.121.44 6 113.39 4 244.83 46.18/23,231
14. Herink Jiří 1990 1 Olomouc123.00 4 124.27 2 253.27 54.62/27,529
15. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn120.50 8 130.37 8 266.87 68.22/34,327
16. Říha Martin 1992 2+ USK Pha131.45 4 137.10 2 274.55 75.90/38,225
17. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha119.23 0 115.43 54 288.66 90.01/45,323
18. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha142.30 10 140.51 2 294.81 96.16/48,421
19. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.123.89 56 115.13 2 297.02 98.37/49,519
20. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov111.64 52 125.56 8 297.20 98.55/49,617
21. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa150.76 2 141.33 14 308.09 109.44/55,115
22. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK139.64 56 128.96 2 326.60 127.95/64,414
23. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy149.10 8 162.13 10 329.23 130.58/65,713
24. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha145.74 4 128.99 52 330.73 132.08/66,512
25. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK136.67 12 120.94 62 331.61 132.96/66,911
26. Jordán František 1991 2+ SKVeselí126.56 6 148.25 58 338.81 140.16/70,610
27. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV116.47 52 126.49 62 356.96 158.31/79,79
28. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.150.66 108 119.19 8 385.85 187.20/94,28
29. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus171.15 54 154.80 8 387.95 189.30/95,37
30. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK141.92 2 149.03 106 398.95 200.30/100,86
31. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK132.32 56 121.66 104 413.98 215.33/108,45
32. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB137.00 54 0.00 999 1190.00  4
33. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.123.38 110 0.00 999 1232.38  3
34. Božek Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 144.29 160 1303.29  2

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.111.53 2 109.49 0 223.02  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha110.59 0 113.06 2 225.65 2.63/1,253
3. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha111.98 0 114.25 4 230.23 7.21/3,247
4. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha116.05 2 115.37 2 235.42 12.40/5,642
5. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha116.33 0 117.07 4 237.40 14.38/6,438
6. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha120.64 4 122.05 0 246.69 23.67/10,634
7. Slováková Petra 1986 1 USK Pha117.14 0 124.90 6 248.04 25.02/11,231
8. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.111.71 0 114.52 50 276.23 53.21/23,928
9. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.128.33 0 139.97 12 280.30 57.28/25,725
10. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.124.83 6 131.56 108 370.39 147.37/66,122
11. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.134.52 0 126.36 4 264.88 41.86/18,820
12. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha131.88 2 129.19 4 267.07 44.05/19,818
13. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek138.11 4 136.61 2 280.72 57.70/25,916
14. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.143.04 2 135.31 4 284.35 61.33/27,514
15. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB144.59 14 130.13 2 290.72 67.70/30,412
16. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec151.90 4 134.51 2 292.41 69.39/31,110
17. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy124.45 54 126.60 0 305.05 82.03/36,89
18. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha121.08 54 130.79 6 311.87 88.85/39,88
19. Polívková Hana 1989 2+ Blovice134.33 4 140.30 56 334.63 111.61/50,07
20. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV141.33 8 135.70 60 345.03 122.01/54,76
21. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice140.92 8 171.82 56 376.74 153.72/68,95
22. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.133.82 58 135.65 60 387.47 164.45/73,74
23. Benešová Martina 1986 2+ Sušice141.71 106 134.99 10 392.70 169.68/76,13
24. Dandová Anna 1988 2+ Benátky129.67 56 120.26 108 413.93 190.91/85,62
25. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc139.82 52 145.20 104 441.02 218.00/97,71
26. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.140.61 60 137.13 110 447.74 224.72/100,80
27. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha184.29 16 144.45 108 452.74 229.72/103,00
28. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa130.86 54 132.71 160 477.57 254.55/114,10
29. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK220.81 62 158.67 56 497.48 274.46/123,10
30. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice145.96 62 121.61 208 537.57 314.55/141,00
31. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha0.00 999 125.76 352 1476.76  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
105.25 4 104.95 0 214.20  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
105.66 2 107.60 0 215.26 1.06/0,553
3. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
109.68 0 110.14 2 221.82 7.62/3,647
4. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
112.75 0 111.66 4 228.41 14.21/6,642
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
113.25 2 114.03 0 229.28 15.08/7,038
6. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
