vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve slalomu

07.05.2006   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.93.07 0 88.07 0 181.14  75
2. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha91.19 0 91.28 0 182.47 1.33/0,768
3. Mašek Jan 1978 1 USK Pha93.11 0 90.13 0 183.24 2.10/1,262
4. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.94.24 0 95.68 0 189.92 8.78/4,857
5. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha94.35 4 93.15 2 193.50 12.36/6,853
6. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.98.34 0 96.66 0 195.00 13.86/7,749
7. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.96.49 2 92.89 4 195.38 14.24/7,946
8. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB100.80 2 106.46 0 209.26 28.12/15,543
9. Busta Jan 1989 2+ USK Pha101.56 2 103.60 4 211.16 30.02/16,640
10. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.96.32 6 103.65 6 211.97 30.83/17,037
11. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.98.26 6 97.83 0 202.09 20.95/11,635
12. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.103.66 2 105.35 2 213.01 31.87/17,633
13. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha105.20 4 103.88 0 213.08 31.94/17,631
14. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB106.27 6 103.69 2 217.96 36.82/20,329
15. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.108.53 2 106.86 2 219.39 38.25/21,127
16. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc109.97 6 104.27 0 220.24 39.10/21,625
17. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy108.09 4 101.18 8 221.27 40.13/22,223
18. Karásek Petr 1986 1 USK Pha102.32 4 114.15 2 222.47 41.33/22,821
19. Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV107.98 6 110.25 0 224.23 43.09/23,819
20. Prher Jakub 1968 2+ SK VS ČB110.80 0 110.29 4 225.09 43.95/24,317
21. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.108.21 4 111.07 2 225.28 44.14/24,415
22. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc105.95 10 110.43 2 228.38 47.24/26,114
23. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB110.68 2 112.62 4 229.30 48.16/26,613
24. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha114.05 2 116.52 0 232.57 51.43/28,412
25. Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov119.95 0 111.62 2 233.57 52.43/28,911
26. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov121.34 4 110.85 0 236.19 55.05/30,410
27. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha118.61 4 115.82 4 242.43 61.29/33,89
28. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK111.35 2 124.26 10 247.61 66.47/36,78
29. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.126.01 6 117.18 10 259.19 78.05/43,17
30. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc107.67 2 102.36 54 266.03 84.89/46,96
31. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus124.11 10 134.74 10 278.85 97.71/53,95
32. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn106.81 8 118.16 54 286.97 105.83/58,44
33. Božek Radim 1992 2+ Olomouc111.67 6 130.92 54 302.59 121.45/67,03
34. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.136.53 102 110.69 2 351.22 170.08/93,92
35. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK142.10 64 117.81 56 379.91 198.77/109,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha97.43 2 96.17 0 195.60  60
2. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha100.71 4 100.03 0 204.74 9.14/4,753
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.105.03 2 100.14 0 207.17 11.57/5,947
4. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha100.06 4 106.02 0 210.08 14.48/7,442
5. Slováková Petra 1986 1 KK Opava104.43 2 104.34 2 212.77 17.17/8,838
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha104.43 2 107.01 2 215.44 19.84/10,134
7. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha107.31 4 110.23 6 227.54 31.94/16,331
8. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.117.98 6 108.68 2 234.66 39.06/20,028
9. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB117.49 14 117.69 102 351.18 155.58/79,525
10. Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.111.86 8 118.60 152 390.46 194.86/99,622
11. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.97.04 52 97.47 2 248.51 52.91/27,120
12. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy100.75 52 110.26 0 263.01 67.41/34,518
13. Mašková Alena 1976 1 USK Pha107.09 58 116.24 0 281.33 85.73/43,816
14. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha114.19 52 113.42 4 283.61 88.01/45,014
15. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha110.75 56 113.49 4 284.24 88.64/45,312
16. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha123.11 52 111.16 4 290.27 94.67/48,410
17. Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV121.70 60 116.24 2 299.94 104.34/53,39
18. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.132.22 108 121.27 0 361.49 165.89/84,88
19. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.115.79 60 103.51 102 381.30 185.70/94,97
20. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec114.14 156 114.91 56 441.05 245.45/125,56
21. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha134.94 110 110.10 102 457.04 261.44/133,75
22. Polívková Hana 1989 2+ Blovice122.47 202 141.70 0 466.17 270.57/138,34
23. Dandová Anna 1988 2+ Benátky97.92 158 110.88 104 470.80 275.20/140,73
  Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa123.30 54 0.00 0  0
  Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB106.67 260 0.00 0  0
  Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
97.54 2 96.93 2 198.47  60
2. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
97.34 4 95.76 2 199.10 0.63/0,353
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
98.68 2 98.75 0 199.43 0.96/0,547
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
97.36 6 95.91 2 201.27 2.80/1,442
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
99.54 0 100.53 6 206.07 7.60/3,838
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
99.12 2 101.84 4 206.96 8.49/4,334
7. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
101.92 4 101.63 0 207.55 9.08/4,631
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
108.07 4 107.78 2 221.85 23.38/11,828
9. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
111.87 6 108.06 6 231.93 33.46/16,925
10. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
116.00 8 117.01 2 243.01 44.54/22,422
11. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
122.08 8 109.17 6 245.25 46.78/23,620
12. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
118.79 8 117.81 4 248.60 50.13/25,318
13. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
124.74 6 124.27 58 313.01 114.54/57,716
14. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
115.13 56 113.10 56 340.23 141.76/71,414
15. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
115.70 10 111.27 104 340.97 142.50/71,812
16. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.27 54 126.38 60 376.65 178.18/89,810
17. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
117.05 54 111.53 108 390.58 192.11/96,89
18. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
120.33 6 125.05 160 411.38 212.91/107,38
19. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
115.91 252 120.93 12 500.84 302.37/152,47
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
112.48 56 0.00 0  0
  Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
119.41 58 0.00 0  0
  Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.90.42 0 86.44 0 176.86  75
2. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha87.49 2 88.28 0 177.77 0.91/0,568
3. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha88.69 0 90.64 0 179.33 2.47/1,462
4. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.87.93 0 89.55 2 179.48 2.62/1,557
5. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha89.66 2 88.99 0 180.65 3.79/2,153
6. Kobes Jan 1979 1 Dukla B.89.86 2 89.72 0 181.58 4.72/2,749
7. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.91.03 2 90.53 0 183.56 6.70/3,846
8. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.90.62 2 89.15 2 183.77 6.91/3,943
9. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.89.12 2 93.40 0 184.52 7.66/4,340
10. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.92.54 0 92.52 4 189.06 12.20/6,937
11. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc92.56 2 91.08 0 185.64 8.78/5,035
12. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.95.79 0 93.71 0 189.50 12.64/7,133
13. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha92.34 6 90.05 2 190.39 13.53/7,731
14. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy95.30 0 95.21 2 192.51 15.65/8,829
15. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice94.99 0 97.10 2 194.09 17.23/9,727
16. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB98.80 2 94.29 0 195.09 18.23/10,325
17. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha96.45 2 95.43 2 195.88 19.02/10,823
18. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec98.06 2 96.90 0 196.96 20.10/11,421
19. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.97.45 2 99.82 0 199.27 22.41/12,719
20. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB95.03 4 95.12 8 202.15 25.29/14,317
21. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava98.00 2 100.81 2 202.81 25.95/14,715
22. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus99.86 2 99.35 2 203.21 26.35/14,914
23. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice102.49 4 97.95 0 204.44 27.58/15,613
24. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.98.03 6 100.97 2 207.00 30.14/17,012
25. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc98.60 6 101.39 2 207.99 31.13/17,611
26. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB102.53 2 103.62 0 208.15 31.29/17,710
27. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa93.72 6 96.19 14 209.91 33.05/18,79
28. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy101.89 10 98.03 0 209.92 33.06/18,78
29. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB102.72 4 99.60 6 212.32 35.46/20,07
30. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice99.26 0 98.97 52 250.23 73.37/41,56
31. Žák Jiří 1986 2 KK Opava95.21 56 97.77 2 250.98 74.12/41,95
32. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.100.80 50 101.48 0 252.28 75.42/42,64
33. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.112.44 50 92.40 0 254.84 77.98/44,13
34. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha102.11 2 106.24 54 264.35 87.49/49,52
35. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava142.10 52 105.28 4 303.38 126.52/71,51
36. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus94.27 104 92.80 102 393.07 216.21/122,20
37. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava117.02 4 96.15 202 419.17 242.31/137,00
  Taišl Filip 1976 1 Sušice99.21 56 0.00 0  0
  Sajdl František 1970 2+ L.Žatec0.00 0 0.00 0  0
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3