114.07 2 115.10 2 233.17 18.97/8,934
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.31 2 112.03 8 238.34 24.14/11,331
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
121.02 2 117.17 2 242.19 27.99/13,128
9. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
127.84 2 128.70 8 266.54 52.34/24,425
10. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
134.75 4 136.14 8 282.89 68.69/32,122
11. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
136.64 10 132.84 4 283.48 69.28/32,320
12. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
132.02 12 140.67 2 286.69 72.49/33,818
13. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
145.40 8 164.48 10 327.88 113.68/53,116
14. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
121.16 56 127.20 54 358.36 144.16/67,314
15. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
164.24 52 142.42 4 362.66 148.46/69,312
16. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
164.26 4 161.78 56 386.04 171.84/80,210
17. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
143.16 4 132.52 152 431.68 217.48/101,59
18. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 999 123.77 2 1124.77  8
19. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
132.87 304 0.00 999 1435.87  7
  Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 1998.00  6

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha97.10 2 93.32 0 192.42  75
2. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.97.87 2 95.62 0 195.49 3.07/1,668
3. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus98.54 0 97.54 2 198.08 5.66/2,962
4. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha98.86 4 95.46 2 200.32 7.90/4,157
5. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.99.76 0 101.13 0 200.89 8.47/4,453
6. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.101.99 2 97.78 0 201.77 9.35/4,949
7. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.98.47 0 102.22 2 202.69 10.27/5,346
8. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha99.62 4 100.76 2 206.38 13.96/7,343
9. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc102.62 0 103.73 2 208.35 15.93/8,340
10. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.102.97 2 107.03 0 212.00 19.58/10,237
11. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava105.25 4 100.24 0 209.49 17.07/8,935
12. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB103.09 4 99.64 4 210.73 18.31/9,533
13. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.109.02 0 105.79 0 214.81 22.39/11,631
14. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha105.32 4 105.52 0 214.84 22.42/11,729
15. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.107.88 2 106.00 0 215.88 23.46/12,227
16. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.103.94 4 106.05 2 215.99 23.57/12,225
17. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc106.46 2 105.85 2 216.31 23.89/12,423
18. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec110.33 0 106.59 0 216.92 24.50/12,721
19. Taišl Filip 1976 1 Sušice111.46 0 106.47 0 217.93 25.51/13,319
20. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec111.91 0 107.97 2 221.88 29.46/15,317
21. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha111.15 0 112.32 0 223.47 31.05/16,115
22. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava111.97 4 111.04 0 227.01 34.59/18,014
23. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus109.53 2 111.79 4 227.32 34.90/18,113
24. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha112.56 4 110.03 2 228.59 36.17/18,812
25. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov108.29 2 120.64 0 230.93 38.51/20,011
26. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice120.46 0 111.08 0 231.54 39.12/20,310
27. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.118.52 0 115.34 0 233.86 41.44/21,59
28. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB112.70 2 115.63 6 236.33 43.91/22,88
29. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy115.84 4 117.79 2 239.63 47.21/24,57
30. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy117.10 2 119.39 4 242.49 50.07/26,06
31. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec117.79 2 120.99 4 244.78 52.36/27,25
32. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.123.02 4 118.71 0 245.73 53.31/27,74
33. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.113.71 4 130.41 4 252.12 59.70/31,03
34. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava124.83 4 120.06 6 254.89 62.47/32,52
35. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc131.50 4 120.86 4 260.36 67.94/35,31
36. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice108.93 52 111.98 2 274.91 82.49/42,90
37. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice107.34 6 109.82 60 283.16 90.74/47,20
38. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec118.12 54 108.77 6 286.89 94.47/49,10
39. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa115.94 6 115.31 52 289.25 96.83/50,30
40. Potužák Jan 1988 2+ Sušice123.15 2 114.82 54 293.97 101.55/52,80
41. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.122.30 102 113.78 2 340.08 147.66/76,70
42. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha99.26 54 98.21 202 453.47 261.05/135,70
43. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB115.51 8 0.00 999 1122.51  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3